II klinika kardiochirurgii

Serce trójprzedsionkowe

.. ...podczas badania ECHO. Klinicznie serce trójprzedsionkowe manifestuje się podobnymi objawami jak w zwężeniu lewego ujścia żylnego. Bardzo często serce trójprzedsionkowe skorelowane jest z ubytkiem w przegrodzie międzyprzedsionkowej. Leczenie serca trójprzedsionkowego. Operacja..

Operacja nowotworu serca metodą autotransplantacji

.. ...konferencji prasowej szef kliniki kardiochirurgii Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, dr Marek Jemielity. Operację usunięcia nowotworu serca metodą autotransplantacji przeprowadził w środę twórca tej metody, amerykański kardiochirurg prof...

Polski robot kardiochirurgiczny

.. ...jako pierwsze do użytku klinicznego trafi ramię trzymające kamerę endoskopową Robin Heart Vision, zastępujące asystenta przy stole operacyjnym. Dyrektor Centrum Medycyny Doświadczalnej prof. Artur Stojko podkreślał, że przeprowadzone eksperymenty to ważne wydarzenie w historii..

Nowa metoda leczenia zastawek serca

.. ...prof. Michał Wojtalik z Kliniki kardiochirurgii Dziecięcej UMP. Przeprowadziliśmy już eksperymenty na sercach świńskich, a także trzy zabiegi na świniach żywych - metoda jest skuteczna - zabieg nie zakłóca przepływu krwi w sercu - powiedział PAP prof. Wojtalik. Według prof. Wojtalika,..

Operacja jednoczesnego szczepienia bypassów i ablacji

.. ...poinformował kierownik Kliniki Kardiochirurgii Uniwersytetu Medycznego prof. Ryszard Jaszewski podobne operację były wykonywane wcześniej w Polsce, ale ta będzie pierwszą z wykorzystaniem innowacyjnego generatora, którego skuteczność sięga 85 proc.; wcześniejsze zabiegi miały skuteczność..

Echo serca - Str. 10

.. ...odracza , jesli objawy kliniczne i obraz echokardiograficzny na to pozwalają.Co do decyzji kwalifikacji do operacji ostateczne zdanie ma kardiochirurg, bo on bedzie ten zabieg wykonywal Witam.Mialam robione dzisiaj echo serca. Wynikow niestety nie mam :( maja zostac przslane do do mojej..

Echo serca - Str. 24

.. ...wiem jakie sa objawy kliniczne ,ale chyba warto pomysleć o konsultacji kardiochirurgicznej.Nie znam też szybkości progresji wady( poriwannia z poprzednimi wynikami ) Witam Izo. Dzieki za odp. Rok temu w innej klinice badanie wykazalo AS max 62 mmHg AS usr 35 mmHg Izo zapomnialem. nie mam..

Powikłania po bypassy i sztucznej zastawce aortalnej

.. ...Spróbuj zadzwonić do Kliniki Kardiochirurgicznej im. Jana Pawła II w Krakowie ul. Prądnicka. Tam właśnie operowano moją Mamę. Opieka i lekarze są bardzo dobrzy. Wiem że piszę to prawie pół roku od Twojego postu, i pewnie już uzyskałaś jakąś pomoc, ale jakby nie to dzwoń do Krakowa...

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 15

.. ...Gliwicach znajduje się KLINIKA XXI wieku. Ener Vita. Oparta na metodach leczenia niemieckich lekarzy i inżynierów genetyki. Są tam urządzenia dzięki którym można uzdrowić chore serce po przez odnowienie zniszczonych komórek. Szefem tej kliniki jest Kardiochirurg. Jest to KLINIKA..

Po ablacji - Str. 15

.. ...u prof Suwalskiego z Kliniki Kardiochirurgii SP CSK na Banacha, że operacja może byc przeprowadzona bez cięcia mostka. 19 grudnia ub r przeprowadzono u mnie ablację endoskopową izolację żył płucnych. To już jest dośc poważny zabieg, w pełnej narkozie. Po operacji zostają blizny po 2..

Brak polepszenia po koronarografii i stentach

.. ...tłumaczy. W klinice ( to II Klinika Kardiochirurgii ) są inni też dobrzy lekarze, polecam np. dr Domoradzki, dr ... zapomniałam nazwiska, ale to tylko moje obserwacje z pobytu w klinice. Pozdrawiam czesc.Polecam Przychodnie Kardiologiczna /prywatna/ u zbiegu ulic Brynowska i T.Kosciuszki..

Sztuczna zastawka na jak długo wystarczy? - Str. 2

.. Tereso! To było w klinice prof. Bochenka. Jestem teraz pod jego kontrolą. Nie kwapi się on do reoperacji. Zalecił mi spadek wagi, wtedy parametry powinny się poprawić. Moje samopoczucie nie wskazuje na konieczność interwencji kardiochirurgicznej. Zastawkę wszczepił mi dr Skiba, równie znakomity. Obecnie jest..

Kardiomiopatia przerostowa - Str. 7

.. ...się udać do lekarzy z kliniki kardiologii lub kardiochirurgii ze szpitala Jana Pawła w Krakowie,poszukaj którzy z nich mają prywatną praktykę.A może znalazłeś już dobrego fachowcy?Ja korzystam z pomocy w Katowicach u doc. Wity i naprawdę ten lekarz świetnie mną pokierował.Natychmiast..

Szukam kardiochirurga na komisję rentową do ZUS

.. ...próbowałem skontaktować się z kliniką chorób serca w Zabrzu, napisałem maila i nic. Nie mam samochodu a każdy wyjazd w ciemno to ryzyko utraty czasu i środków. Poza tym mam chorą na cukrzycę córkę która potrzebuje opieki i wydajemy na nią dużo pieniędzy. Komisja moja się zbliża a ja nie..

Łódź, kardiochirurgia na Sterlinga

.. ...wszelkie opinie. Wspaniała klinika, lekarze bardzo dobrzy - opieka medyczna wspaniała. Byłem operowany w tej klinice w 1999r. dzięki za pozytywną opinie o klinice ponieważ 21 kwietnia będe miał wykonywany tam zabieg ablacji .........chciałbym wierzyć że skuteczny i że uwolni mnie od..

Arytmia nadkomorowa serca - Str. 3

.. ...czy może słyszałas o klinice kardiochirurgicznej w Aninie to jest miejscowoć koło warszawy. jak możesz to daj mi jakieś namiary jak cos wiesz to proszę odpisz. z góry dziękuję. częstoskurcz Mma pytanie czy tetno 80 udzerzen na miute w stanie spoczynku to jest normalna rzecz? do Pawła..

Zwężenie i niedomykalność zastawki aortalnej dwupłatkowej 2 stopnia

.. ...wzorowo w Krakowie w klinice Kardiochirurgi KSS Jana Pawła II ), na obnizenie krzepliwości birę acenokumarol badania wykonoju się co 3 tygodnie, dwa miesiace po operacji dyskomfort zwiazany z mostkirm nie jest duzy wiadomo trzeba unikać gwałtownych ruchów, spać na plecach nie mogę nosić..

Przyczyna tamponady po operacji sztucznej zastawki i wycięciu tętniaka

.. ...operacji gdyz w gdanskiej klinice robia takich operacji ttysiace.zamiast jednego zabiegu mialem az 3 !!!!...przezylem rowniez tamponade ( co moim zdaniem mozna bylo uniknac )..przez ten caly pobyt w szpitalu zastanawialem sie co bylo powodem tej tamponady.. kardiochirurg?? czy moze bylem..

Zwężenie niedomykalność zastawki aorty

.. ...teraz na badaniach w klinice w zabrzu i narazie operacja nie jest konieczna!!! Kardiochirurgiczna korekta tej wady polega na wymianie zastawki na sztuczna gdzie do konca zycia biezesz leki antykoagulacyjne co nie jest za fajne:( jest jeszcze mozliwosc wymiany na biologiczna ktora..

Zwężenie zastawki aortalnej i stenoza aorty

.. ...ujścia tętniczego - Klinika Kardiochirurgii Dziecięcej CM UJ w Krakowie Zwężenie odpływu z lewej komory serca - Polskie Towarzystwo Kardiologiczne Aortic Valve Stenosis and Insufficiency - American Heart Association Aortic Stenosis - Cincinnati Children * s Hospital Medical Center -..

Dobry kardiolog w Krakowie od zastawek

.. ...maiłem wykonywany w Klinice Kardiochirurgi Jana Pawła II w Krakowie. Co do lekarzy to każdy z kardiochirugów pracujących w tej klinice jest świetnym specjalistą i naprawde nie ma znaczenia kto będzie operowł. Żeby dostać się do Kliniki należy mieć skierownie od lekarza I kontaktu..

Prywatna klinika kardiochirurgiczna wykonująca by-passy

.. ...istnieja w Polsce prywatne kliniki, ktore zajmuja sie wykonywaniem operacji by - passow ? ile w przyblizeniu kosztuje taka operacja ? słyszałam że w Międzylesiu Nie masz co szukać.Zapraszam do Wrocławia do Szpitala Wojskowego. Super operatorzy z Zabrza, personel pielęgniarski..

Fundusz na Rzecz Dzieci z Wadami Serca - projekt

.. ...Infantis ( działające przy Klinice Kardiochirurgii prof. Malca ) będzie miało stoisko na Rynku. Profesor Malec obiecał, że postara się umówić z organizatorami, żeby nasz Fundusz też mógł tam być. Myślę natomiast, że ponieważ Cor Infantis będzie zbierał pieniądze na remont Intensywnej..

Drożny otwór owalny u dziecka

.. ...Patrycja Witam polecam pani Klinike w Łodzi tj. CZMP. Operacje przeprowadza tam jeden z najlepszych kardiochirurgów w Polsce. To ON uratował życie mojemu wówczas 2 letniemu synkowi, który miał ciężką wadę serca. pozdrawiam Ja polecalabym zgloszenie sie do Centrum Zdrowia..

Skutki nieświadomego zawału serca

.. ...w tej chwili leży w Klinice Kardiochirurgi w Poznaniu gdzie czeka na operację serca.Jest po zawale serca o którym on sam nie wiedział.Złe samopoczucie,problemy ze zdrowiem, długie i nieskuteczne konsultacje z lekarzami doprowadziły do udaru mózgu.W tej chwili stan zdrowia brata jest..

Tętniak aorty piersiowej - Str. 2

.. ...Andrzeja Biedermana z I Kliniki Kardiochirurgii z Anina. Operacja trwała ok. 11 godz. Pan Profesor dał właściwie drugie życie mojej zonie i mnie. To wspaniały człowiek i ma doskonały zespół anestezjologów i asystentów. Wszyscy prezentuja klasę światową. Małgosia czuje sie doskonale...

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 10

.. ...oraz Zespól Medyczny Klinicznego Oddziału Kariochirurgii WIM Jerzy B z Gorzowa Wlkp. Do p Jerzego Dziekuje bardzo za wiadomość odnośnie operacji jak i personelu medycznego kardiochirurgi w WIM.Przywrócił mi pan pozytywne myślenie ,życzę dużo zdrówka.Pozdrawiam Mariola ja jestem 2 mce po..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 11

.. ...dr.Mirosław Bitner z Kliniki kardiochirurgii w Łodzi. Ma mnie operować i czy mogę mu zaufać. Bardzo się boję a operacja zastawki mitralnej już w czerwcu.Proszę o odpowiedź. Do DAREKA 13 Operacje przeszedłem dość dobrze,nie było żadnych komplikacji,choć zaraz po niej było tak..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 16

.. ...Ja miałam operację w klinice na Ochojcu w Katowicach. II kloinika kardiochirurgii. Wspaniały docent operator. Opieka super.Przed udaniem się do szpitala miałam pietra, ale już w samej klinice przed operacją wszystko gdzieś uszło. Trzeba po prostu zaufać lekarzom. Pozytywne myślenie to..

Operacja wymiany aorty wstępującej

.. ...13.12.2005 roku w I Klinice Kardiochirurgii w Katowicach. Moja operacja była na wagę złota - moja Aorta miała 12,5 cm średnicy i była rozwarstwiona ( miała cechy nadpękania ). Jak widzisz żyję i pisze do Ciebie abyś nie * pękała * . Po prostu darowano mi następne 40 lat, a może i więcej...

Operacja wymiany aorty wstępującej - Str. 3

.. ...Przemienienia Pańskiego Klinika Kardiochirurgi Uniwersytetu Medycznego WITAM Wyszło iż, mam dwupłatkową zastawkę i poszerzoną aorte wstępującą ( 50 mm ), dostałem już skierowanie do szpitala na operacje w Poznaniu ( j.w ), prawdopodobnie proteza aorty i zastawki ; chciałbym się..

Potrzebny kardiochirurg

.. ...operacje w prywatnej klinice. Czy jest ktoś kto mógłby mi pomóc????? Zostawiam moj adres e - mail: magdalena.polak@gmail.com Droga Magdo! Napisz gdzie szukasz lekarza, jaki rejon. Jażeli urządza Cię Opole to super kardiochirurg dr. Tomaszewski ( operował mojego tate )pracuje na oddziale..

Ablacja - gdzie robią najlepiej? - Str. 3

.. ...konsultacji z szefem kliniki kardiochirurgii SPCK w W - wie,prof. dr hab. med. Kazimierzem B. Suwalskim, którego klinika, mam nadzieję, wykona ten zabieg. Co z tego wyjdzie - napiszę. Na razie sugeruję, byś rozważyła taką możliwość. kto może coś wie na temat ablacji w Łodzi? Robią w..

Obawy co do bypassów

.. ...tata byl operowany w klinice kardiochirurgii na pomorzanach w szczecinie i ja po tym w jakim stanie jest teraz tata zebym wiedziala nigdy bym nie kazala isc na ta operacje:( jest w spiaczce farmakologicznej,powiedzieli ze dostal zawalu pooperacyjnego,pytam,to jak oni wykonali ta operacje..

VSD, metoda Rossa a ciąża

.. ...PAWŁA RUDZIŃSKIEGO z Kliniki Chirurgii serca, naczyń i transplantologii w Krakowie... To jest naprawdę najwyższej klasy specjalista kardiochirurg - ja też miałem VSD i naprawdę bardzo dobrze wspominam pobyt w Klinice... cześć piszę dopiero teraz ,ponieważ moja córeczka Maja miała zły..

Klinika Kardiochirurgiczna w Katowicach na Ochojcu

.. ...możecie powiedzieć o Klinice Kardiochirurgicznej w Katowicach na Ochojcu?? Ma ktoś jakies doswiadczenia?? Bardzo goraco polecam Klinike Kardiochirurgiczna w Katowicach - Ochojcu.Wspaniala opieka medyczna.I wspaniali SPECJALISCI. Wspaniała Klinika,Wspaniali Specjaliści,doskonała opieka...

Zawał pooperacyjny serca

.. ...operowany na bypassy w klinice kardiochirurgii na pomorzanach w szczecinie i ja po tym w jakim stanie jest teraz tata zebym wiedziala nigdy bym nie kazala isc na ta operacje:( jest w spiaczce farmakologicznej,powiedzieli ze dostal zawalu pooperacyjnego,pytam,to jak oni wykonali ta..

Dwupłatkowa zastawka aortalna i poszerzona aorta wstępująca - Str. 3

.. ...- ) Poznań ul. Długa Klinika Kardiochirurgi Uniwersytetu Medycznego WITAM Wyszło iż, mam dwupłatkową zastawkę i poszerzoną aorte wstępującą ( narazie 50mm ), dostałem już skierowanie do szpitala na operacje w Poznaniu ( j.w ), prawdopodobnie proteza aorty i zastawki ; chciałbym się..

Niepokojący obraz USG serca płodu - Str. 2

.. ...objął jednak niedawno klinikę kardiochirurgii dziecięcej w Monachium, oglądałam kiedyś reportaż o dziewczynce, której równiez zdiagnozowli w Anglii prenatalnie wade serca, tamtejsi lekarze nie widzieli szansy którą zobaczył prof. Malec, dziewczynka urodziła sie w Polsce i tu przeszła..

By-passy Szczecin - opinia o lekarzach

.. ...by - passsy ( 4 ) w Klinice na Pomorzanach. Operował mnie dr Filipiak. Jestem pod wrażeniem wspaniałej opieki zarówno lekarskiej jak i całego personelu Oddziału Kardiochirurgii oraz Oddziału Kardiologii, gdzie przed operacją leżałam na OIOMie 1,5 miesiąca. Przywieziona zostałam w bardzo..

Potrzebny dobry kardiochirurg

.. ...16 dniach opuścilem klinikę i pojechalem na rekonwalescencje kardiologiczną do Wiezycy. Tą drogą i w tej formie chciałbym serdecznie podziękować Panu Profesorowi Rogowskiemu,lekarzom i pielegniarkom Kliniki Kardiochirurgii AMG za ich wysiłek i zaangażowanie w wypełnianiu swojej misji..

Możesz przekazać 1 % podatku dzieciom chorym na serce

.. ...zbiórka celowa na rzecz Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej w Krakowie - zebrane środki zostaną przeznaczone na wyposażenie modernizowanego oddziału kardiochirurgii służące bezpośrednio dzieciom. Wpłaty na rzecz Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej w Krakowie mogą być dokonywane: darowizny..

Płowiecka a Alpejska a Anin

.. ...Czy ktos z Was mial podobna sytuacje? Prof. Biedermann jest kierownikiem I Kliniki Kardiochirurgii Instytutu Kardiologii w Aninie na ul Alpejskiej, więc skierowanie masz prawidłowe dziekuje za odpowiedz...

Bajpasy - Kraków J.P.II czy Katowice Ochojec?

.. ...ręką na sercu polecam I Klinikę Kardiochirurgii w Katowicach - Ochojcu pod kierownictwem profesora A. Bochenka. Jest tam znakomity zespół specjalistów ( nic nie ujmując lekarzom z Houston ). Mój mąz miał operacje na by - passy w Krakowie w szpitalu Jana Pawła II i gorąco polecam ten..

Bajpasy metodą MIDCEAB

.. ...zameldować w I Klinice Kardiochirurgii w Katowicach - Ochojcu na MIDCAB : ) Pozdrawiam, Wiem, że robią, ale słyszałam, że do takiego zabiegu kwalifikują osoby, którym zakłada się 2 by passy - nie więcej...

Krążenie pozaustrojowe - czy to duży problem ?

.. ...była przeprowadzana w Klinice Kardiochirurgii na Pomorzanach w Szczecinie.Trwała około 5 godzin.Zabieg miałem robiony tydzień po zawale czyli z tak zwanego * biegu * . Organizm nie był wycieńczony długotrwałą chorobą. W dniu operacji miałem 63 lata i byłem jak na swoje lata dośc sprawny..

Nowotwór żyły głównej dolnej

.. ...pozaustrojowym. Jaką klinikę możecie polecić, gdzie można popytać, gdzie można zaczepić się i kto może nam pomóc? Z góry dzięki za wszystkie wskazówki. Takie łączone zabiegi ( usuniecie nerki plus usuniecie czopu nowotowrowego z zyly głownej dolnej ) są wykonywane min w Klinice..

Gronkowiec a bypassy

.. ...przez 10 miesięcy,a to co wyprawiano z nim na Ochojcu nadawało by się do telewizji!Wizytę w CLO załatwialiśmy sami,a potem zasługi przypisał sobie lekarz prowadzący tatę z II Kliniki Kardiochirurgii!!!..

Infekcyjne zapalenie wsierdzia sercowego - Str. 2

.. ...czekać mąż na operację w klinice, w której Pani pracuje? To zalezy , stan * ostry * ( zakwalifikowany przez kardiochirurga ) operujemy od razu Czasem oczywiście trzeba pacjenta do zabiegu * przygotować * , dla jego dobra, podleczyć schorzenia internistyczne ( np. tarczyca ) , oczywiscie..

Niedomykalność zastawki aortalnej a lot samolotem

.. ...n.med Marek Jemielity w I Klinice Kardiochirurgii w Poznaniu ul. Długa 1. Pozostawiam nieoceniony dług wdzięczności. Również to samo dla całego zespołumedycznego za pełne oddanie się dla leczenia pacjętów...

By-pasy wstawiane w Aninie

.. ...dr Piotr Kołsut z II kliniki kardiochirurgicznej. Przez okres 2 lat czułam się dobrze. Obecnie jestem po angioplastyce i mam wstawione dwa stenty. Jeśli chodzi o sam okres po operacji , to jest wiele ograniczeń. Samo dochodzenie do pewnej sprawności przebiega bardzo różnie i zależy od..

Rozwarstwienie opuszki aorty

.. ...Jestem pod stałą kontrolą kliniki w Aninie. Po ostatniej wizycie lekarz stwierdził powiększenie opuszki aorty 6,2. Czeka mnie operacja, czy ktoś z was miał operowaną opuszkę aorty? Ja czekam na decyzję kardiochirurgów. Moja aorta wstepująca ma 5, 5 cm. Ponieważ jestem po 3 operacjach..

Klinika kardiochirurgiczna w Katowicach-Ochojecu

.. ...dla niego najlepszą klinikę w kraju, która się w tym specjalizuje, staneło na Katowicach. Tatko jest już po operacji, miał zrobione 5 pomostów ( bypassów ), jest przeszczęśliwy. Idąc na operację nie dowierzał, iż się obudzi a teraz jest po i traktuje to jakby dostał drugie życie, kolejną..

Kardiochirurg niedomykalność zastawki przychodnia Katowice-Ochojec

.. ...kierowany jest do katowic II klinika kardiochirurgii na Ochojcu. Nie wiem który z lakarzy jest tam odpowiedni i czy ma ktoś namiary na gabinet prywatny.Czy ktoś przebywał w tej Klinice i czy podzieli się wrażeniami.Bardzo proszę o pomoc. Witam, już wyżej pisałam o doc. Jasińskim z II..

Sztuczna aorta i zastawka

.. ...Pańskiego Poznań ul. Długa Klinika Kardiochirurgi Uniwersytetu Medycznego Proteza aorty wstęp. i zastawki dwupłat. Co sądzicie na temat tej kliniki ? Zostać w Poznaniu czy szukać dalej? pozdrawiam Dziękuję za odpowiedź. Ja natomiast doradziłabym ANIN - KLINKA WAD SERCA jest tam bardzo..

Kardiochirurg z Zabrza

.. ...dobrego kardiochirurga z kliniki z Zabrza? Najlepiej specjaliste od niedomykalnosci zastawki. Dobrze jakby przyjmowal prywatnie i mogl na miejscu wykonac UKG serca. bardzo dziekuje Witaj.Jesli trafisz do Zabrza to sa tu sami najlepsi fachowcy.Radzilabym zarejstrowac sie w klinice..

Poznań ul. Długa - Klinika Kardiochirurgi Uniwersytetu Medycznego

.. ...więcej na temat tej kliniki i lekarzy. Proszę jeśli ktoś miał * przyjemność * przebywać w Klinice w Poznaniu o podzielenie się wrażeniami . POZDRAWIAM schorowanych ! : ) jedyne co nam pozostaje to być dobrej myśli ! Witaj,moja przyjaciółka miała operowanego tętniaka aorty,lekarze z..

Ochojec przereklamowany

.. ...komputerze i zaczęłam szukać kliniki najlepszej w Polsce, najlepszej dla mojego ojca. Wszyscy na forum jak jeden mąż opowiadali o samych plusach I Kliniki Kardiochirurgii na Ochojcu w Katowicach. Jaka wspaniała, najlepsza, opieka super, sama Ameryka. Uwierzyła, Zabrałam płytkę z..

Pieczenie i bóle w kltace piersiowej oraz wysokie ciśnienie

.. ...razie skierowania do II kliniki kardiochirurgii nic cie nie kosztuje,to wspanialy specjalista i czlowiek dusza. zreszta wszystkiego sie dowiesz dzwoniac pod w/w numer. mam tylko jedno pytanie,czy koronografie ktore przechodzila twoja mama nie dawaly wskazan do zabiegu? pozdrawiam do..

Szukam dobrego kardiologa na północno-wschodnim terenie Polski

.. ...przez dr K. Matlaka w klinice kardiochirurgii w Białymstoku. Jestem bardzo zadowolony oraz wdzięczny dla całego personelu. Jak najbardziej polecam. Jeśli masz jakieś pytania - pisz!! to u kogo to stwierdzono? bo w jednym watku piszesz ze u ciebie, w drugim ze u mamy? u mojej mamy, ale ze..

Jak wygląda sytuacja pooperacyjna po operacji na bypassy?

.. ...passów 16.09.09. w II klinice Kardiochirurgii w Katowicach Ochojcu. Właśnie dzisiaj mnęły trzy tygodnie jak dokładnie o tej porze mnie operowano. Sześć dni po operacji byłem już w domu. Od pierwszego dnia nie opuszcza mnie optymizm, wiara i nadzieja. Robię zakupy, gotuję obiady w domu,..

Ile należy zapłacić za operacją wymiany zastawki aortalnej?

.. ...podzwoniłem do szpitali, Klinik Kardiochirurgii, porozmawiałem z Kardiochirurgami, to okazało się, że nie jest tak źle. My chorzy na serce mamy niezłą opiekę, choć tak krytykuje się Służbę Zdrowia - ale akurat w dziedzinie Kardiologii nie jest źle!. Podczas rozmów byłem dobrze traktowany..

Ile należy zapłacić za operacją wymiany zastawki aortalnej? - Str. 2

.. ...operacji serca w Oddziale Klinicznym Kardiochirurgii i Transplantologii ŚUM winni posiadać: aktualne skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu oznaczoną grupę krwi ( dokumentacja ) aktualne badanie HBS ( dokumentacja ) Przypominamy! Badanie krwi w kierunku HbsAg jest ważne 3 miesiące...

Kto zna dobrą Klinikę Kardiochirurgiczną?

.. ...pomoc kto zna dobre Kliniki, szpitale w Polsce lub za granicą znam dobrego kardiochrurga pracuje w akademi medycznej w gdańsku. Jeśli chodzi o dobrych lekarzy to Katowice Ochojec dr.Szczogiel kardiolog dr.Wilczyński kardiochirurg najlepsi jakich znam a znam dużo pozdrawiam telefon gdzie..

Witam

.. ...który przeszedł zabieg w klinice kardiochirurgicznej w szczecinie.chciałam się dowiedzieć czy zabieg jest dokonywany przy całkowitym znieczuleniu i czy cięta była klatka piersiowa.proszę pana o odpowiedz..

Szukam wesly1949.proszę o odpowiedz

.. ...którą pan przeszedł w klinice kardiochirurgicznej w szczecinie czy operacja była przy całkowitym znieczuleniu i czy przy otwartym sercu.proszę o odpowiedz bo widziałam że bardzo był pan zadowolony z operacji odbytej w szczecinie.bo mój teściu potrzebuje takiej operacji i ma obawy. Witam..

Weryfikacja badania echokardiograficznego -Pomocy chca mnie kroić !

.. ...podajcie jakies namiary! klinika chorob serca, naczyn i transplantologii cm uj w krakowie. najlepsza w polsce. i tam jest najlepszy kardiochirurg w polsce. prof sadowski i jego zespol. nr 12 614 32 03 lub 12614 30 75. unikajcie tylko bab w rejestracji do poradni. ciezko sfrustrowane... A..

Ciąża a przyjmowanie WARFINU, SZUKAM PAŃ Z PODOBNĄ WADĄ

.. ...Operacja w roku 1988, w Klinice Kardiologii Ogólnej i Kardiochirurgii. Instytut Kardiochirurgii Anin. Dane z karty informacyjnej Stan po korekcji częściowego wspólnego kanału przedsionkowo - komorowego 1985. Stan po zamknięciu ubytku przegrody międzykomorowej i wszczepieniu sztucznej..

Operacja bez otwierania klatki

.. ...operacje wykonuje I Klinika Kardiochirurgii w Katowicach i Klinika Kardiochirurgii w Rzeszowie. Więcej na temat operacji małoinwazyjnych oraz zdjęcia i filmy przedstawiajce ich przebieg można znaleźć na stronie www.jaimojeserce.eu. Bardzo dziękuję za informację! Muszę przyznać, że bardzo..

By-bassy

.. ...Pozdrawiam Mój tata miał 3 tygodnie temu operacje właśnie tam a czy mozesz napisać coś więcej o tym szpitalu i jak tata się czuje i co mówi na temat operacji będzie mi trochę lzej jak coś bedę wiedział..

Dziury w sercu

.. ...panicznie sie boję. Hej! W Klinice Wad Wrodzonych leżałam dwa razy, w 2007 r. i 2008 r., na badaniach tylko. Kiedy miałam operacje, leżałam najpierw w Klinice Kardiologii Ogólnej, na drugim piętrze ( dzisiaj ma ona inną nazwę, jak reszta ). Wtedy nie było kliniki kardiochirurgii : - )..

By-passy_szpitale: Zabrze, Katowice, Anin, inny który polecacie? - Str. 2

.. ...operacji by pasów w II klinice kardiochirurgii w Aninie. Operację miałem dwa lata temu i mam 5 by pasów. Z dostaniem się nie miałem najmniejszych problemów pomimo ,że jestem z woj. Kujawsko - Pomorskiego . Koronografię miałem w Poliklinice wojskowej w Bydgoszczy . Diagnoza konieczność 2..

PFO Z PRZECIEKIEM ZAGRAZA ŻYCIU?

.. ...razu skierowanie do I kliniki kardiochirurgicznej w Ochojcu. Miałam skontaktować się z Panią Kariolog, tak więc zrobiłam. Wyznaczyła mi termin na 24.06.2010r dopiero na konsultacje, ale czy to nie za późno?? Znajoma mi mów, że powinnam iść prywatnie a nie czekać, że wtedy będzie szybciej..

Kardiochirurg z kliniki w Zabrzu

.. ...dobrego kardiochirurga z kliniki w Zabrzu, zajmującego się wykonywaniem zabiegów pomostowania aortalno - wieńcowego ( bypassy ) jak bajpasy to najlepszy jest profesor Bochenek Dziękuję za odpowiedz, jeśli możesz podać jakiś namiar na gabinet prywatny prof.Bochenka, to bardzo proszę...