Hydroxyzinum ulotka

Nerwica - czy na pewno? - Str. 180

.. ...mogłam uwierzyć przepisał hydroxyzine czy ktoś z was to brał napiszcie jak wam po tym było? czarna, dostałam hydroxizine na izbie przyjęć właśnie, dla mnie to trochę zbyt silne, nie pamiętam dawki jednostkowej, ale najsłabszą możliwie, w ulotce przeczytałam, że nie można dzielić, więc..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 283

.. ...chciał dac na uspokojenie hydroxyzinę podczas gdy brałam betaloc czy concor ( betabloker ) ale odmawiałam. Pamiętam że kiedyś po jej zażyciu leciałam z nóg i miałam straszne uczucie senności. A że dodatkowo tez jestem niskociśnieniowcem to nie chciałam się zgodzić jeszcze na..

Jak przyjmować Hydroxyzinum?

.. ...pytanie lekarz zapisał mi hydroxyzinum.Jak go przyjmować??? na ulotce pisze że 50 - 100 mg 4 razy dziennie,tabletki maja 10 mg. czyli wychodzi na to że na raz musze brać min 5 tabletek coś mi z tym nie pasuje Jeśli ktoś wie jak ten lek przyjmować prosze o odpowiedz. Witaj.Absolutnie tyle..

Czy takie objawy to nerwica lekowa?

.. ...lekarz przepisal mi : hydroxyzinum, i biore po 2 - 4 tabletki dziennie, ale niestety nie przechodzi. Dzieki z gory za wasze opinie na w/w objawy: Pozdrawiam, dany a przeczytałes ulotki z tych leków,które bierzesz?Być może jest tak,że fakt ,iż w tak młodym wieku musisz brać leki bardzo..