Hydroksyzyna w ciąży

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 493

.. ...ciąże brałam dużdawki Hydroksyzyny ,Relanium ,to cud ,że urodziłam zdrowe dzieci.Jak przy drugiej ciąży chwyciły mnie bóle to od razu ze strachu zażyłam Relanium.Strach inie zrozumienie innych mni blokuje do tego stopnia ,że nafaszeruje się lekami ,żeby nic niebyło widać po mnie.Ale..

Nerwica w ciąży - Str. 34

.. ...można brać relanium i hydroksyzynę. W czasie ciąży byłam u kilku lekarzy przeróżnych specjalności i wszyscy wręcz zakazali brać takich mocnych leków. Nie wiem z kim konsultujesz decyzje dot. leków, ale powyższe leki są bardzo szkodliwe na dziecko zarówno w czasie ciąży jak i w trakcie..

Nerwica w ciąży - Str. 69

.. ...wzięłam wczoraj nawet hydroksyzynke w płynie i nic :( strasznie sie wczoraj w nocy czułam , myślałam że wykituje :( :( teraz chce zajść w drugą ciążę ale bardzo się boję czy z takimi objawami jak lęk,szybkie,mocne i nierówne bicie serca ,panika - dobrze zniose tą ciążę i poród :( co z..

Nerwica w ciąży - Str. 91

.. ...afobam doraźnie, bo hydroksyzyna nie działa... Przegrałam bitwę niestety, ale mam nadzieję, że leki dodadzą mi sił by cieszyć się dzidziusiem, który w drodze... Magdek38 - właśnie tak nie wolno Ci myśleć. Takie mysli podsuwa Ci schorowany umysł. Nie Ty przegrałaś bitwę, a atak choroby..

Nerwica w ciąży - Str. 94

.. ...biore asertin 100 mg i hydroksyzyne 10mg 2 razy dziennie i jakos sie trzymam ...wiadomo sa lepsze i gorsze dni ale jakos trzeba sobie radzic ... no i teraz mysle o tym dziecku tak bardzo chciala bym miec drugie ,teraz napewno juz bym szybciej poszla do lekarza po leki wiedzac co sie ze..