II Klinika Kardiochirurgii w Ochojcu

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 16

.. ...Ja miałam operację w klinice na Ochojcu w Katowicach. II kloinika kardiochirurgii. Wspaniały docent operator. Opieka super.Przed udaniem się do szpitala miałam pietra, ale już w samej klinice przed operacją wszystko gdzieś uszło. Trzeba po prostu zaufać lekarzom. Pozytywne myślenie to..

Klinika Kardiochirurgiczna w Katowicach na Ochojcu

.. ...możecie powiedzieć o Klinice Kardiochirurgicznej w Katowicach na Ochojcu?? Ma ktoś jakies doswiadczenia?? Bardzo goraco polecam Klinike Kardiochirurgiczna w Katowicach - Ochojcu.Wspaniala opieka medyczna.I wspaniali SPECJALISCI. Wspaniała Klinika,Wspaniali Specjaliści,doskonała opieka...

Bajpasy - Kraków J.P.II czy Katowice Ochojec?

.. ...ręką na sercu polecam I Klinikę Kardiochirurgii w Katowicach - Ochojcu pod kierownictwem profesora A. Bochenka. Jest tam znakomity zespół specjalistów ( nic nie ujmując lekarzom z Houston ). Mój mąz miał operacje na by - passy w Krakowie w szpitalu Jana Pawła II i gorąco polecam ten..

Bajpasy metodą MIDCEAB

.. ...zameldować w I Klinice Kardiochirurgii w Katowicach - Ochojcu na MIDCAB : ) Pozdrawiam, Wiem, że robią, ale słyszałam, że do takiego zabiegu kwalifikują osoby, którym zakłada się 2 by passy - nie więcej...

Klinika kardiochirurgiczna w Katowicach-Ochojecu

.. ...dla niego najlepszą klinikę w kraju, która się w tym specjalizuje, staneło na Katowicach. Tatko jest już po operacji, miał zrobione 5 pomostów ( bypassów ), jest przeszczęśliwy. Idąc na operację nie dowierzał, iż się obudzi a teraz jest po i traktuje to jakby dostał drugie życie, kolejną..

Kardiochirurg niedomykalność zastawki przychodnia Katowice-Ochojec

.. ...kierowany jest do katowic II klinika kardiochirurgii na Ochojcu. Nie wiem który z lakarzy jest tam odpowiedni i czy ma ktoś namiary na gabinet prywatny.Czy ktoś przebywał w tej Klinice i czy podzieli się wrażeniami.Bardzo proszę o pomoc. Witam, już wyżej pisałam o doc. Jasińskim z II..

Ochojec przereklamowany

.. ...komputerze i zaczęłam szukać kliniki najlepszej w Polsce, najlepszej dla mojego ojca. Wszyscy na forum jak jeden mąż opowiadali o samych plusach I Kliniki Kardiochirurgii na Ochojcu w Katowicach. Jaka wspaniała, najlepsza, opieka super, sama Ameryka. Uwierzyła, Zabrałam płytkę z..

Jak wygląda sytuacja pooperacyjna po operacji na bypassy?

.. ...passów 16.09.09. w II klinice Kardiochirurgii w Katowicach Ochojcu. Właśnie dzisiaj mnęły trzy tygodnie jak dokładnie o tej porze mnie operowano. Sześć dni po operacji byłem już w domu. Od pierwszego dnia nie opuszcza mnie optymizm, wiara i nadzieja. Robię zakupy, gotuję obiady w domu,..

Kto zna dobrą Klinikę Kardiochirurgiczną?

.. ...pomoc kto zna dobre Kliniki, szpitale w Polsce lub za granicą znam dobrego kardiochrurga pracuje w akademi medycznej w gdańsku. Jeśli chodzi o dobrych lekarzy to Katowice Ochojec dr.Szczogiel kardiolog dr.Wilczyński kardiochirurg najlepsi jakich znam a znam dużo pozdrawiam telefon gdzie..

PFO Z PRZECIEKIEM ZAGRAZA ŻYCIU?

.. ...razu skierowanie do I kliniki kardiochirurgicznej w Ochojcu. Miałam skontaktować się z Panią Kariolog, tak więc zrobiłam. Wyznaczyła mi termin na 24.06.2010r dopiero na konsultacje, ale czy to nie za późno?? Znajoma mi mów, że powinnam iść prywatnie a nie czekać, że wtedy będzie szybciej..