INR norma

Sztuczna zastawka i normalne życie - Str. 3

.. ...celem wyrównania pozimu INR do wartosci fizjologicznych , aby zapobiec nadmiernemu krwieniu w czasie zabiegu Witam,moja mama miala 9dni temu wymieniana zastawke mitralna jest jeszcze w szpitalu ale z kazdym dniem powoli wraca do sil.Chociaz bardzo sie ciesze ze jest juz po zabiegu to i..

Operacja zastawki aortalnej i mitralnej

.. ...tygodnie bada wskaznik INR ( krzepliwosc krwi ) i bierze dziennie 4 rozne leki. nie moze uprawiac ekstremalnych sportow, ale poza tym zyje normalnie. Zycze wytrwalosci i duzo zdrowia dla meza : - ) Mój mąż ( 31 lat ) bedzie miał wymieniane dwie zastawki Jeśli ktos z państwa jest po..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 24

.. ...Acenocumarolu gdyz moje INR jest nie stabilne ciagle mam go albo za niskie albo za wysokie. Moja norma INRu to od 2,5do 3,5. Zaraz po mojej operacji dostawalam Warfin moj kardjolog ze Slaskiego Centrum Chorob Serca stwierdzil,ze Warwin jest dla mnie za slaby wiec zmienil mi na..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 34

.. ...Jednak przy kontrolowaniu INR i braniu leków na krzepliwośc czy jeszcze będe mógł chodzić na imorezy napić się alkoholu??? WIem, że alkohol wpływa na INR więc jednak chyba po wymianie zastawki nie można pić alkoholu i zabawa z sztuczną zastawka się kończy. I jak tu wierzyć lekarzą, żę..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 35

.. ...kilka dni z rzędu ; ) INR w granicach 2,5 do 3. Czuję się świetnie. Pozdrawiam wszystkich tykających : ) Witam, Ja - jak pisalam juz wczesniej,jestem 16 lat po operacji,mam sztuczna zastawke aortalna,zyje normalnie,bawie sie,alkohol tez pije i jak do tej pory nie mialam nigdy..

Operacja wymiany aorty wstępującej - Str. 3

.. ...brać leki zmniejszające INR ( krzepliwość krwi ), ale to chyba niewielka cena za dodatkowe kilkadziesiąt lat życia. Po 7 dniach wróciłem do domu i właściwie zupełnie normalnego funkcjonowania, jedynym ograniczeniem jest ból zrastającego się mostka. Po dwu tygodniach pobytu w domu..

Nieszczelność zastawek

.. ...i co jakiś czas bada INR. Żyje normalnie,praca normalnie pozostałe sprawy tez normalnie: ). Co do sportu to aktywnośc oczywiscie ale z umiarem i raczej nie wyczynowo. trzeba zbadać swoje mozliwości. A tu link do poradnika. Poczytaj duzo ci to pomoże. Operacja to oczywiscie ostateczność..

Wysokie APTT i wizyta u hematologa

.. ...zwiększać APTT tylko INR, bo nie działa na czynniki krzepnięcia wydłużające APTT. Witam co to może być u mnie dzisiaj wyszło 113 aptt! Nie mam żadnych krwawień rany krzepną normalnie. Proszę o pomoc Mi właśnie dziś także wyszło wysokie APTT - 43, lekarz kazał mi powtórzyć badanie za 3 m..

Wskaźnik INR a Indeks INR

.. ...narazie co tydzien poziom INR, ale raz pisza wskaznik, a raz indeks. czy to to samo ? zauwazylem, ze na polskich stronkach pisze sie tylko o wskazniku, a o indeksie bylo kilka linkow w obcych jezykach. moze ktos zna odp. na to pytanie ?? dzieki Tak, to to samo. INR = Międzynarodowy..

Sintrom po kardiowersji

.. ...Dzień przed zabiegiem inr miałem 3,8. Norma dla przygotowujących się do tego zabiegu to 2 - 3. po kardiowersji muszę brać dalej sintrom jeszcze przez miesiąc. Dziwi mnie, że wskaźnik dalej jest na poziomie 3,5. Czy to normalne - dlaczego nie jest na poziomie 2 - 3? Podobno po zabiegu..

Układ krzepnięcia przy chorobie niedokrwiennej

.. ...,,,zapomnialam ,,, Układ krzepniecia Czas protrombinowy 17.6 sek. norma 10,4 - 15,6 H Wskaznik protrombinowy 63.6 % norma 80 - 120 L Czas kaolinowo - kefalinowy 29.9 sek. norma23 - 35,3 ~ INR 1.6 norma0,9 - 1,2 H..