Holter wyniki badania

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 50

.. ...Motylek - Lucyna Badanie holtera jest tylko badaniem pomocniczym. Ktokolwiek udzieli odpowiedzi wyłącznie znajac taki wynik holtera popełni błąd. Wynik ( jeśli nie ma w nim jednoznaczniej patologii ) może być interpretowany TYLKO jeśli wie sie mozliwie dużo o pacjencie. Na co się skarży,..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 43

.. ...wcześniej u siebie tj. Holter 12 - odprowadzeniowy, echo serca, RTG klatki piersiowej, badanie krwi i moczu. Jednak na 3 tygodnie przed ablacją musiałam jeszcze raz powtórzyć badanie krwi i moczu - żeby wyniki były jak * najświeższe * . Jeśli będziesz miała jeszcze jakieś pytania..

Echo serca - Str. 40

.. ...swoje wyniki po badaniu, holtera, echo i ekg wysiłkowe, robiłam je gdy wystąpił częstoskurcz. Potem dwa lata było spokoju aż do piątku dwa tygodnie temu. A teraz znowu badania. Z góry dziekuje. P. Monia - wynik bez istotnych patologii, p. Anka - nieistotna niedomykalnosc mitralna, drożny..

Echo serca - Str. 44

.. ...Wykonalem ostatnio badania Holtera EKG, EKG oraz echo i zaniepokoily mnie dwie sprawy zawarte w temacie watku. W zalaczeniu moje wszystkie badania serca od poczatku diagnostyki. Bede bardzo wdzieczny za analize i informacje czy sa powody do zmartwienia i czy cos zlego postepuje w moim..

Echo serca - Str. 54

.. ...godz. bad. EKG met. Holtera przez większość czasu bradykardia 40 - 50/min, zarejestrowano 5 tysięcy pauz o czasie trwania pow. 2,0 sek ( najdłuższa 2,8 sek ). To wynik badania mojego Taty, proszę powiedzieć czy to niebezpieczne taka ilość pauz. o takim czasie ich trwania. Czy potrzebne..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 127

.. ...lęków.Zrobił mi echo i holtera nie mam jeszcze wyników ale powiedział tak niech psychiatrzy nie biorą się za leczenie serca.Mnie ciągle mowiono że to szybkie bicie serca i ten lęk przy tym to nerwica lękowa ale teraz to już nie jestem taka pewna.Zobaczę co powie po wynikach.Miałaś..

Napadowy częstoskurcz nadkomorowy

.. ...cholera/ Akurat jestem po holterze i jeszcze wyników nie znam .Miewam też czasami skurcze dodatkowe ,robiłam badania na tarczycę - wszystko jest ok ,narazie lekarz zapisał mi bisohexal 1/4 tabletki codziennie ale serce po nim tak dziwnie mi bije /wolno/ Czy ktoś zażywa taki lek,czy to..

Arytmia - dziwne dolegliwości? - Str. 2

.. ...echo serca wporządku, holter wykazal jedynie wedrowanie rozrusznika i 36 skurczow komorowych. jakie mozna jeszcze badania zrobic zeby wykryc przyczyne? Witam, mam podobna sytuacje w czasie wysilku nic mi nie dolega na ekg wysilkowym mam wyniki prawie zawodowego sportowca, jaka to arytmia..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 237

.. ...wszelki wypadek i badania holter, bez zbytnich emocji gdyż kardiolog, który mi robił badanie echo powiedział,że wszystko jest ok. Przychodzę do lekarza a on spogląda na wyniki i mówi : aha, czyli ma Pani niedomykalność zastawki mitralnej i trójdzielnej 8 - / Myślałam,że umrę tam na tym..

Arytmia serca?

.. ...wiec wybralem sie na holtera i akurat w tym dniu co bylo badanie czulem sie swietnie ale wyczulem 3 takie szarpniecia i co sie okazalo,okazalo sie ze to co odczulem nie zostalo uwzglednione na wynikach zas o godz 5:00 mialem jedno pobudzenie nadkomorowe i o 7:00 komorowe i nic..

Nerwica serca po ciąży

.. ...zrób sobie badanie Holtera - i z tymi 2 wynikami idź do kardiologa./ja wszystkie badania robiłam prywatnie, bo lekarze nie chcą dawać skierowań z powodu samych szmerów.Koszt ok 100zł za jedno.{Pozdrawiam..

Wynik Holtera pojedyńcze ExV

.. pacjet po 24h monitorowaniu ekg, w badaniu zarejestrowano;rytm prowadzący zatokowy,zarejestrowano pojedyńcze ExV,bez znamiennego obniżenia odc.ST - T,HR w granicach !30 - 50 czy ktos wie co to oznacza???????????? Z tego co wiem to onzacza to ze rytm jest zatokowy a to bardzo dobrze, sa epizody pojedynczych..

Dodatkowe skurcze - Str. 36

.. ...Robiłam w lipcu EKG, Holter, Echo. Poza tachykardią zatokową wyniki ok, nie mam wady ani choroby serca. Czy może byc tak, że skurcze, które teraz mnie dopadły i sa bardzo uciążliwe, to nagle coś groźnego? A może czegos nie wykryły badania? Wpadam w panikę po każdej * Serii * Ale dlaczego..

Dodatkowe skurcze - Str. 156

.. ...pzreds staszek - i co jak holter jacek a ty jak badanka abi tuli wszystkich i buziaki Moje badania są w normie, na echo lekko powiększony lewy przedsionek, nie wiem dokładnie który to bo mam inne skróty, nie mam LP LK tylko np LVdD albo LVsD. Poza tym czekam na wynik drugiego holtera..

Posiłek a bicie serca

.. ...miałem,ale miałem 5 holterów,kilka USG wysiłkowych serca,badania krwi,tarczycy,niezliczone ilości ekg.Ciśnienie zarówno przy 60ud/min.,jak i po jedzeniu,przy ok.110ud/min bez mała takie samo ~120/~80. Ja miałem identyczne wyniki podstawowych badań lekarskich jak twoje i zaburzenia rytmu..

Częstoskurcz nadkomorowy a sport wyczynowy

.. ...porzadku - i badanie holtera gdzie stwierdzono dwa epizody nietrwalego czestoskurczu z szerokimi zespolami QRS Po wynikach teych badan lekarz zabronił mi uprawiania sportu wyczynowego ale nie moge sie z tym pogodzic poniewaz na treningach czuje swietnie i nic mi nie dolega Co najlepiej..

Interpretacja wyników badania Holtera

.. wiodący rytm zatokowy o śr.cz. - 92/min ,max - 159/min ,min - 59/min o godz.0.33.Liczne epizody tachykardii zatokowej o cz.123 - 149/min w ciągu całego zapisu.Pojedyncza extrasystolia nadkomorowa - 5SVEX/d Bez komorowych zaburzen rytmu serca.Bez pauz * 2,0 sek.Bez zwolnien cz. serca * 45/min.Bez zaburzen..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 15

.. ...samej - namawiam Cie na Holtera i omowienie z kardiologiem wynikow tych badan szczegolnie pod katem tachykardii. Pozdrawiam Miszka podzielam Twoje wypowiedzi ale to jest dusza chora a nie serce lub inne organy cos wiem bo to przechodzilam leczylam sie okolo 10 lat ale trafilam na dobrego..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 296

.. ...wizyty u kardiologa, holter 2X, echo serca, ekg - wynik zdrowa, Potem zmiana lekarza ponieważ zaczęłam odczuwać dodatkowe skurcze, nowy kardiolog, nowe badania i to samo - zdrowa, wtedy zaczęłam powoli uświadamiać sobie że to we mnie tkwi problem a nie w moim sercu. Wyjechałam na..

Mocne bicie serca, przewracanie się serca, szarpniecia w klatce piersiowej

.. ...EKG, ponadto mialem holtera i echo serca, badania krwi, elektrolit i cholesterol, i wszystko wychodzilo ok, poza blokiem prawej odnogi peczka Hisa, co lekarz uznał za rzecz normalna u wielkiej ilosci osób. Ogolnie wynikalo z tych wszystkich badan ze jestem zupelnie zdrowy i wszystko jest..

interpretacja badania Holtera

.. ...pytanie dotyczące wyników holtera mojej Mamy. Dziś je odebrała, a dopiero w środę idzie do lekarza, a pielęgniarka oddając wynik zaznaczyła, żeby jak najszybciej pokazała to lekarzowi - wniosek z tego ciekawie chyba nie jest. Interpetacja napisana przez lekarza brzmi: * AS 78 -..

Badanie Holtera

.. ...Miałam wykonać badanie holtera, przy odbieraniu wyników pielęgniarka powiedziała mi, że nie są one najlepsze.Do lekarza jadę dopiero za 2 tygodnie. Bardzo chciała bym wiedzieć czy rzeczywiście te wyniki są takie złe. 98272 Qrs * ów średni rytm Hr71 Max rytm HR 152 min. rytm HR38..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 39

.. ...arytmia ( w badaniu holterem - liczne pobudzenia komorowe. ) Do dnia dzisiejszego ( początki choroby od 2 lat ) nie mam postawionej diagnozy. Do Gosi28 - co dokładnie masz napisane w wyniku EMG? Nawiasem mówiąc jeśli byś miała zmiany neurogenne ( a tego pewnie się boisz ) zostało by to..

Badania stwierdzające wadę serca

.. ...robione echo serca badanie holtera i teraz 20 czerwca mam test wysilkowy :/ wyniki nie wyszly za dobrze :( A czy ktos sprawdzi moje wyniki z echo? LV=49,Rv=24,IVS=10,PW=10,Ao=22,La=30 opis badania: Prawidłowa wielkość jam serca,kurczliwość m.sercowego.Prawidłowa morfologia i funkcja..

Odczytanie wyników Holtera serca

.. ...odpowiedż. Witam! Wynik holtera nie jest dobry. Masz liczne zaburzenia rytmu serca. Powinnaś się jak najszybciej skontaktować z dobrym kardiologiem. Jaki był powód zrobienia tego badania? Dziękuje Alicjo za odpowiedż.Dostałam skierowanie na badanie, ponieważ ostatnio żle się czuję -..

Wynik Holtera, czy się martwić?

.. ...czasie trwania zapisu holtera średni rytmhr100 - wyliczona średnia uderzeń serca w czasie badania max rytm151 - w czasie1 min najszybsza praca twojego serca min rytmhr72 - w czasie 1 min najwolniejsza praca serca 147 tachykardii - twoje serce 147 razy przyspieszyło swoje bicie inaczej..

Migotanie przedsionków - ablacja

.. ...życiu miałam zakładany Holter, ale podczas brania leków wynik wychodził prawidłowy. Tym razem Polfenon i Metocard nie skutkują. Badanie wykazało migotanie przedsionków. Bardzo się boję, wpadłam w depresję. Mój kardiolog zaproponował mi ablację, a jeśli się nie zgodzę to utwali mi to..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 24

.. ...same leki!!! Kolejny holter ma wszystko wyjaśnić. Publiczna służba zdrowia tak ma, że badanie wyznaczono mi na listopad, a wizytę z wynikiem w lutym 2009!! Dopiero wtedy podejmią decyzję o ewentualnym odstawieniu leków. No i kolejny raz dowiedziałam się, że ablacja przy migotaniu..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 28

.. ...bazują lekarze w CK, to holter 12 odprowadzeniowy, który jest tam robiony odpłatne. Tu ciekawostka, w moim mieście jest takie urządzenie ale nasi lekarze takich badań nie robią, chyba nie wiedzą jak interpretować wyniki i jak je potem wykorzystać skoro nie są specjalistami..

Wyniki badań EKG Holtera

.. ...dziękuję ! wyniki ekg holter: Podczas badania średnia częstość rytmu zatokowego wynosiła 88, minimalna częstość wynosiła 42 o 06:01:44( 2 ), a maksymalna 161 o 08:01:20( 2 ) ( wysiłek ). W czuwaniu w spoczynku dominuje rytm zatokowy przyśpieszony średnio do około 95/min, we śnie średnio..

Satro - nareszczie coś wiarygodniejszego od EKG - Str. 2

.. ...badanie typu echoserca i holter, bo po badaniu wyszło ze mam je jak u staruszki a miałam wtedy 28 l. Byłam z tym wynikiem u lekarza rodzinnego, który powiedział ze nie zna sie na tym i zlekcewazył. Niestety z moim stanem zdrowia zaczeło dziać sie źle ( pół roku po badaniu satro ) 2 razy..

Cardiocar - komputerowe badanie serca

.. ...profesjonalne badania typu holter,echo trzeba niejednokrotnie powtarzac,bo zdarzaja sie takie wyniki ze pacjenci musieliby juz nie zyc,tak wiec ja nie mialabym zaufania do w/w badania. to oczywiscie indywidualna sprawa kazdego potencjalnego pacjenta,natomiast ja nie mam przekonania do..

Wyniki Holtera - czy to się leczy?

.. ...Sama dwa razy zrobiłam holtera. Oba razy – akurat wtedy dobrze się czułam, ale opis był taki. Cytuję drugie badanie, a w nawiasach są dane z pierwszego badania. To migotanie nastapiło podczas snu ( akurat dłużej wtedy spałam ) Rytm prowadzący zatokowy z częstością od 50 do..

Nikt nie wie co się dzieje, badania są OK

.. ...nadciśnienie, badanie holterem potwierdziło teze /160/100/. Wszystkie inne badania krew lipidogram holter serca, usg jamy , badanie dna oka są ok. W czym jest problem lek jaki biorę to ConCor Cor 2,5. 3 miesiace temu lekarz zmniejszył dawkę do 1,25. Cisnienie w tym czasie nie uległo..

Problem z ciśnieniem, czy ciśnienie zależy od tętna (pulsu)?

.. ...niekompetentnego lekarza. Tylko holter może dać wiarygodny wynik. Czuję się bardzo dobrze, prawie nigdy nie bolała mnie głowa ( wiem, że przy nadciśnieniu człowiek czuje się dobrze ), ale ja nie mam żadnych objawów tej choroby. Ostatnio jak mierzyłem ciśnienie to miałem puls 160!!! Nie..

Analiza wyników badania serca

.. ...choresterol 162 mg% holter w zapisanym materiale ekg rytmu zatokowego z tendencja do tachykardii ( 45_89_170min ) sporadyczna ektopia .bez pauz. Witam! Bardzo proszę o interpretację wyniku echokardiogramu Wymiary [w rozkurczu] Lewa komora LVIDd - 45 Prawa komora RVIDd - 22 Lewy..

Nerwica, badania w porządku

.. ...). W szpitalu dali mi holter cisnieniowy. Wyniki byly slabe wiec zrobila mi ordynator UKG. Nic zlego wszystko wrecz idealnie. Potem zaslabnalem w szpitalu wiec zostaliwi mnie na dluzej. Rentgen, hormony, badania krwi,usg,holter ekg,wiele razy ekg. Potem po miesiacu znow tam wyladowalem...

Interpretacja wyniku EKG i Holera

.. ...III,płaskich w aVF... HOLTER: Badanie wysiłkowe w trakcie terapii Metocard 2x25mg Podczas wykonywanego badania zarejestrowano 102889 zespołów QRS. Średni rytm serca wyniósł 73/min, minimalny - 46/min ( godziny nocne, rytm zatokowy ), maksymalny - 120/min ( zatokowy ). Rytm podstawowy -..

Zapalenie mięśnia sercowego, nerwica, oraz inne choroby!

.. ...piersiową. zrobiłam także holter, wyniki beda jutro lecz obawiam sie skuteczności badania ponieważ gdy miałam zalożony holter nic mi sie nie dzialo, żadnych kołatan, nic! moja lekarka cały czas mówi mi że wszystko ok i zwala to na nerwice. nie mam żadnej głupiej nerwicy a nawet jesli mam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 930

.. ...tych wczesniejszych holterowsko ekgowsko usbecko tomograficzno hormono holesterowskocisnieniowych wynikalo ze wszystko w porzadku,myslisz ze lepiej zrobic nowe badania? dziewczyny tak bardzo chcialbym wam jakos pomoc ale gdy sam sobie nie moge ,ta czynnosc jest mi tak odlegla.czasami..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 935

.. ...robione echo serca i holtera bo nic o tym nie napisałeśa moze masz wyniki ekg? Jeżeli te badania okażą się w porządku radziłabym Ci udac się do psychiatry ,ponieważ w razie gdyby okazało się ,ze jest to nerwica potrzebna będzie pomoc fachowca.Z nerwicą samemu sobie nie poradzisz a jeżeli..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1190

.. ...teraz czekam na wynik holtera. Poza holterem( bo nie znam jeszcze wyników ) wszystkie badania raczej ok...jakie inne badania mogę jeszcze zrobić żeby wykluczyć inne * choróbska * bo jakoś nie potrafię uwierzyć,że sama nerwica daje takie * efekty * ...dziękuję z góry za każdą poradę....

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1212

.. ...tym poszłam na badanie holtera po badaniu zapytałam i jak wyniki stwierdził ze nie za dobrze pytam go ale nie jest zle o on mogło być lepiej teraz juz wykluczył arytmie a wysłuchał szmer boje sie bo mysli chodza mi rozne po głowie do tego dusznosci czasem mnie dopadaja powiedzcie mi czy..

Wynik Holtera - jaka interpretacja?

.. Wykonane badanie trwało 23:05:36. Rozpoczęło się 05 - 02 - 08 18:36. Podczas wykonywanego badania zarejestrowano: 124685 Qrs * ów Średni rytm HR wyniósł 95 Max rytm HR 135 Min rytm HR 71 Ponadto wykryto: 205 pojedynczych nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych, O nadkomorowych częstoskurczy napadowych, 526..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 15

.. ...Jeszcze przed założeniem Holtera. Nie znam się na wynikach kardiologicznych. Pozdrawiam Cię . Marzena Justynko: niestety nie mam zielonego pojęcia jak czytać wyniki Holtera /jedna internistka chciała mi wcisnąć to badanie ale po prawidłowych ekg x 3 i usg darowałam to sobie/. Ale..

Jaka jest przyczyna mojej arytmii?

.. ...martwic zrob sobie badanie holterem.Najlepiej jakbys poszla do prywatnej przychodni,bo tam zaloza Ci go bez problemu.Wtedy juz wszystko bedziesz dokladnie wiedziec. Pozdrawiam i zycze zdrowia Dziękuję za odpowiedź. Też próbuję sobie wytłumaczyć, że niemożliwe, by po tylu badaniach i przy..

Pulsujące ciało i nadciśnienie

.. ...lekarza o skierowanie po holtera ale odmowil,mam czekac na wyniki z krwi ktore beda za tydzien bo tak sobie moja przychodnia zalatwila z jakims pociotkiem ze woza probki gdzies do badania zamaiast zrobic ludziom na miejscu w ambulatorium,szkoda slow - wkuzrajace jest to ze gdzie człowiek..

Graniczne P-mitrale i graniczna wielkosc lewego przedsionka

.. ...Wykonalem ostatnio badania Holtera EKG, EKG oraz echo i zaniepokoily mnie dwie sprawy zawarte w temacie watku. W zalaczeniu moje wszystkie badania serca od poczatku diagnostyki. Bede bardzo wdzieczny za analize i informacje czy sa powody do zmartwienia i czy cos zlego postepuje w moim..

Czuję, że mam serce

.. ...skierowanie do kardiologa na holter. Czy ktos wie co moze byc przyczyna, czy moge po tych dobrych wynikach krwii jesc nadal magnez i potas? Pozdrawiam badanie holter wykaże czy masz arytmię i jakiego rodzaju jest to arytmia,a lekarz ustawi Ci leczenie farmakologiczne. Z magnezem i..

Bardzo męczący problem ze zdrowiem

.. ...b.wysiłkowa/Należy zrobić USG Holtera,USG serca,badanie neurologiczne,być może będzie potrzeba wykonania badania TK ,RTG klatki piersiowej,ale o tym zadecyduje już lekarz..Bez tych wyników nie można nic powiedzieć.Konieczna wizyta u lekarza Witam, jeśli idzie o refluks, to w prawdzie..

Serce mi się przewraca, czasem sekundę, czasem więcej

.. ...skierował na popularnego holtera to że jest zły i olewa..:( posluchaj ja tez mialem robionych wiele badan i wszystkie wyniki niby są ok tez nieraz mam wrazenie ze serducho mi warjuje ale to raczej nerwy biora gore rowniez do konca niemam przekonaniu ale trzeba wierzyc lekarzom jabylem u..

Holter - interpretacja badania

.. Miałam robiony Holter i wyniki mam następujące: Podczas wykonywanego badania zarejestrowano : 119769 Qrs * ów; śr. rytm HR 91; max rytm HR 182; min rytm HR 48. Ponadto wykryto: * 3 pojedyncze nadkomorowe pobudzenia przedwczesne * 47 tachykardii * 1 bradykardia * 539 pobudzeń komorowych * 222 pojedyncze..

Nerwica lękowa - wasze porady

.. ...mi wszytskie badania holtery 24h, EKG, badania krwi, badanie tetnic i z wyników wyszło to ,ze mam lekkie nadcisnienie lekarze stwierdzli ,ze to najprawdopodbniej wina stresu. Od tego czasu zaczeły sie codzienne drętwienia, kołatania serca oraz straszne dusznosci. Najprawdopodobniej jest..

Holter w Łodzi

.. ...szybko wykonać badanie holter - ekg? badanie to możesz praktycznie wykonac w każdej spółce, a również w każdym szpitalu ( za odpłatnością - bez skierowania ) ale o to chodzi,żeby było wykonane dobrze. Poleca Damed Piotrkowsk 4. Mają tam najnowszy i najdokładniejszy Holter 12 kanałowy...

Przerwy w pracy serca - dlaczego?

.. ...godz. bad. EKG met. Holtera przez większość czasu bradykardia 40 - 50/min, zarejestrowano 5 tysięcy pauz o czasie trwania pow. 2,0 sek ( najdłuższa 2,8 sek ). To wynik badania mojego Taty, proszę powiedzieć czy to niebezpieczne taka ilość pauz. o takim czasie ich trwania. Czy potrzebne..

Duszności po wysiłku a wynik badania spirometrycznego

.. ...robioną spirometrie oraz Holtera i EKG ponieważ po wysiłku nie moge złapać oddechu,dusze się,mam mroczki przed oczami,serca wali mi jak szalone i mam wrazenie że zaraz mi wyskoczy.Niestety wyników Holtera jeszcze nie mam a na EKG moge tylko odczytać Zespół r Sr * w V1,płaskoujemne T od..

Wiarygodność pomariów ciśnieniomierzy

.. ...wiekszosc badan: EKG, holter EKG, EKG wysilkowe, USG serca, nerek, tarczycy, wiekszosc badan z krwi, TK glowy. Wyniki wyszly w normie, ale ze po drodze nabawilem sie nerwicy serca, przepisano mi bisocard 2.5 mg. Wszystko bylo dobrze mierzylem cisnienie swoim Hartmann Tensoval Mobil (..

Silny ból w klatce w czasie wysiłku, wyniki w normie, co robić?

.. ...normalnym. Załóż sobie holtera 24 godzinnego i spróbuj wywołać w nim atak to znacyz pobiegniej, albo poproś o pbę wysiłkową by był przy tym kardilog - moim zdaniem to nie jest wina płuc tylko włąnie serca. Poza tym zób sobie badania tarczycy - koniecznie!!!! i elektrolitów.........

Interpretacja wyników z badania echo serca

.. ...najlepiej skonsultowac to z kardiologiem IM +++ oancza niedomykalnośc mitralna 3 stopnia Frakcja wyrzutowa rzeczywiście niska, ale ocenic sytuację może tylko specjalista w oparciu o wyniki i samopoczucie..

Wynik badania holtera

.. ...Córka ma 14 lat .Wynik Holtera: Średnia częstotliwość rytmu wynowsia 71 - rytm zatokowy.Minimalna częstotliwośc 42 o godz 00:37 - brodykardia zatokowa maksymalna częstotliwość 176 o godz 15:41 - tachykardia zatokowa.Pobudzeń nadkomorowych zarejestrowano 407 w tym 0 SV - Tach, bigemnii..

Niedomykalność zastawki trójdzielnej I stopnia

.. ...ciśnienia, za 2 tygodnie mam holtera ciśnieniowego. Mój kardiolog powiedział że z tym wynikiem ECH * a mogę trenować... jednak boję się o tą zastawkę, moja mama i babcia także mają tą wadę ale dodatkowo z zastawka dwudzielną. Czytałem także podobny wątek i boję się że wada mi się..

Duszności w klatce

.. ...KARDIOLOGIA - usg serca,2x holter,próba wysiłkowa wyniki ok NEUROLOGIA - 3x tomografie komputerowa głowy,eeg ,eeg po nieprzespanej nocy,usg tetnic dogłogowych,emg wyniki ok ENDOKRYNOLOGIA - wszystkie hormony w szczególnosci na tarczyce,morfologia kryw,ob,biochemia,badanie moczu,układ..

Wyniki holtera - prosze o interpretacje

.. ...Kobita, 31 lat - badanie holtera pół roku temu i teraz ( powtórzone ) Podczas badania zarejestrowano: pół roku wczesniej 98421 qrs ow, teraz 107424 qrs ow śr. rytm HR79, teraz 88 Max rytm HR 127, teraz147 min rytm Hr61, teraz 51 3 tachykardie, teraz tez 3 11683 pobudzen komorowych, teraz..

Wynik badania Holterem

.. ...sprawy z badania ap. Holtera : 1. Czy 2688 dodatkowych pobudzeń pojedynczych komorowych to dużo czy nie - o czym świadczą ? / zaczęły się od godz. 22.30 do 08.30, badanie 24h od 13.45 do 13.34 dnia następnego / 2. 11 tachykardii zatokowej o godz. 15.30 dowiedziałeś się może gdzieś..

Holter EKG - parasystolia - tachykardia - proszę o interpretację

.. ...Dziś odebrałam wyniki Holter EKG - wizytę u kardiologa mam za kilka dni. Proszę o interpretację wyników: Srednie HR: 88 Maksymalne HR: 180 Minimalne HR : 50 Ektopia komorowa: razem 766 wczesne/poźne 218 / 400 pary 59 pobudzeń w sekwencjach 30 Ektopia nadkomorowa: razem 1 reszta 0..

Kaszel i trzepotanie serca

.. ...ok? Bez wyniku badania holtera trzeba by wróżki żeby jakąś diagnoze postawić. Dakina, proszę o konsultację z kardiologiem. Najlepiej z kliniki, zrobić wszystkie dostępne badania. Ok? rychu, dzeki, wlasnie w poniedzialek ide do kardiologa, ale wczoraj z kolei bylam z wynikami morfologii u..

Witam! gorąca prośba o zweryfikowanie badania EKG Holterem

.. ...chciałabym mieć takiego holtera:( Anula napisz mi jak możesz czy w tym badaniu jest wszystko ok bo ja się zupełnie nie znam na tym. dzięki i pozdrawiam. Jesli moge dwa słowa odnośnie holterowskiego badania Wyniki nie sa ciekawe a szczególnie bigeminie komorowe zaburzenia o szerokich..

Interpretacja holtera ciśnieniowego (ABPM)

.. ...ostatnio miałam wykonanego holtera i nie bardzo wiem jak mam rozumieć wynik a wizytę kontrolną mam dopiero za miesiąc. - średnie ciśnienie z okresu calego badania ( 24h ): 148/76 - średnie ciśnienie z okresu aktywności ( 07:00 - 23:00 ) : 150/92 Bardzo proszę o wypowiedz osób, które mają..

ECHO serca

.. ...normie. Proponuję ocenę Holtera EKG, DZM na kwas VMA. krążenie hiperkinetyczne często występuje u młodych nerwowych osób. Diagnozę masz postawioną - echo jest ogólnie ok. ale zalecono inne badania które mogą wykazać skąd u Ciebie probemy opisane w wywiadzie. pozdrawiam..

Interpretacja wyników z Holtera

.. ...Proszę o interpretację holtera - jak wygląda mój stan: Badanie wykonane 11.03.2010 i wówczas dowiedziałem o mojej dolegliwości: HR Minimum HR - 4 R - R: 43 bmp at 5:23 Maksimum HR - 4 R - R: 145 at 7:48 Średnie HR 24h: 78 bmp Minimum HR - godz: 60 bmp at 5:00 Maximum HR - godz: 101 bmp at..

Holter - wyniki

.. ...udało mi się * zdobyć * holter, na który skierował mnie kardiolog. Po badaniu właściwie nie dowiedziałam się zbyt wiele. Lekarz tylko wykonał opis, ale nie powiedział mi nic o wynikach. Może ktoś mógłby coś o nich napisać? Podczas wykonywywanego badania zarejestrowano: 126060 Qrs * ów..

Holter EKG - poproszę o opinie i komentarze

.. ...Dziś odebrałem wynik holtera ekg - mam serdeczną prośbę o opinie i wasze uwagi na temat wyników: Podczas wykonywanego badania zarejestrowano: 88.405 Qrs * ów Średni rytm HR wyniósł 77 Max rytm HR 145 Min rytm HR 46 Ponadto wykryto : 3 pojedyncze nadkomorowe pobudzenia przedwczesne 0..

Przyjmowanie Lekarstw

.. ...badaniach typu EKG EHO serca Holter i badanie krwi wyniklo ze ze sercem jest wszystko ok a nawet powiedzial mi lekarz ze mam jak sportowiec ale mialem kilka razy napady palpitacji przeskoki w sercu i lekarz stwierdzil ze to na tle nerwowym i przepisal mi profilaktycznie lekarstwo o..

Proszę o interpretację wyników holtera.

.. ...proszę o interpretację holtera. Wcześniej miałam robiony ale było pisane po polsku. a teraz mam tabelki i za bardzo nie wiem o co chodzi: hourlyb arrhythmia summary: - totl beats 102991 heart rate - min 60 - max 143 - avg 79 ventricular events - total 6518 - bigem 616 - couplets 362 -..