Immunoglobulina

Choroba Kawasaki

.. ...funkcji wątroby, bolesność stawów, zapalenie cewki moczowej. Podstawa leczenia jest podawanie immunoglobuliny. Szybko podana, daje bardzo dobre efekty. Leczenie modyfikuje się w oparciu o obraz choroby...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 32

.. ...sercowego. Agatce podano immunoglobuliny zaczęła przyjmować propranolol trzy razy dziennie po 2 miligramy i magnez. Arytmia powoli się cofała. Kolejne kontrole wykazywały że pobudzenia przedwczesne komorowe zdarzają się sporadycznie. Nigdy też nie doszło do częstoskurczu, mała była..

Rzadkie choroby serca

.. ...transplantacji? Pozdrawiam serdecznie Tak, choruję na hipogammaglobulinemię Cześć Mój 4 letni syn choruję na hipogammaglobulinemię,jeżdzę co miesiąc do Łodzi w celu toczenia kalejnej dawki immunoglobulin...

Badania CRP IgM IgW

.. ...takiego jak IGW ) inaczej immunoglobuliny są to białka odpornościoweo właściwościach przeciwciał, odgrywają decydującą rolę w obronie organizmu przeciwko zakażeniom. Chronią organizm przed drobnoustrojami takimi jak bakterie, wirusy i wielokomórkowce. Myślę że choć w niewielkim stopniu..

Niepewna diagnoza ZMS u niemowlaka i dalsze leczenie

.. ...niewykluczono ZMS i będą podawać immunoglobulinę... Moje pytanie jest następujące czy podanie immunoglobuliny nie zaszkodzi dziecku przy tak niepewnej diagnozie? Dodam iż echo nic nie wykazało, podstawą jest * wahnięcie * na ekg... Przed chwilą siostra miała dostęp do karty - a w niej..

DUŻY Problem z pamięcią, koncentracją, myśleniem, itp.

.. ...Klatki, Spirometria, Immunoglobuliny, morfologia krwi obwodowej, OB, TSH. Teraz czekam na USG Tarczycy oraz wizytę u Laryngologa - ocena krtani w związku z problemami z wdechem. Miałem niedawno badania okresowe i było też wszystko OK. nie popalales jakiejs Marychy lub czegos innego, bo w..