Inchalatory

Nerwica - czy na pewno? - Str. 168

.. ...przepisala mi jakis inchalator ktory oczywicie pomogl jednak zadnych badan w kierunku a stmy nie mialam robionych. Ale to pewnie astma na tle alergicznym. Nio i teraz zima minela, sniezek stopnial a ja mam nerwice, i po tym co przeczytalam to bylabym sklonna stwierdzic ze to moze lek..

Ucisk, gula w gardle

.. ...lekarz mi przepisał inchalatory( na alergię ) ale one nie działają, przynajmiej nie odczuwam jakies konkretnej ulgi...ulgę lekką mam jak się położę, noc przesypiam spokojnie, rano wszystko się zaczyna...najgorzej jest ja siedzę...organizm rwie się do zrobienia czegoś..ale nie mogę bo..

Duszenie się - Str. 37

.. ...morskie. A takze alprox i inchalator Atrovent. W pociągu czy autobusie prawie trace przytomnosc. Nawet niemam z kim o tym pogadać. Wszyscy uwazaja mnie za swira. Byłem młodym przystojnym i szczesliwym chłopakiem. Teraz jestem warzywem :( Niewiem jak sobie pomóc. Porobiłem teraz testy na..

Duszenie się - Str. 40

.. ...i Rexetin rano oraz inchalatory fluxotide i severent popołudniu. Troche mi pomagały ale ostatnio już nie. Jak mnie bardzo silnie dusi biore hydroxyzyne i inchalator VENTOLIN. A może teraz mnie dusi tak bo zaraz mecz Polska - Czechy a ja strasznie przezywam i jestem kibicem: ) Odzywajcie..

Bóle brzucha i kłucie w brzuchu

.. ...lakarza i do tego dochodzi inchalator przeciw skurczom oskrzeli Myślę, że to może byś zapalenie błony sluzowej żołądka. Jak to małem jak się dużo stresowałem. Spóbuj kupić sobie w aptece siemie lniane - mi od razu pomogło i potem było juz coraz lepiej. Te siemie trzeba zalać wodą i..