Holter rytm zatokowy

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 14

.. ...Całodobowy zapis ekg metodą Holtera. Rytm zatokowy 56 - 117/min; średnio 77/min. 447 pojedynczych EXV, epizodbiogemimii komorowej. Test wysiłkowyu na biezni w ruchu : całkowity czas badania - 16 min 07 sek Czas badania wysiłkowego - 10 min 21 sek max RH zadany - 171; osiągnięty 176 Koszt..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 19

.. ...wyjściu założono córce Holtera na 24 godz.Nic nie wykazało wszystko OK. Potem trafiliśmy do lekarza kardiologa dziecięcego i po 3 wizycie stwierdził...częstoskurcz... EKG - Rytm zatokowy ok. 110/1.Normogram. Położenie serca pionowe. Skrócony czas PQ do 62 ms. Wydłużony na granicy normy..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 30

.. ...arytmie czy nie? bo holter wykazal ze mam czestoskurcz nadkomorowy, a przy bad.elektrofiz.nie wywolano arytmii,mam rytm zatokowy,i lekarz powiedzial ze jest ok,ale nadal mam * napady * szybkiego bicia serca Ok.115/min, i boje sie ze to jednak ta arytmia.pozdrawiam Może mi ktoś..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 17

.. ...myslec...stwierdzono u mnie po holterze ze mam czestoskurcz nadkomorowy,mialam wykonane badanie elektrofizjologiczne i nie wywolano rzadnej arytmii,mam rytm zatokowy, ale serce nadal mi wali, czy jest mozliwosc zeby to badanie nie wykazalo tego bo np lekarz nie zauwazyl? do gosi! gosiu..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 29

.. ...oznacza taki komentarz na holterze Rytm zatokowy 50 - 163/min. srednio 80/min. .Zarejestrowano 44 pobudzenia przedwczesne nadkomorowe oraz 3280 pobudzen przedwczesnych komorowych z dwu ognisk . Okresowo pobudzenia komorowe wtrącone po ktorych kolejne pobudzenia zatokowe sa przewodzone z..

Zaburzenia rytmu serca

.. ...miałam badania metoda holtera.lekarz nie powiedział mi konkretnie czy jest to poważna sprawa tym bardziej że wcześniejsze wyniki byly lepsze niż te ostatnie.cytujęrytm zatokowy,liczna ekstrasystolia przedsionkowa( pary,salwy,pojedyncze pobudzenia zablokowane )bralam lokren 20 1 * 1.teraz..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 13

.. ...po ablacji i kontolny Holter teraz po zabiegu nie okazał sie najlepszy, cytuje * rytm zatokowy z cechami preekscytacji w nocy, prawidłowym przewodzeniem w dzień, bradykardia zatokowa w trakcie snu, max czestość rytmu 137 w dzień, srednia 81, pobudzeń komorowych zrejestrowano 3 z..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 21

.. ...nie mówi ...... ) Holter - rytm zatokowy . pojedyncze komorowe pobudzenie dodatkowe ???????? Tak więc tak to się przedstawia ! choć w większości nie wiem o co tu chodzi !!!! Mynia mam nadzieję że mnie uświadomisz : ) ) ) ) ) ) ) ) zwolnienie z pracy na dalsze 38 dni niestety opinia..

Arytmia zatokowa

.. ...ze miałam robionego holtera i echo i podobno nic tam nie ma złego. A ja cały czas się źle czuję: boli mnie klatka piersiowa, mam uczucie ucisku w mostku, bóle lewego ramienia i pleców na odcinku piersiowym. Niestety nie mgę się narazie wybrac do tej pani doktor bo mieszkam w innym..

Wynik Holtera pojedyńcze ExV

.. pacjet po 24h monitorowaniu ekg, w badaniu zarejestrowano;rytm prowadzący zatokowy,zarejestrowano pojedyńcze ExV,bez znamiennego obniżenia odc.ST - T,HR w granicach !30 - 50 czy ktos wie co to oznacza???????????? Z tego co wiem to onzacza to ze rytm jest zatokowy a to bardzo dobrze, sa epizody pojedynczych..

Rytm prowadzący zatokowy, zajerestrowano pojedynczą ExV

.. ...dziewczyna miala zalozone Holtera. Sa juz wyniki, niestety kolejki u lekarza nie pozwalaja na skonsultowanie sie z nim w tej sprawie, wiec pytam tutaj, czy ktos moze mi powiedziec co oznacza diagnoza: ( ... )rytm prowadzący zatokowy, zajerestrowano pojedynczą ExV, bez znamiennego..

Dodatkowe skurcze - Str. 71

.. ...istotnej wady zastawkowej holter:w czasie rejestracji znaleziono lacznie 80495 pobudzen qrs,ze srednim rytmem hr:111/min o godz 9,01 minimalny hr:48/min o 5:12 bez epizodow bradykardii zgodnych z przyjetymi krytetiami,nie stwierdzono pauz odpowiadajacych przyjetym krytetiom,obeznosc..

Dodatkowe skurcze - Str. 220

.. ...zinterpretowanie wyników badań Holtera: ( gdy miałam 14 lat ) Przez całą dobę rytm zatokowy o śr. częstości 83/min ( 45 - 183/min ). W dzień śr. 100/min w nocy 64/min. Bez pauz RR * 2000ms. Zarejestrowało się 216 pubudzeń dodatkowych komorowych. Pobudzeń nadkomorowych zarejstrowało się..

Dodatkowe skurcze - Str. 269

.. ...Własnie odebrałem wyniki z holtera co Wy na to?: - 100867 Qrsów - Śr. rytm 77 - Max rytm 143 - Min. rytm 38 Ponadto: - 134 poj. nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych - 28 tachykardii - 11 bradykardii Podsumowanie: W trakcie badania dominujący rytm zatokowy z MHR ok 77/min. Obserwowano..

Wyniki echo, czy bardzo złe?

.. ...oznacza taki komentarz na holterze Rytm zatokowy 50 - 163/min. srednio 80/min. .Zarejestrowano 44 pobudzenia przedwczesne nadkomorowe oraz 3280 pobudzen przedwczesnych komorowych z dwu ognisk . Okresowo pobudzenia komorowe wtrącone po ktorych kolejne pobudzenia zatokowe sa przewodzone z..

Zaburzenia rytmu serca u 21 latka

.. ...ze u mnie po badaniu HOLTERA na oddziale kardiologi wyszło jeszcze bradykardia zatokowa, moje objawty tez zaczeły sie od omdlenia, mrowienie w lewej rece, bóle głowy, zawroty, do tego doszło jeszcze doszło ból w klacie okolice mostka - jak nic masz prawdopodobnie nerwice serca - jak..

QTc w rytmie zatokowym

.. ...400 - 412 ms. Jednocześnie w opisie jest takie zdanie: Nie ma opracowanych norm czasu QTc dla odprowadzeń holterowskich u dzieci. To na jakiej podstawie lekarz podał wynik, skoro nie ma norm?..

Interpretacja wyników badania Holtera

.. wiodący rytm zatokowy o śr.cz. - 92/min ,max - 159/min ,min - 59/min o godz.0.33.Liczne epizody tachykardii zatokowej o cz.123 - 149/min w ciągu całego zapisu.Pojedyncza extrasystolia nadkomorowa - 5SVEX/d Bez komorowych zaburzen rytmu serca.Bez pauz * 2,0 sek.Bez zwolnien cz. serca * 45/min.Bez zaburzen..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 44

.. ...jest,mialam robionego holtera i niby mialam czestoskurcz nadkomorowy ale po badaniu elektrofizjologicznym ze mam rytm zatokowy,ale ja sie boje ze moze cos przoczyli,ze cos mam z sercem,jestem zalamana,chce zyc jak kiedys ale sie boje nawet na ulice wyjsc,byc sama w domu,juz nie mam..

Lekkie obawy przed ablacją

.. ...ale ostatnio robiłam Holtera i coś nie tak cytuję * rytm zatokowy z cechami preekscytacji w nocy oraz prawidłowym przewodzeniem p - k w dzień, bradykardia zatokowa w trakcie snu, w dzień tachykardia zatokowa wysiłkowa, pobudzeń komorowych zarejestrowano 3 do różnicowania z pobudzeniami..

interpretacja badania Holtera

.. ...pytanie dotyczące wyników holtera mojej Mamy. Dziś je odebrała, a dopiero w środę idzie do lekarza, a pielęgniarka oddając wynik zaznaczyła, żeby jak najszybciej pokazała to lekarzowi - wniosek z tego ciekawie chyba nie jest. Interpetacja napisana przez lekarza brzmi: * AS 78 -..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 13

.. ...z rytmem zatokowym w holterze 12 - odprowadzeniowym,tj arytmia wielogniskowa, podejrzane miejsca uszka i grzebień,/sprawdźcie w Wiki: )/, rytmu zatokowego mało.. o objawach we wczesniejszych postach..było.. Wcześniej wykonane ablacje żył w Szczecinie/ bez komentarza/, ale w podtekscie..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 20

.. ...we wrześniu ale... Holter - opis /fragment/ ( .. )początek arytmi częstoskurczem przedsionkowym przechodzącym w szybszy rytm przedsionkowy AT/AFL atypowe następnie AFL mogące odpowiadać typowem AFL. W godzinach nocnych migotanie z wolną czynnością komór i max R - R 2500 ms . Krótkie..

Stopnie niedomykalności zastawek

.. ...bardzo prosze..otoz po holterze wyszlo mi ze mam arytmie nadkomorowa,a gdy mialam badanie elektrofizjologiczne,nie wywolano arytmii,lekarz powiedzial ze mam zdrowe serce,ze jest to rytm zatokowy,ale ja nadal mam napady szybkiego bicia tak do 120,potem jest mi zimno,czasem sie cala trzese..

Interpretacja Holtera, do pani Izabeli

.. ...ostatnio miałam zalożonego holtera i dzisiaj odebrałam wynik trochę mnie zaniepokoił a że dopiero mam za miesiąc wizytę u kardiologa więc proszę panią o pomoc.Wystąpilo 55 pojedynczych pobudzeń komorowych i 120 okresów tachykardii zatokowej średnia częstośc rytmu serca wynosila 86p/min z..

Wyniki badań EKG Holtera

.. ...dziękuję ! wyniki ekg holter: Podczas badania średnia częstość rytmu zatokowego wynosiła 88, minimalna częstość wynosiła 42 o 06:01:44( 2 ), a maksymalna 161 o 08:01:20( 2 ) ( wysiłek ). W czuwaniu w spoczynku dominuje rytm zatokowy przyśpieszony średnio do około 95/min, we śnie średnio..

Interpretacja wyników Holtera i Echa serca

.. ...godzinne monitorowanie holterowskie ekg: Wiodący rytm zatokowy średnio 84/min z minimum 44/min - zwolnienie zatokowe i maksimum 180/min - przyspieszenie zatokowe bez cech napadowości. Zarejestrowano 12 744 ( 11% ) pobudzeń przedwczesnych komorowych, okresowo układających się w bigeminię..

Wyniki Holtera - czy to się leczy?

.. ...Sama dwa razy zrobiłam holtera. Oba razy – akurat wtedy dobrze się czułam, ale opis był taki. Cytuję drugie badanie, a w nawiasach są dane z pierwszego badania. To migotanie nastapiło podczas snu ( akurat dłużej wtedy spałam ) Rytm prowadzący zatokowy z częstością od 50 do..

Co to znaczy? czy muszę sie leczyć? wynik Holter EKG

.. ...), miałam załorzony holter ekg i to komentarz: Analiza przeprowadzona przez 21 godz. zajerestrowano 86890 pobudzeń ( QRS ), Srednia częstość rytmu sercs wynosiła 67p/min rytm zatokowy, z max. częstotliwością 142 p/min w czasie jazdy samochodem trachykardia zatokowa, i z minimalną..

Powiększenie sylwetki serca

.. ...prosic o ocene badania,, Holter,, Do lekarza pójde //musze czekac jednak /,ja sama nie znam sie!!! Wnioski ) W zapisie rytm zatokowy o sredniej czestosci 63/min. Minimalna czestosc rytmu wynosiła 41 o godz .03.10 maksymalna czestosc rytmuwynosiła 125 o godz .09.45. Bez pauz dluzszych od..

Betaloc a sylwester z alkoholem

.. ...choresterol 162 mg% holter w zapisanym materiale ekg rytmu zatokowego z tendencja do tachykardii ( 45_89_170min ) sporadyczna ektopia .bez pauz. i Ty te wartosci nazywasz cisnieniem ani jedno ani drugie to nie wysokie zalezy ile masz lat to 150 troche wyzsze niepelny blok tez mozna zyc..

Skaczące cisnienie i nerwica

.. ...choresterol 162 mg% holter w zapisanym materiale ekg rytmu zatokowego z tendencja do tachykardii ( 45_89_170min ) sporadyczna ektopia .bez pauz. Witam wszystkich w nowym roku: )Regino,wydaje mi sie,ze to faktycznie nerwica.Ona z reguly daje o sobie znac dlugo po przezytym stresie i..

Analiza wyników badania serca

.. ...choresterol 162 mg% holter w zapisanym materiale ekg rytmu zatokowego z tendencja do tachykardii ( 45_89_170min ) sporadyczna ektopia .bez pauz. Witam! Bardzo proszę o interpretację wyniku echokardiogramu Wymiary [w rozkurczu] Lewa komora LVIDd - 45 Prawa komora RVIDd - 22 Lewy..

Arytmia a poród naturalny, jestem w 35 tygodniu ciąży

.. ...skierowana przez lekarza na holter ekg 24 h i prosze o interpretacje wynikow, czekam na wizyte u lekarza : ) * średnia zcesctosc rytmu wynosila 87 rytm zatokowy. monimalna czestosc rytmu wynosila 49 o godz 03:37 bradykardia zatokowa w trakcie snu. Max czest rytmu wynosila 148 o godz..

Interpretacja wyniku EKG i Holera

.. ...III,płaskich w aVF... HOLTER: Badanie wysiłkowe w trakcie terapii Metocard 2x25mg Podczas wykonywanego badania zarejestrowano 102889 zespołów QRS. Średni rytm serca wyniósł 73/min, minimalny - 46/min ( godziny nocne, rytm zatokowy ), maksymalny - 120/min ( zatokowy ). Rytm podstawowy -..

Wynik Holtera - co oznacza?

.. ...oznacza taki komentarz na holterze Rytm zatokowy 50 - 163/min. srednio 80/min. .Zarejestrowano 44 pobudzenia przedwczesne nadkomorowe oraz 3280 pobudzen przedwczesnych komorowych z dwu ognisk . Okresowo pobudzenia komorowe wtrącone po ktorych kolejne pobudzenia zatokowe sa przewodzone z..

Blok A-V

.. Na wyniku Holtera mam napisane Blok A - V ze znakiem zapytania co to znaczy.??? do lekarza idę za jakiś czas więc niepredko się dowiem... Wzorcowe opisy bloku typu I i bloku typu II dotyczą zachowania się odstępów PR ( przy rytmie zatokowym ) w sekwencjach ( z co najmniej 2 kolejno przewiedzionymi odstępami..

Interpretacja wyników Holtera

.. ...lat i miałem robionego Holtera. Pomóżcie mi go zinterpretować 101398 Qrs * ów Ponadto wykryto 21 tachykardii 1 rytmów niewymiarowych 24 migotań przedsionków 8095 pobudzeń komorowych 7328 pojedynczych przedwczesnych pobudzeń komorowych 93 bigeminii 166 trigeminii Podsumowanie: Rytm..

Bóle w okolicy aorty w górnej części mostka

.. ...154/100/77 W badaniu Holtera rytm zatokowy do 165/min, bez zaburzen rytmu i przewodzenia. Pomiar dokonywany calodobowo aparatem firmy Del Mar Reynolds Medical - Tracker NIBP Zalecenia: Magnezin 500 1x1 tbl, okresowo pomiar cisnienia tetniczego. Kolejny bol pojawil sie w dniu 2007 - 02 -..

Wynik RBBB na EKG

.. ...Prawogram. RBBB.RV. Holter: Przez całą dobę rytm zatokowy, o średniej częstości 130/min. Maks 197/min. min. 79/min. Bez NCN, bez Vex, bez pauz RR * 2000ms. Tachykardia zatokowa Proszę pomóżcie mi w interpretacji bo na wizytę u kardiologa dziecięcego musimy swoje odczekać, a te cyfry i..

Marznące kończyny, przez bradykardię?

.. ...stanu rzeczy...Aha.. Holter wykazał wolny rytm zatokowy i pauzy 2300ms. Stymulator jest brany pod uwagę. Mam 23 lata prawie. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam i życzę zdrowia! Bradykardia i marznięcie kończyn występują np. przy niedoczynności tarczycy. Sprawdzałeś ten trop?..

Holter EKG i prośba o interpretacje

.. ...progres. Niestety wyniki Holtera ekg dostałem dopiero dzis a moj lekarz jest na urlopie. Oto one: Czas trwania 22:22:13 95961 Qrs * ów Średni rytm HR 74 Max HR 155 Min HR 36 Ponadto: 4 tachykardii 45 bradykardii ( wlasciwie wszystkie w nocy ) 24 rytmów niemiarowych 14 przerw 0 pobudzen..

Wynik Holtera i jego interpretacja

.. ...Zarejestrowano pojedyncze przedwczesnepobudzenia komorowe dwukształtne i pojedyncze pobudzenia przedsionkowe. W godz. Nocnych okresowo włączający się blok AV II stopnia typu Periodyka Wenckebacha. halo??..

Rytm zatokowy, z obecnością nielicznych epizodów tachykardii

.. ...zinterpretowanie wyniku badania holtera: Pobudzenie komorowe ogólna liczba - 257 ilość wzorców - 3 kuplety - 2 bigeminie - 1 trigeminie - 3 pobudzenia nadkomorowe liczba przedwczesnych - 18 nieregularny rytm * 80 - 12 bradykardie * 40 - 67 40 - 60 - 2168 nagłe obniżenie rytmu - 0 pauzy -..

Wynik Holtera do konsultacji

.. ...57/min., max 144/min, min. 36/min - 8 incydentów częstoskurczu nadkomorowego w czasie trwania do 5min i częstości serca 92 - 117/min. - 10 pojedynczych dodatkowych pobudzeń nadkomorowych dodam ze mam 19lat..

Skłonność do przyspieszonego rytmu zatokowego i tachykardii zatokowej

.. ...interpretację wyników badania Holtera: 109729 Qrs * ów średni rytm HR 89 max HR 170 min HR 48 547 tachykardii 553 pobudzeń komorowych: 537 pojedynczych przedwczesnych pobudzeń komorowych 5 ttigeminii wszystki pozostałe pozycje z wynikiem 0 w podsumowaniu lekarz napisał: Wiodący rytm..

Holter wyniki

.. ...Mial robione badania holtera ale z wynikami dopiero w lipcu. Moze ktos móglby pomoc mi rozszyfrowac te wyniki. Bylabym wdzieczna. Minimalna czestosc rytmu 46 BPM o 4.36 maksymalna 108 BPM o 16.48 W czasie rejetracji rytm zatokowy ze srednia czestoscia 70/min. PQ 150 - 160 msec..

Wynik badania holtera

.. ...Córka ma 14 lat .Wynik Holtera: Średnia częstotliwość rytmu wynowsia 71 - rytm zatokowy.Minimalna częstotliwośc 42 o godz 00:37 - brodykardia zatokowa maksymalna częstotliwość 176 o godz 15:41 - tachykardia zatokowa.Pobudzeń nadkomorowych zarejestrowano 407 w tym 0 SV - Tach, bigemnii..

Interpretacja wyników EKG, czy występuje załamek Q???

.. ...B1 Kwalifikacja PTCA Holter EKG analizowano w ciągu 22,9 godz. Przeanalizowano 88195 pobudzeń. Dominujący rytm: zatokowy. średnia akcja serca 66 pauzy nie wystąpily. komorowe zaburzenia rytmu: pojedyncze 24 nadkomorowe zaburzenia rytmu 83 Echokardiografia Ocena jam serca RVd:2,5 cm Ao:..

Interpretacja holtera i echa

.. ...pomoc w interpretacji holtera. Zarejestrowano: ves 1 sve 2 Arytmia 33 zahamowania zatokowe Srednie odchylenie st: 0,20 mv maksymalne odchylenie st 0,46 mv Srednia czestotliwosc rytmu 79/min POdsumowanie:rytm zatokowy z okresowo wyraźną niemiarowościa oddechową i zahamowaniami zatokowymi...

Interpretacja ekg, ekg-Holter i Usk.

.. ...preekscytacja? ) EKG - Holter: W zapisie dominuje rytm pozazatokowy( ujemne P w kanale 2 i 3 ) ze skróceniem PQ - z licznymi okresami tachykardii do 186/min. - rytmy iczęstoskórcze węzłowe?Preekscytacja?Okresowy rytm zatokowy z prawidłowymi PQ, średnia cz. rytmu wynosiła103. Minimalna..

Przerost prawej komory serca

.. ...preekscytacja? ) EKG - Holter: W zapisie dominuje rytm pozazatokowy( ujemne P w kanale 2 i 3 ) ze skróceniem PQ - z licznymi okresami tachykardii do 186/min. - rytmy iczęstoskórcze węzłowe?Preekscytacja?Okresowy rytm zatokowy z prawidłowymi PQ, średnia cz. rytmu wynosiła103. Minimalna..

Arytmia serca - napadowe migotanie przedsionków

.. ...poddawałem się badaniom ( holter, echo ), które jednak nie wykazały żadnych odchyleń. Dopiero w 2005 otrzymałem atak arytmii nad ranem podczas wstawania z łóżka ( !? ) i od razu udałem się do szpitala, gdzie stwierdzono w ekg migotanie przedsionków z akcją komór ( 100/m ). Po kilkunastu..

Holter - czy jest ok?

.. Witam. Wizytę u lekarza mam dopiero za miesiąc a wyniki leżą przede mną i się stresuję. Nic z nich nie rozumiem : - ( ( ( Czy mogę prosić o ocenę? Jestem kobietą, 33lata, 58kg. Mam minimalną niedomykalność zastawki mitralnej i trójdzielnej. Rytm zatokowy o max częstości 146 * min, min częstości 52..

Holter EKG - parasystolia - tachykardia - proszę o interpretację

.. ...Dziś odebrałam wyniki Holter EKG - wizytę u kardiologa mam za kilka dni. Proszę o interpretację wyników: Srednie HR: 88 Maksymalne HR: 180 Minimalne HR : 50 Ektopia komorowa: razem 766 wczesne/poźne 218 / 400 pary 59 pobudzeń w sekwencjach 30 Ektopia nadkomorowa: razem 1 reszta 0..

Co mi własciwie dolega? Neriwca? Inne schorzenie? Chlopak 17lat

.. ...pojawiały. Zrobiłem holtera Wynik: Zarejestrowano 96891 Qrs * ów, średni kurs HR wyniósł 76, max rytm HR wyniósł 157, min rytm HR 40. Rytmem prowadzącym był rytm zatokowy z cechami niemiarowości oddechowej. Ponadto wykryto - 121 pojedynczych nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych -..

Prosze o interpretacje wyniuk holtera

.. Wiodący rytm zatokowy o średniej częstotliwości 82/min. Epizody tachykardii zatokowej do około 130/min w ciągu dnia. Poza tym zapis bez istotnych zaburzeń rytmu i przewodzenia. Twój średni puls to 82, maksymalny 130. Wszystko..

Tachykardia u 12-letniej dziewczynki

.. ...w porządku. Założył holtera, ponieważ powodem wizyty było szybkie tętno.Oto wynik:Rytm zatokowy.Zaburzeń rytmu nie rejestrowano.W godzinach nocnych brak fizjologicznej bradycardii.Zmian w zakresie st nie stwierdzono.Minimalne tętno 76, srednie 107 , max 163.Lekarz stwierdził tachykradię..

Interpretacja wyników Holtera.

.. Bardzo prosze o pomoc w interpretacji wyników.Lekarz zaznaczył tylko ,że jest to niemiarowość zatokowa serca.Chodzi o moją 5 - letnią córeczkę:( Średni rytm HR z doby wynosił 101 opob/min , max rytm HR 203 , min rytm HR 54... 05:05 nad ranem ,najdłuższa pauza RR 1249 msec . 136000 qrs * ów , 132 pojedynczych..

Holter

.. Rytm zatokowy ze sklonnoscia do tachykardii Srednia czestosc 100/min Minimalna 62/min Max 171/min zarejstrowano nieliczne pobudzenia przedwczesne pochodzenia nadkomorowego i komorowego bez groznych arytmi.Wczasie tachykardi obserwowano obnizenie odcinka ST ,max zmiana ST wunosila - 3.0 prosze o intepretacje..

Tachykardia zatokowa

.. ...zatokowa po odczycie holtera,czy to jest bardzo niebezpieczne i jak to sie leczy?? to nic groznego, to tzw przyspieszenie rytmu serca mozliweze na tle nerwowym, w sumie u mnie tego nie leczyli ,dostałam tylko magnez i pramolan ale go nie brałam,pozdrawiam mi również wykryli tachykardie..

Winiki HOLTERA, proszę o ocenę

.. RYTM. W ciągu doby RS z czest. w dzień 65 - 113/ w nocy 60 - 99 śr dobowa 80/ z tendęcją do tachykardii ZABURZENIA RYTMU 1 ExV. ExSV 34/d ZABURZENIA PRZEWODZENIA z.QRS poszerzony o typie LBBB STT - T Bez zmnian. Wnioski.Tendęcja do tachykardii zatokowej, ExSV nieliczne, Z.QRS o typie LBBB Dodam że ma 31 lat..

Holter - jak zinterpretować?

.. ...komentarz z badania holterem : Rytm serca zatokowy o częstotliwości średniej 66min minimalnej 41 maksymalnej 141 ( tachykardia zatokowa ), zarejestrowano 2 pobudzenia przedwczesne nadkomorowe, zarejestrowano 214 okresów bradykardii zatokowej ( głównie w godzinach nocnych/porannych ) ze..

Prosze o pomoc!!!

.. Wynik z holtera: W zapisie rytm zatokowy miarowy, okresowo bradykardia zatokowa 48/min z blokiem p - k lo PR 220 - 240 msek. Poj pob przedsionkowe, salwy przedsionkowe, Komorowe zaburzenia rytmu - kl. 2/4a/4b wg Lowna - salwy nsVT!!! liczne Pomozcie prosze czy to jest grozne, grozi mi zejscie z tego swiata?..

Prosze pomozcie co moze mi dolegac i czy to grozne...

.. Wynik z holtera: W zapisie rytm zatokowy miarowy, okresowo bradykardia zatokowa 48/min z blokiem p - k lo PR 220 - 240 msek. Poj pob przedsionkowe, salwy przedsionkowe, Komorowe zaburzenia rytmu - kl. 2/4a/4b wg Lowna - salwy nsVT!!! liczne Pomozcie prosze czy to jest grozne, grozi mi zejscie z tego swiata?..

Czy to jest nerwica

.. ...miałam EKG - EHO SERCA HOLTER i DOPLEROWSKIE.A co wyszło z tego ze w ciągu doby rytm zatokowy 44 - 82/min.( noc ) - 74 - 116( dzień ) zarejestrowano liczne trwające do kilkunastu minut epizody częstoskurczuo wąskich zespołach QRS prawdopodobnie przedionkowego o częstotliwosci 130 -..