I klinika kardiologii Warszawa Anin

Częstoskurcz - ablacja - Str. 61

.. ...zabieg, pierwszy miałam w Klinice Allenort w Warszawie, ablował dr Szumowski, teraz będę miała w Instytucie Kardiologii w Aninie... Pierwszy nie udała się, drań powrócił. Lęk przed kolejnym jest również, już, teraz choć zabieg planowany na początek grudnia :/// Mam nadzieję, że po drugim..

Będę miał ablację! Anin Warszawa - Str. 2

.. ...Anin, jest to świetna klinika. Byłem także na konsultacji u Pani Dr. Ewy Szufladowicz, wspaniały lekarz i diagnostych a przede wszystkim to co cechuje wszytkich lekarzy których poznałem w Instytucie Kardiologii w Aninie i w Centrum Kardiologii Anin ( Ci sami lekarze ) to to, że każdego..

Po ablacji - Str. 5

.. ...tego ze to prywatna klinika. Pozdrawiam serdecznie. Witam wszystkich serdecznie. Jestem 10 dni po ablacji ( 28.02.2007r ) Miałam wykonany zabieg w Centrum Kardiologii Anin.Jest to prywatna klinika w Warszawie ,która świadczy usługi także pacjentom z NFZ.Na początek chcę podziękować Panu..

Szybkie tętno - Str. 10

.. ...czy na drzwiach do jej kliniki nie bylo napisane Znachorzy. U mnie napis nad drzwiami to Kinika kardiologiczna Warszawa - Anin ( czy cos takiego ). Na razie oprocz pewnego balaganu w ustalaniu terminow ablacji i lekkim niedoinformowaniu nic a nic nie moge zlego powiedziec. Pytajcie !..

Niedomykalność zastawek serca III st. i tętniak 5,5cm

.. ...wątrobowo - nerkowe. Pobyt w klinice WAM w Warszawie trwał więc 17 dni. Obecnie czuję się dobrze i wróciłem już do pracy. W końcu 2004 po badaniu w Fundacji Centrum Kardiologii w Aninie też zalecano mi poczekać z wymianą zastawki ale wtedy jeszcze nie odczuwałem żadnych dolegliwości...