Homeopatia depresja

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 118

.. ...Martaa,wiesz,że jest to lek homeopatyczny?Stąd jego wygórowana cena.Teraz rozumiem,że niektórzy z Was leczą się takimi lekami - drogimi zresztą - mówiąc.że przeciwdepresyjne są takie drogie i nie stać Was na tak droga kurację.Kiedyś leczyłam kręgosłup takimi lekami.Pieniadze poszły w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 715

.. ...poradzilem. pomogly mi ziola i homeopatia, teraz tez jest wszystko na najlepszej drodze do tego aby wyjsc z dokla. co do walki z choroba polecam kilka prostych zasad - nie uzywac pieprzu - pieprz poglebia stany depresyjne - nie uzywac mentolu, nawet paste do zebow zmienic na ziolowa -..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 965

.. ...rozległa nerwicę. Dostalam homeopatyczne leki i ziołowe preparaty. Jednak efektu ich stosowania nie ma :( Nerwica chodzi za mną jak moj cień. Dzisiaj rowniez o sobie dala znac i daje coraz czesciej. Zaczynam sie pograżać i trace ochotę na tą nieustanna walkę.Nie umiem sobie z tym radzić...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 121

.. ...uspokojenie i jeden homeopatyczny na lęki, depresje i tp. Jak do tej pory z maleństwem jest wszystko w porządku, ale ja bardzo się denerwuję i zamiast ważyć więcej, ostatnio schudłam 4 kg. Ale maluch kopie, tętno ma ok, więc mam nadzieję, że wytrzymam jakoś te cztery miesiące i wszystko..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 122

.. ...sobie radzę? Biorę leki homeopatyczne na lęki i depresję, trochę meliski, validol, persen, mentowal. Jakoś leci: ) Najgorsze były początki jak musiałam odstawić psychotropy i inne leki. Choruje na nadciśnienie. Tak więc pierwsze trzy miesiące były straszne. Nie dość że hormony szalały,..

Znam sposob na nerwicę, chętnie pomogę

.. ...różnych specjalistach od homeopatii i jedna z lekarek poleciła mi branie Ignatii 14 z Dagomedu. To lek homeopatyczny w postaci granulek . Brałam tak jak pisze w ulotce , ale teraz kiedy depresja dopada mnie rzadziej, biorę dorażnie. Oczywiście cały czas biorę magnez z wit. B6. Witam...