Hydroksyzyna nie uzależnia

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 978

.. ...opiera się głównie na hydroksyzynie,która nie jest w moim przekonaniu dobrym preparatem na leczenie naszych schorzeń.Brałam to,więc wiem z doświadczenia.Ponadto hydroksyzyna jest substancją,której nie powino stosować się w długotrwałym leczeniu ( a nasza choroba tego wymaga ).Atarax jest..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 394

.. ...zmiany. DOMI - Faktycznie hydroksyzyny już nie ma w aptekach a atarax to jedno i to samo.Poprostu zmieniła się nazwa ,producent no i oczywiście cena tego leku. KRZYŚKA - dzięki serdeczne za opinię na temt tego leku.Właśnie ,najważniejsze jest w nim to ,że nie uzależnia tak jak relanium..

Nerwica w ciąży - Str. 34

.. ...można brać relanium i hydroksyzynę. W czasie ciąży byłam u kilku lekarzy przeróżnych specjalności i wszyscy wręcz zakazali brać takich mocnych leków. Nie wiem z kim konsultujesz decyzje dot. leków, ale powyższe leki są bardzo szkodliwe na dziecko zarówno w czasie ciąży jak i w trakcie..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...dolegliwości lekarze wypisuję Hydroksyzynę jeśli nie chcesz brać silniejszych leków to może wypisać rodzinny lekarz..Ten lek nie uzależnia i uspokaja,pomaga pospać troszkę,lęki też powinny się zmniejszyć.No i do tego magnez z wit.b6,jak Joker wspomniała.Zapraszamy Cię na nasze forum..