Hydroksyzyna alkohol

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 253

.. ...sie schizki, poza tym hydroksyzyna dziala jako bloker na receptory histaminowe i w kooperacji z alkoholem moga byc inne objawy ze strony organizmu, ukl. autonomicznego ale dokladnie jak to dziala to Ci nie powiem bo nie wiem :/ W kazdym razie mialem nieprzyjemna przygode kiedys, wzialem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 254

.. ...musialem po godzinie wziasc hydroksyzyne. Ale i tak jestem z siebie dumny bo chcoiaz bez alkoholu to potanczylem z dziewczyna a jak juz dostyalem konkretnego ataku schizek to byla 3 nad ranem i sama dziewczyna chciala isc bo ja nogi bolaly. Mysle ze jak sobie cos naprawde mocno..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 4

.. ...szkoda z enie mialem hydroksyzyny bo chyba by przeslzo szybcioej po wypicu tego jeszcze sie troche pomeczyleylem ale naszczescie przeszlo i jzu wiecej nei zapale ale na ziolo holandi bym zapalil jest wopgule inne ponoc niz to polskei gowno nakrapiane huj wie czym Od marychy nikt nie..

Napady nerwicy po alkoholu - Str. 2

.. ...niezłego...Zawsze nosze przy sobie Hydroksyzyne jakby czasem coś nie tak było :/ Szkoda że te wizyty tak rzadko są...następną mam dopiero 22 grudnia...Może jak oboje kiedyś wyzdrowiejemy to razem pójdziemy na piwko hehe. no ja też się z hydreoksyzynką nie rozstaje heheh a jak jej nie..