INR dieta

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 6

.. ...Wam udaje się utrzymać INR w normie, czy to tak trudne, jak mówią niektórzy ,może specjalna dieta proszę o podpowiedz ,osoby już doświadczone, dzielmy się się swoją wiedzą ,jesteśmy w pewnym sensie rodziną informujmy się o nowościach które mogą nam ułatwić nasze życie,to forum jest..

Dieta przy Sintromie

.. ...jesc w duzych ilosciach produktów zawierajacych duzo witaminy K typu brokuły itp. albo nagle zmieniac swoje upodobania zywieniowe. Chociaz biorę te leki juz spory okres czasu to i tak INR potrafi skakac...

Sintrom - dieta

.. ...znikomy wplyw na poziom INR. Tak sie zastanawiam kto panstwu polecil taka diete. Przez kilkanascie lat nie zauwazylem zeby mi jakis pokarm znaczaco zmienil INR. Co innego leki tu trzeba uwazać. Moze to wina watroby. Trzeba zwiekszyc dawke i zobaczyc. A co na to lekarze? Odstawic..

Problem ustawienia wskaźnika krzepliwości krwi

.. ...problemy ze wskaznikiem INR, ale wiem to z doswiadczenia ze duzy wplyw na ten wskaznik ma DIETA. radze abys zapoznal sie co mozesz jesc. Pozdrawiam Mam podobny problem , jestem juz 14 lat po wszczepieniu sztucznej zastawki mitrealnej i od zawsze mialam problemy z INR . Cztery lata temu..

Nadkrzepliwośc krwi

.. ...produkty zawierające jej najwięcej. Hej czy mierzylas tzw. INR bo to wlasnie dot. krzepliwosci.Moze dieta jest nie potrzebna. A jak nie to szybko nawet do prywatnego labolatorium i pomiar INR zrobic. pozdr..

Dieta po wymianie zastawki aortalnej

.. ...badań INR, mogąc uprawiać sport ( nawet ten trochę bardziej ekstremalny ), napić sie alkoholu... : - ) Za kilkanaście lat czeka ich ponowna operacja, ale kto teraz wie jak będzie wyglądać wtedy medycyna...