Idealne bicie serca

Zbyt szybkie bicie serca jest także niepokojącym objawem

.. ...na minutę, przeżywa w idealnych warunkach 5 lat, podczas gdy najstarszy z obserwowanych wielkich żółwi z tętnem 6 uderzeń na minutę żył 177 lat. W przypadku człowieka mamy szansę na około trzy miliardy uderzeń serca w ciągu całego życia. Jak mówił prof. Krzysztof Filipiak z Warszawskiego..

Szybkie bicie serca przy nagłych ruchach

.. ...badania zawsze wychodza idealnie ! Nie jestem tez narazona na jakis wiekszy stres, ktory moze sie nasilac. nie zazywam zadnych lekow ( nawet tabl. antykoncepcyjnych ), nie pale, nie pije ( no moze 3 piwka w tygodniu ;D ). EKG wychodzi mi tez b.dobrze. Mam 35 lat, jestemmatka dwojki..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 120

.. ...i moczu i wyniki sa idealne po za minimalnym obnizeniem cukru( raczej nieszkodliwe ) wiec jestem zdrowy. To dla mnie dziwna sprawa bo czuje jakby mocniejsze bicie serca te objawy sie wtedy nasilaja ostatnio dopadł mnie ucisk brzucha pod mostkiem i caly czas mnie ściska i nie ustepuje ...

Szybkie bicie serca

.. ...trwalo to wiele godzin az nagle samo przechodzilo. klucia w takiej sytuacji czesto wytepuja, moga tez pojawic sie dusznosci i chec wymiotowania. wedlug mnie powinnas jak najszybciej udac sie do lekarza..

Bardzo mocne bicie serca

.. ...100. ale ciśnienie mam idealne jak mi powiedziała babcia, bo zawsze ona mi mierzy. U mnie w rodzinie nikt nie miał problemu z sercem tym bardziej nie wiem co to może być. I występuje to u mnie przez cały czas. Kiedyś nie zwracałam na to uwagi, myślałam że mi przejdzie. ale za każdym..

Nierównomierne bicie serca, głównie po wysiłku - Str. 2

.. ...to wszystko już było idealnie przez dzień, przez noc tez wszytsko idealnie, i uwaga: najbardziej idealnie jak się ruszam. Kardiolog sam spytał się czy rzucilam uprawianie sportu i zlecił na nowo rozpocząć ćwiczenia, gdyż zapis podczas ruchu ( z holterem musiałam odbyć jakiś wysiłek,..

Słyszę i czuję bicie serca na całym ciele

.. ...nie tylko ja tez potrafiłam spac na okrągło a cisnienie miałam idealne 120/80 a potem znowu nadchodziły dni bezsennosci. Żeby cokolwiek stwierdzic biegnij do lekarza po skierowanie na badania pozdrawiam..

Budzenie się w nocy i mocne bicie serca

.. ...w normie, a niektore idealne jak to lekarz okreslil. Jeszcze czekam na watrobowe. Jednak nie mam zadnych kluc, dusznosci, nic takiego. Cwicze regularnie, nie mecze sie szybko. Zaczynam miec stany lekowe, zeby sie znow nie obudzic i miec uczucia odplywania, bo lubie zyc. Cześć! A te..

Nadciśnienie, napadowe- szybkie bicie serca, sterydy anaboliczne.

.. ...j.brzusz. wszystko w idealnym stanie. Dodam iż wcześniej w życiu miałem ekg jako nastolatek wszystko było ok. Lekarka zapisała mg atoris pritor i dziękuję dowidzenia! Czy to wszystko czy to wystarczy? Nie powiedziałem jej o sterydach gdyż nie chce wpisu w kartę. . . Wiem że byłem głupi,..