Hydrox

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...Coaxil ) i hydroksyzyna ( Hydroxyzinum, Atarax ). Ostatni lek jest blokerem receptorów dla histaminy. Leki z tej grupy wykorzystuje się także w innych schorzeniach, na przykład w chorobie lokomocyjnej - prometazyna ( Diphergan ). W łagodniejszych przypadkach do wyeliminowania objawów..

Statyny

Statyny

.. ...inhibitory reduktazy 3 - hydroksy - 3 - metylo - glutarylo - koenzymu A ( HMG - CoA ). Reduktaza 3 - hydroksy - 3 - metylo - glutarylo - koenzymu A ( HMG - CoA ) jest najważniejszym enzymem biorącym udział w komórkowej syntezie cholesterolu. Wątroba i jelita człowieka odpowiedzialne są z..

Nadciśnienie tętnicze u kobiet w ciąży

Nadciśnienie tętnicze u kobiet w ciąży

.. ...jest metyldopa i/lub hydralazyna; w dalszej kolejności beta - blokery kardioselektywne i labetolol: opóźniają rozwój płodu; jeżeli przed ciążą chora leczona była werapamilem lub lekami moczopędnymi to można takie leczenie kontynuować; ze względu na możliwość teratogennego działania i..

Hydroksyzyna (Hydroxyzinum, Atarax)

.. ...mechanicznych. Preparaty zawierające hydroksyzynę dostępne w Polsce ( za indexem leków MP 2007 ): Hydroxyzinum, Atarax. Hydroxyzinum jest dostępny w formie tabletek, syropów i roztworów do wstrzyknięć...

Atorwastatyna (Tulip, Atoris, Atorox, Atrox, Sortis, Torvacard)

.. ...reduktazy HMG - CoA czyli hydroksy - metylo - glutarylo - koenzymu A ). Regularne stosowanie atorwastatyny powoduje przede wszystkim spadek poziomu cholesterolu całkowitego. Statyny obniżają głównie stężenie LDL, w niewielkim stopniu także TG oraz podwyższają HDL ( tzw. dobry cholesterol..

Leczenie nadciśnienia tętniczego u ciężarnych

Leczenie nadciśnienia tętniczego u ciężarnych

.. ...ciąży jest natomiast hydralazyna. Inne leki, podawane w zależności do potrzeb, to preparaty magnezu, labetalol oraz urapidyl. W drugiej kolejności sięga się bo leki z grupy betablokerów inne niż labetalol oraz bo blokery kanałów wapniowych. Przy obniżaniu ciśnienia tętniczego kobiet..

Diuretyki (leki moczopędne)

.. ...leków tiazydowych: hydrochlorotiazyd, indapamid. Działania niepożądane diuretyków to przede wszystkim możliwość odwodnienia organizmu i niebezpieczne zaburzenia elektrolitowe, szczególnie hipokaliemia...

Badanie moczu

.. ...nadciśnienia tętniczego ( wykluczenie patologii nadnerczy poprzez oznaczenie stężenia 17 - hydroksykortykosteroidów ). Pozwala także określić dobową filtrację, czyli ilość produkowanego przez nerki moczu...

Ezetymib (Ezetrol)

.. ...wpływa na aktywności hydroksy - metylo - glutarylo koenzymu A ( HMG - coA ), kluczowego enzymu dla działania najpopularniejszych leków zmniejszających poziom lipidów - statyn. Ezetymib może więc być stosowany razem ze statynami lub jako alternatywa dla pacjentów, którzy źle tolerują..

Słońce zmniejsza ryzyko chorób serca

.. ...niedobór witaminy D ( 25 - hydroksywitaminy D ), a 42 proc. jednocześnie cierpiało na zespół metaboliczny. Pomocne okazują się często promienie słoneczne, które pobudzają produkcję witaminy D. Ze słońca należy jednak korzystać z umiarem ze względu na szkodliwe promieniowanie UV, które,..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 45

.. ...lekach astmatycznych/chor. na astmę oskrz./ Po hydrotonie zaczyna puszczać duszność.Co robić w tej sytuacji - w ekg norma. - mam 42lata. bardzo proszę o odpowiedż - czy cos z tym robić - czy to normalne?..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 56

.. ...MILOCARDIN dodatkowo HYDROXIZINUM. za miesiac mam miec kolejny holter i echo zeby sprawdzic czy podawane leki p - omogly.najgorsze jest dla mnie to ze mimo zazywania lek wciaz mam ataki ( HR 150/min )radze sobie zazwyczaj sama( zazywam wtedy MILOCARDIN ) ale nie zawsze i laduje wtedy..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 64

.. ...ConCore Cor raz dziennie i Hydroxyzinum Vp 1 na noc... Puls co prawda mi się uspokoił, cisnienie tez.. i myślałam, że bedzie już ok... myliłam się... Tydzień temu wracając późnym wieczorem do domu poczułam się źle... Czułam jak serce mi zasuwa w środku, ale to tak szybko, że myślałam, że..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 51

.. ...tabletki * Betaloc * i piję hydroksyzyne lecz to i tak mi nie pomaga... 3 listopada mam termin ablacji, mam nadzieje, że nareszcie skończą sie moje cierpienia... Jeśli jest ktoś kto chce porozmawiać to proszę pisać na gg 8204590 Wiosną 2007 pojawił się u mnie częstoskurcz - tętno..

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja

.. ...zok 25 magnez potas hydrozynium na nerwice przez te leki to ja niewiem jak ja zaloze rodzine itp przeciez dopiero zaczynam zycie Witam Lidka! Pierwszy raz czestoskurcz napadowy * zlapal * mnie w wieku 15 lat,teraz mam 30.Przez te wszystkie lata bralam rozne leki,nizbyt regularnie bo moje..

Echo serca - Str. 15

.. ...Metocard 2x1/2 tabl.i Hydroksyzyne 2x1 tabl.Stwierdził że przyczyną moich problemów z secem może być nerwica wegetatywna,dał również do zrozumienia że może przydatna byłaby wizyta u psychoterapeuty.Czeka mnie dużo pracy nad sobą... Pozdrawiam wszystkich sercowców Magda Proszę o opinie na..

Echo serca - Str. 19

.. ...następujące leki: Kalipoz hydrochlorothiazidum, oraz bemecor. Początkowa bardzo mu pomagały. Teraz jednakże ma poważne problemy ze snem oraz z dusznościami podczas tego snu.Czyżby konieczna była jak najszybsza zmiana tych leków na inne ??? No i jeszcze jedno. Czy będzie konieczna..

Betaloc zok 50 raz dziennie

.. ...biorę jeszcze aspargin i hydrochlorothiazyd Witam. Mam 20 lat. Po wizycie w szpialu ( czestoskurcz nadkomorowy ) bylem u kardiologa ktory po osluchaniu stwierdził ze to arytmia, zalecil przyjmowanie wlasnie 1x dziennie tego leku plus na nadcisnienie tritacet? ( jego odstawilem bo kupilem..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 6

.. ...to i tak mi nie pomaga... 3 listopada mam termin ablacji, bardzo się boje ale mam nadzieje, że nareszcie skończą sie moje cierpienia... Jeśli jest ktoś kto chce porozmawiać to proszę pisać na gg 8204590..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 4

.. ...lekarza Metaprolol , Hydroxyzinum , Promolan , Ketonal Forte i Asentre ale boje sei brac te wszystke leki na raz poradzcie moze ktore oidstawic a ktore nie kardiologicznie jestem zdrowy ( tak twierdza lekarze ) psychiczne ponoc nie ( ciezko mi sie z tym pogodzic :P ) o i jeszcze 1 czy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 10

.. ...mnie.Brałam ziołowe tabletki i hydroxyzinum,pomagało ale to powracało,teraz od prawie roku odwiedzam psychiatre biore leki i czuje że żyje,juz się nie boje.Pozdrawiam pa Emiliko - ja juz jestem na skraju wyczerpania.. to mnie wykancza.. wiec pewnie nie obedzie sie bez wziecia tabletek -..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 18

.. ...czułam i wzięłam syropek Hydroxyzynę - pomógł ale wiem że jutro będzie znowu to samo. Trzeba odpowiedzialnie podejść do sprawy własnego zdrowia.. Jak jesteśmy chorzy np.na grypę stosujemy farmakologie,jak nas boli głowa również.. Nie rozumiem stanowiska osób chorych - broniących się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 19

.. ...wczoraj * jadę * na Hydroxyzynie w syropku ale zapobiegawczo biorę tylko pół małej łyżeczki... :D Wiem,wiem - śmiech na sali,ale ja tak mam... Teraz postanowiłam poszukać w necie ludzi z takimi samymi problemami jak ja i otworzyłam * grupę wsparcia * dla osób cierpiących na nerwicę..

Migotanie przedsionków

.. ...napadu polopirynę, potas, hydroksyzyne, bo wystepuje duzy lęk.Leczę nadciśnienie. Biorę rano 1|2tabl. bisokardu, w poł. prestarium, ciśnienie mam unormowane po lekach. Też mnie to gnębi od trzech lat, ale nigdy tak długo . Leczę się Polfenonem( Rytmonorm )bywają dłuzsze okresy gdy czuję..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 2

.. ...- typu oxazepam czy hydrokzysyna tez sa szkodliwe dla organizmu. A choruje tylko serce. Metoprolol jest beta - blokerem i oddzialuje wylacznie na serce. No cześć,wszystko zależy w jakim stopniu jest nieszczelna zastawka,powiem ci że nie sport ci zaszkodzi tylko zbyt ciężka praca.A z tymi..

Chelatacja

.. ...powodzeniem stosowany przez hydraulików do dowapniania kanalizacji : ) A jad zmiji ...zabija i leczy...curara takze zabija i leczy...wszystko zalezy od tego ilu procentowy jest to roztwor..to chyba oczywista sprawa i nie podlegajaca dyskusji.Uzdrowisko w Kamieniu Pomorskim leczy..

Napadowy częstoskurcz nadkomorowy - Str. 4

.. ...mi stanie serce,lykam hydroksyzyne,nad ranem jak sie budze to cala sie trzese,ustawiam sobie budzik zeby wziasc propranolol rowno co 8 godzin,ablacji sie boje bo nie zawsze jest skuteczna,musze zmienic leki chyba bo moze poprostu propranolol przestaje na mnie dzialac,wiem ze to wszytsko..

Acenocumarol a inne narządy - Str. 2

.. ...wiązaniu jonów wapnia do hydroksyapatytu ( 36 ) – nieorganicznego składnika kości, który stanowi około 70% całkowitej masy kostnej. W postaci nieukarboksylowanej osteoklacyna pozostaje nieaktywna i niezdolna do wbudowywania minerałów w tkankę kostną, w rezultacie czego dochodzi..

Potas - czemu go tak mało? - Str. 2

.. ...olące!Pomózcie,co robić,biorę Hydrokortyzon. dlaczego boli mnie serce?! pomozcie! Krótko i zwięźle: pić 2x dziennie 2 łyżeczki na szklankę przegotowanej wody octu jabłkowego!!!! W jakich dawkach bierzesz kalipoz ????????? Ja tez mam ten sam problem i już do końca życia muszę brac..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 6

.. ...a w stanach napęcia Hydroxyzyne. Częstoskurcze przedsionkowo - komorowe wahały się do 120 do 170 HR/min a w początkowej fazie po niepełnej ablacji 10 lat temu max to był 230 HR/min i epizodyczne godzinne napady po 110HR/min ustępujące po dodatkowej dawce Cordaronu ( Amiodaronu ) 100 mg i..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 27

.. ...tablety rozgryźć, popić hydroxiziną, jak ktoś ma, albo noespazminą i poczekać pół godzinki, jak nie przejdzie to pogotowie. Oczywiście próba na parcie i obmywanie wodą powinno pomóc, ale niechby mnie ktoś spróbował obmywać twarz zimną wodą, jak miałam tachykardię, to bym go chyba zabiła..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 20

.. ...Cilan Bemecor acard Hydrochlorothiazyd czuje sie w miare dobrze zalezy wszystko od pogody......Darku zobaczysz i tobie sie poprawi zycze ci tego......daj znac jak juz bedziesz po szpitalu ...pozdrawiam Witajcie.Cieszę się Kuleczko,że u męża jest poprawa.Na mnie też pogada ma wpływ i..

Szybkie tętno - Str. 14

.. ...rodzinny przepisał mi HYDROXyzinum ale to nie pomaga robiłam badania z krwi na hormony są w normie .Mam skierowanie na ablację czekam na telefon teraz niewiem czy to co odczuwam w gardle minie po zabiegu czy nie co robić gdzie szukać pomocy boję się gdziekolwiek jechać to coś ogranicza..

Szybkie bicie serca przy nagłych ruchach

.. ...lek o nazwie;Verapamil Hydrochloride; ale ataki wciaz sa,i trwaja 2 do3 godzin.Podaja mi wtedy zastrzyk, nie pamietam nazwy i w ciagu doslownie kilku sekund atak ustepuje.Zaoferowano mi zabieg ,polegajacy na wstrzasach takich jak przy reanimacji zawalowca.Uprzdzono mnie ze to dosc..

Czy mam nerwicę serca?

.. ...zaczelo sie od karetki hydroxyzyny i tak w kolko, teraz na tyle sie trzymam ze nie wzywam karetek i ogolnie w zyciu ide na przod i dalej po swojemy i mam gleboko w dupie moja nerwice i nie pozwalam jej wplywac na moje zycie... Robie dalej to co robilem, tylko niestety czasem sie wdziera..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 4

.. ...nagłego, mocnego ataku hydroksyzynę. Choć trochę wytłumaczył mi jak mam postępować, co to dokładnie jest. Teraz * leczę się * u lekarza rodzinnego. Od wczoraj biorę Xanax sr, mam brać przez cztery tygodnie, a potem spróbuję odstawić. Jeżeli ktoś ma ochotę to bardzo proszę aby się..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 5

.. ...zniesienia biore czasem hydroksizine walidol do ssania ale tu potrzebna jest nasza silna wolna i to zeby sie tego niebac bo wytedy pogłebia sie nasz lek zee moze sparalizowac nas nawet całych my musimy wszyscy byc silni i dac sie nerwicy bo wygra z nami jak wspominałam 8 lat tem to..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...karetką dał mi zastrzyk z hydroksyzyny. W szpitalu zrobiono mi badania, EKG w normie morfologia też poza jonogramem. Okazało się że potas mi spadł ekstremalnie do poziomu 3,00 i wszytko było jasne...do następnego razu. Nie była to duża przerwa 3 dni i znów to samo i znów izba przyjęć,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 13

.. ...uspokajające dużo ziołowych i hydroxyzyny pomagało mi też wypijanie od czasu do czasu 3 - 4piw wtedy przez 2 - 3 dni czułem sie dobrze medytacja ,modlitwa teraz jest znacznie lepiej niż kiedyś dużo mi pomaga wysiłek fizyczny taki dosyć ostry w tym dużo witamin magnezu. Dodam jeszcze że..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 3

.. ...pory zwykłą łyżeczką hydroxyzyny,pomagało, pozatym mocne postanowienie wzięcia się w garść i nie myślenie o tym, zajęcie się czymś innym, pomagało.Teraz po kontaktach z koleżankami, które też to mają wiem,że wystarczy regularnie raz dziennie brać tabletke magnezu z B6 i pomaga,..

Wypadanie płatka zastwaki dwudzielnej a arytmia

.. ...betabloket ( concorcor 1.25 i hydroxyzynę na noc ) ja jednak oporny na wszelką chemię od 1.5 miesiąca popijam ziołowe hrbatki uspokajające i łykam magnez B6 i możecie wierzyć lub nie ale naprawdę czuje się lepiej ( no może jakbym jeszcze piwko odstawił.... ) aha jak z waszymi wynikami..

Chelatacja na niedrożne tętnice?

.. ...Warszawie znalazłem hydraulika,który kupił od Krasickiego Certyfikat i teraz szkodzi ludziom. Jak chcesz pogadać jestem często na skype nic jureklublin. tel.602 238 645 lub e - mail diamond - narzedzia @o2.pl Pozdrawiam i życzę zdrowia Jurek. Czytam to wszystko i niewiele rozumiem...

Nerwica lękowa i dodatkowe skurcze

.. ...psychotropowe. brałem seroxat i hydroxyzine i mogłem żyć dalej ale znowu miałem problemy - tym razem w łóżku : ) z erekcja konkretnie. I powiedzcie sami jak to jest? Od czego to wszystko się wzięło te dodatkowe uderzenia serca i nerwica. Aha! Teraz biorę od kilku dni Betaloc ZOK 50mg raz..

Tachykardia i wzmożone napięcie, zaburzenia przewodnictwa

.. ...i PORPRANOLOL 10mg i HYDROXYZYNIUM na uspokojenia i prawde mowiac od momentu kiedy biore regularnie wszystko jest ok takze porozmawiajcie prosze ze swoim lekarzem moze i on Wam to przepisze: )pozdrawiam MAJA to jest nas więcej ja mam 28 lat i na tachykardię zatokową leczę się ponad 10..

Ablacja - usunięcie arytmii - czy niebezpieczna? 19 lat

.. ...tabletek( w tym propranolol, hydroxyzyna )i po 3 zastrzykach, które mi nic nie pomogły, w koncu podano mi adenozyn 6mg( bardzo nieprzyjemne uczucie podczas podawania Zastrzyku ), po którym atak ustał. Po powrocie do domu udałam sie prywatnie do kolejnego lekarzapodopiecznej wyzej..

Dieta wysokotłuszczowa (ketoza) a serce

.. ...pyruvate, the mitochondrial substrate which is the end product of glycolysis.” Witam! Jak chcesz, to Ci pomogę. Pozdrawiam Stif mail:gazeta@v.pl www.mojadrogadozdrowia.danmed.oleszczukowie.pl..

Dodatkowe skurcze - Str. 24

.. ...lekarz przypisał mi hydroxizinium i koenzym Q 10.Mnie zabija stres ,gdyz wiecznie sie o wszystko martwię , to życie jest takie popieprzone , nie ma żadnej stabilizacji! Witam ! Elu masz całkowitą rację :cyt.( * Mnie zabija stres ,gdyz wiecznie sie o wszystko martwię , to życie jest takie..

Dodatkowe skurcze - Str. 32

.. ...wysoko cisnienie biore hydroksyzyne jeszcze na uspokojenie ale staram sie z tym zyc bo co mozna zrobic, trzeba sie do tego przyzwyczajac bo nie wyglada na to zeby chcialo odpuscic, ciekawe jak serducho bedzie reagowac zima... pozdro. krycha, a tak w ogóle to czasami mam wrażenie że nic..

Dodatkowe skurcze - Str. 39

.. ...skupienie... a i czsem Hydroksyzyna... Minia - możesz mieć dużo racji zwłaszcza że tak twierdzą lekarze ( patrz wątek powyżej ). Ja nie twierdzę zresztą że mam śmirtelną chorobę serca, ale mam bardzo upierdliwą i niewygodną przypadłość która bezpośrednio nie zagraża ale zagraża..

Dodatkowe skurcze - Str. 201

.. ...pomogly nad ranem wzielam hydroxyzyne ale guzik pomogla najgorzej ze karmie piersia 8msc core i nie bardzo moge sobie pomoc.A mam napady tego pulsu ale jak dzis z rana poszlam do lekarza to cisnienie 120/80puls 76,niewiem moze z nerwow mam te skoki jestem wrazliwa i panicznie sie boje o..

Przyczyny niskiego ciśnienia tętniczego

.. ...dnia, stosować masaże i hydroterapię,pić kawę lub też pomóc sobie lekami - najlepiej Cardiamid - coffein,Effortil lub czymś podobnym ( w porozumieniu z lekarzem ).Powinno pomóc: ).No i nie podnoś się zbyt gwałtownie z pozycji leżącej lub siedzącej do pionu,gdyż powoduje to spadek..

Napadowe nadciśnienie połączone z bradykardią

.. ...pogotowie. Kończyło się na hydroksyzynie i nic. Napady zdarzają się nadal, choć rzadziej, odkąd stosuje prestarium. Zastanawiam się czy to może być nerwica wegetatywna. Na ogół wiąże się ona z tachykardią a tu jest odwrotnie. Jeszcze jedno - mama ma zwyrodniały kręgosłup w odcinku..

Szybkie tetno II - Str. 6

.. ...( biorę od tygodnia Hydroxyzinum ), a kardiolog do mnie: a po co to Pani, przecież ta nerwowość wynika z WPW. Ja na to mówię, że mam tiki nerwowe itp. A lekarz do mnie, że napewno to nie jest nerwica ( że się tylko tak wydaje ; ) ), tylko to jest od WPW. Heh, i co ja mam o tym myśleć?..

Menopauza czy serce? - Str. 2

.. ...nerwy coaxil ,syrop hydroxizum ,milocardin krople ,ja nie pracuje ,jestem na rencie ,wiem ze to bardzo ,dokucza ,ale razem sobie poradzimy pozdrawiam piszcie trudno o dokładną odpowiedź jeśli nie zobaczy się wyników badań poziomu hormonów. Tym objawom o których piszesz może towarzyszyć..

Nadciśnienie? zawał? nerwica?

.. ...Persen i piję syrop Hydroxyzynę żeby się za bardzo nie przyzwyczaic. Oczywiście herbatka z Melisy też się przydaje : ) U mnie na objawy nerwicowe złożyło się tyle spraw że głowa mała a mam dopiero 28 lat. W ciągu jednego roku odejście z pracy, 3 miesięczny pobyt w areszcie ( jeszcze jak..

Jak zmierzyc ciśnienie tętna na nodze?

.. ...sie dokładać ciśnienie hydrostatyczne krwi.: ) Pozdrawiam Witam.Czy moze ktoś wytłumaczyc czy można zmierzyc cisnienie na nodze zwykłym aparatem do mierzenia cisnienia( elektroniczny z mankietem i gruszką )? Jesli tak to w jaki sposób, czy może zwyczajnie owinac mankiet wokół uda albo..

Słabe serce i nerwica

.. ...biore od jakiegos czasu hydroksyzyne chyba 25 mg ale jest na recepte moze wybiesz sie bez taty do lekarza i dokladnie opisz jego nie tylko objawy ale i te prace lekarz powinien dac recepte nie jest to mocny lek ale pomaga do weercciii czy jest on pod opieka kardiologa to musi byc chuba..

WPW i inne objawy

.. ...mi się, że pomogła mi Hydroxyzyna, czy to jest jakoś powiązane z WPW? ( te bóle żołądka i mdłości ) czy to nerwica dołączyła do i tak nieprzyjemnej choroby ( dodatkowe pobudzenia, miałem czestoskurcze i trzepotanie przedsionków, migotanie przedsionków ), czy to sprawa nerwu błędnego? czy..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 29

.. ...pobił pod pachą.Łykam hydroxyzinum, ale to na niewiele się zdaje, zresztą po tym chce mi się spać a ja jeżdzę do pracy do Warszawy 45 km samochodem i ti do tego z dzieckiem.Czuję się potwornie chora a w domu mąż i mama patrzą na mnie trochę jak na wariatkę...Do tej pory to ja załatwiałam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 34

.. ...głowy. Dostałam na to hydroxyzynę i milocardin. Od 4 miesięcy występuja u mnie dolegliwości, których objawami są: nagłe pojawienie sie uczucia gorąca w żołądku a w ślad za tym idzie cholernie nieprzyjemne uczucie pulsowania w okolicach krtani ( tak jakby tam było serce ). Nastepnie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 40

.. ...* starą * sprawdzoną hydroxyzynę i to 10 czasami 20mg.Jak wiesz nerwica nie jest chorobą nerwów i tak naprawdę to i lekarze tak do końca nie znają jej etiologi.Na pewno tkwi to w nas samych.Barbaro powinnaś być osobą szczęśliwą skoro lekarze i badania nie wykazały żadnych zmian..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 41

.. ...* weżmie * to biorę hydroxyzynę i to mnie wycisza.Najgorszy w nerwicy jes lęk i dlatego idż do psychiatry po jakieś tabletki przeciw lękowe.Nawet gdy ich nie będziesz używał to bedziesz miał jakieś poczucie * bezpieczeństwa * Pozdrawiam dlaczego wszyscy chorzy na tom cholernom nerwice..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 4

.. ...szkoda z enie mialem hydroksyzyny bo chyba by przeslzo szybcioej po wypicu tego jeszcze sie troche pomeczyleylem ale naszczescie przeszlo i jzu wiecej nei zapale ale na ziolo holandi bym zapalil jest wopgule inne ponoc niz to polskei gowno nakrapiane huj wie czym Od marychy nikt nie..

Bóle serca w młodym wieku

.. ...dzieś koło 45kg. Piję Hydroksyzynę, ale jak narazie nie pomogło. Co mogę zrobić? Udać się do lekarza czy czekać? Pozdrawiam. Witam : ) Mam podobny problem .. czesto czuje klucie w sercu .. boli przez chwile a przy glebokim wdechu przestaje. Jakies 6 miesiecy temu mialam lewostronne..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 8

.. ...witam cię aguś ja biorę hydroxzyne ma tez działanie przeciwskurczowe dzis piąty dzien jestem spiąca i zmęczona jak się organizm przyzwyczaji zwiększam dawkę muszę to przetrwać i tak jak ty czekam coaxil brałam u mnie bez skutku to jest lek dla ludzi którzy nigdy nic nie brali a sedam nie..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 9

.. ...wytrrzymam a może się uda ta hydroxzyna mnie bardzo otłumiała nie mogę pozwolić sobie na dodatkowy taki stan Witam , a ja kupiłam sobie ostatnio magnez z witaminami zdrovit i jest zdziebko lepiej nie chcę za bardzo być do przodu z tym ozdrowieniem , ale trochę napewno pomogło ,..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 14

.. ...lorafenu.Natomiast od czasu do czasu hydroxizynę.Ale też nie łapię od razu za tabletkę.Lęk staram się opanować sama.Nie jestem uzależniona. Witam,Asiu też myśle że ten sedam to tak super na mnie nie dziala,a teraz jak zwiekszyła mi dawkę to jestem do niczego.Jestem sflaczała i..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...magnez potas mydcdocalm hydroxyzyne i itd.....a no i ten bol odczuwam czasem w plecach prosze o pomoc!! Witaj Ika miałem podobnie do Ciebie. Robiłem badania i zawsze wszystko wychodziło ok sam nie wiem dlaczego chociaz sama po sobie widzisz ze nie jest ok. Ostatnio mierzyli mi tętno to..

Podobno nerwica - czy na pewno?

.. ...chwili biorę leki ( Hydroxyzinum, Wapno, D3, Magnez, B6 ) i czekam aż będzie lepiej. Te braki doprowadziły u mnie do objawów tężyczkowych, potwierdzonych objawem Trosseu ( czy jakoś tak ) tzw. ręki położnika - ale nie od razu. Stało się to dopiero po podrażnieniu mechanicznym tj. podczas..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości

.. ...mi lekkie uspakajacze Hydroxizinum - świetny lek i pomogło!nie chce sie za dużo rozpisywać ale dodam,ze pokonałem Nerwice na 90%bo do konca raczej sie jej nie pokona trwało to 4lata,nawroty byly ale coraz słabsze uwierzyłem w siebie,uwierzyłem w wyleczenie,uwierzyłem ze moge ją pokonać..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości - Str. 2

.. ...pulki tylu relanium czy hydroxcyzynium nie polecam sa to tkz psychotropy bralem cholernie uzalezniaja a czulem sie po nich na wszystko obojetny nawet jakby kradli moj samochod to nawet bym nie zaregowal bo by mnie to walilo i takie sa jazdy niestety pozdrawiam trzymajcie sie : ) Dominik,..

Zbyt szybkie bicie serca

.. ...Metokard, Propranolol, Hydroxyzinum, Valido. W tej chwili lekarz przepisał mi Concor, Hydroxyzinum, Validol. Przy tym pierwszym leku o zawartości Cor 2,5 biorę pół tabletki bo tyle mi wystarcza. Po zażyciu tej tabletki nie czuje się najlepiej ale zmniejsza bicie mojego serca. Prowadzę..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 24

.. ...biore wiec Bisocard 10 i hydrochlorothiazidum 25 raz dziennie.Nie pale od 3 miesiecy i widze ,ze cisnienie nie jest zle: )Teraz jedynie mam problem z zebami wczoraj chcialam wyrwac kilka korzeni ale stomatolog jak narazie mi odmowil ,bo nie wie czy po takim zabiegu jest to mozliwe,chodzi..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 40

.. ...nadciśnienie ( Epril 2x10 mg i Hydrochlorothiazid 1x12,5 mg ), ale kardiolożka chce je zmienić bo ciśnienie nie spada poniżej 140/90 - Isoptin SR 120 x1 - Tambocor mite 50 mg x 2 ( dostałam ze szpitala ) - Acenocumarol - z doskoku coś na nerwy Serdecznie pozdrawiam. No widzę Dana, że..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 58

.. ...nadciśnienie Enarenal 1x20 i Hydrochlorotiazyd 1x12,5 oraz Bisohexal 1/4 z 5 mg i Acenocumarol a jakże czy także, te ratujące wątrobę. W środę mam konsultację u dr Kożlika na Banacha w W - wie. Moje serducho w drugim m - cu po ablacji zaczęło wojować i pomimo leków, kroplówek i..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 2

.. ...magnez potas mydcdocalm hydroxyzyne i itd.....a no i ten bol odczuwam czasem w plecach prosze o pomoc!! witajcie dawno mnie niebyło bo nie mam jeszcze stałego dostępu do netu :( . przez te omdlenia boję się sama wychodzic zdomu. albo wariuje albo juz nie wiem. jest coraz gorzej. byłam u..

Dziwnie niskie ciśnienie rozkurczowe po wysiłku

.. ...ze zmiana cisnienia hydrostatycznego po zmianie pozycji. Jak wstajesz to krew w glowie jest duzo wyzej niz jak siedziales, a wiec ma wieksze cisnienie hydrostatyczne i nie chce plynac do gory czyli do mozgu, dlatgeo mocniej bije serce, aby to zniwelowac i po paru sekundach wszystko jest..

Problem ze stabilnością czyli zachwianie równowagi - Str. 2

.. ...największy lęk - biorę hydroxyzynę. Wiem, że na efekty muszę czekać długo - jednak jedynym plusem jest to - że znam przyczynę swoich dolegliwości. Dlatego życzę Wam - dużo wiary w siebie i zdrowia. Kasiu 14081987, Twoje objawy mogą być spowodowane przez różne przyczyny. Muszę przyznać,..

Problem ze stabilnością czyli zachwianie równowagi - Str. 3

.. ...spaniem pol tabletki hydroxizinum. w szpitalu zmienili mi dawke i dostawalam 3 razy dziennie po calej tabletce betaserc i vicebrol tak samo i dostawalam codziennie wieczorem hydroxizinum po calej tabletce. i musze przyznac ze czulam sie jak nowonarodzona jak wyszlam ze szpitala!!!..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu - Str. 2

.. ...tym czasie zarzywam hydroxsizine i zasypiam spokojnie tylko rano po niej jestem otumaniona,pozdrawiam Hej! wpisałam sobie w google: * nie mogę wybudzić się ze snu * i pokazało mi się właśnie to forum,tak sobie czytam i to jest to,czego szukałam. Mam nerwicę i w ciągu dwóch tygodni 3 razy..

Nerwica przełyku wyleczalna?

.. ...bralam clomazepanum i hydroxyzinum to dziala pobiore troche lekow pozniej przestane nie biore raz jest lepiej raz gorzej taka jest nerwica cholerna trzeba jesc wszystko nie bac sie jak ja nie jadlam nic prawie ale przelamalam strach i jest dobrze, zycze wszystkim nerwusom SZCZESLIWEGO..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 5

.. ...leki clomazepanum i hydroxyzine narazie przez miesiac tak zdecydował lekarz nic mi nie pomagało teraz jest lepiej nawet jem a przez 1 miesiac schudłam 10 kg Pozdrawia,m Mam 22 lata..Wlasnie wrucilam ...o 19 wyladowalam w balicach.. witam jak tam wasze przełykanie... u mnie sie troche..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 6

.. ...zmienie jak sie wy dobrze czujecie . Ja biore hydroxyzinum i clomazepanum w miare dobrze ale szyja mnie denerwuje cały czas jakas taka napuchnieta Zgłaszać się do mnie: ) gg 951558, postaram się pomóc; )..

Bóle lewej strony klatki piersiowej

.. ...masz leki i obawy - Hydroksyzyna Ci pomoze - chyba na recepte,jest bezpieczna,albo poszukaj jakis lekow antydepresyjnych bez recepty: ) a czy moglbys napisac jakie odzywki bierzesz? mam nadzieje ze zadne koksy;/ co do silowni... zamienilbym ja narazie na cwiczenia kardio( na poprawienie..

Niepokojący pomiar ciśnienia 90/80

.. ...mówił o specjalistach. A może to brak Magnezu i Potasu, czasem mam nie kontrolowane odruchy ręki albo nogi i brwi. Biorę w tej chwili HYDROXYZINUM syrop oraz BELLERGOT BARDZO PROSZĘ O WSZELKIE ODPOWIEDZI..

Bóle i kłucie serca

.. ...dzieś koło 45kg. Piję Hydroksyzynę, ale jak narazie nie pomogło. Lekarz mówił, że prawdopodobnie mam przyspieszoną akcję serca i powiększoną którąś z komór. Przepisał tabletki. Co mogę zrobić, żeby mnie nie bolało? * * Pozdrawiam. Witaj Dagmaro Trudno jest powiedzieć ( doradzić ) co masz..

Nie wiem z czym mam doczynienia

.. ...dzieś koło 45kg. Piję Hydroksyzynę, ale jak narazie nie pomogło. Lekarz mówił, że prawdopodobnie mam przyspieszoną akcję serca i powiększoną którąś z komór. Przepisał tabletki. Co mogę zrobić, żeby mnie nie bolało? * * Pozdrawiam Mam nadzieję Dagmara ,ze miałaś robione badania.Na czym..

Nerwica i nałogi z tym związane

.. ...odstawiane i doraźnie hydroxizinum. Nerwica jest jednak nieublagana. Atakuje w najsłbsze ogniwo. U mnie były kłopoty z trzustką ( wyleczone ), niedobory żelaza ( wyleczone ), zaburzenia gospodarką potasowo - magnezową ze skórczami i napieciem mięśniowym( wyleczone )...ale co pozostaje to..

Duszenie się - Str. 18

.. ...Otrzymałem tabeletke o nazwie HYDROXYZYNUM, która pomogła. Do dnia dzisiejszego przyjmuje te leki tylko wtedy gdy występują jakieś objawy duszności. Po tych lekach duszności występują żadziej i w umiarkowanym stopniu. Zato często odczuwam bóle w klatce: raz w mostku raz w boku albo w..

Duszenie się - Str. 23

.. ...nerwica, dali w tyłek hydroksyzynę i pojechali. Niedługo po zastrzyku zrobiło m się trochę lepiej, ale i tak się dzisiaj żle czuję, mimo że serce tak nie warjuje jak wczoraj. Co wy na to , czy takie mogą być objawy nerwicy - dreszcze, a przy tym było mi bardzo zimno. Pozdrawiam. Jowita...

Duszenie się - Str. 30

.. ...lekarz nie zapisze ci hydroxiziny, ani alprazolanu, ani prozaku Nerwy - wszystko mamy w glowie. Ta choroba jest okropna ale da sie z nia walczyc. Ja nie moglam wejsc do garazu podziemnego , hipermarketu, zadnego zamknietego pomieszczenia - myslalam ze sie udusze. Musisz z kims przebywac..

Duszenie się - Str. 31

.. ...nie jest tak silne jak hydroxiziunium czy atarax ale przynajmniej nie uzależniają. Pytanie tylko czy mi chociaż trochę pomogą, jak narazie czuje się dobrze ale wiem że to jest złudne i czekam na kolejny atak. Swoją drogą fajnie by było kiedyś zrobić takie spotkanie takich osób jak my...