Idealne tętno

Niski puls oraz wysokie ciśnienie

.. ...ciśnienie 120/80 jest idealne. Miewałem czasem ciśnienie 150/100 i tętno 90( mam 39 lat ) ważyłem 105kg wzrost 176cm. Przez 4 miesiące zjechałem z wagą 11kg w dół ; ) ) ) Cholesterol miałem 300 a teraz mi spadł do 200 ;| ) ) , co dzień chodzę na bieżni po 40minut. Teraz mam ciśnienie..

Wysokie tętno a wysiłek fizyczny

.. ...dla biegaczy. 130 to idealne tetno na pozbycie sie tluszczyku. Zawodnicy na finiszu maja ok 200 wiec nic si enie lam :D Rob aeroby na rowerku do 150 bo powyzej nie bedziesz spalala tluszczyku. Hej, mam dokładnie to samo - tylko bez bólów, a na dodatek samo ciśnienie mam z zasady..

Nadciśnienie? a może coś innego?

.. ...ciśnienie było świetne - idealne, mniej więcej 120/80. I tak przez parę tygodni. Tętno też w porządku. Jednak postanowiłam nadal mierzyć ciśnienie. I nagle w święta nastąpił znowu wyskok. Ciśnienie skoczyło mi do dużo wyższych wyników. Szczególnie niepokojące było ciśnienie rozkurczowe...

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 4

.. ...nawet nieźle , choć idealnie to nie było od 5 lat jak choruje na nerwice . Mam do Was pytanie jako do koleżanek bardziej doświadczonych , wszędzie w necie piszą że w nerwicy ma się przyśpieszone tętno a u mnie jest na odwrót tzn gdy mam lęki to mi skacze ciśnienie i sama teraz nie wiem ,..

Wysiłek i tętno wejdzcie !

.. ...formy trzeba zacząć spokojnie i stopniowo zwiększać wysiłek. Spoczynkowe ciśnienie i puls masz idealne. Ale czy to normalne ze zrobie dwa przysiady i juz zaczyna mi mocniej serce bić i szybko się męczę?..

Wysokie ciśnienie skurczowe nieskie rozkurczowe

.. ...w normie tzn prawie idealne ksiazkowe, mierzylem w przychodni to mialem 150/70 fakt ze sie troche zestresowalem, ale tak to staram sie mierzyc wyluzowany Bardzo możliwe,że tak wysokie tętno spowodowane jest dużym stresem lub wysiłkiem. Może zwyczajnie sie przetrenowałeś?? A jak sie..

Bardzo Prosze o Odpowiedz !!!!

.. ...ci odpowiedzą. 140 to idealne tętno płodu .pytanie tylko czy jest miarowe...nie mart się na zapas .To na pewno nie pomoże tobie ani maluchowi .A lekarz zalecił jakies dodatkowe badania ,konsultacje? nie nieskierowal mnie na zadne dodtkowe badania tylko powiedzial ze za 4 tyg mam..