Interpretacja zapisu EKG

Analiza EKG (foto)

.. ...strona ) ogólnie opis interpretacji zapisu EKG ? ...no i gdzie sa ci wszyscy * zabiegający o nasze zdrowie * tzw. lekarze - PEWNIE TRZEPIĄ KAPUCHĘ U PRYWACIARZY !!! bo jakoś żaden nie odpowiedział, że mamy tu pewnie jakiś zawalik : ) ) ) hmm - nie jestem żadnym ekspertem - moge tylko..

Niespecyficzne zmiany ST-T i rytm zatorowy na EKG

.. ...interpretacje wyniku. Z góry dziękuję. Nikt Ci tego nie zinterpretuje nie widząc zapisu EKG. To co napisałaś to interpretacja komputera dodawana do zapisu EKG, którą krótko mówiąc można sobie o pupe rozbić...

Bóle serca od kilku lat

.. ...wysilkowe, wtedy po interpretacji zapisu EKG postawi diagnoze. Co moge Ci doradzic? Hmmmmm....Najlepiej bedzie jak od razu udasz sie do lekarza. A z lekow? Jesli nie jestes uczulony na salicylany to moesz profilajtycznie kupic sobie ASPIRYNE PRo. Lek ten zapobiega agregacji plytek krwi(..

Interpretacja ekg, ekg-Holter i Usk.

.. Bardzo proszę o interpretację wyników badań: EKG:Rytm pozazatokowy o częstości 85/min, ujemne zalamki P w II, III, avF, ujemno - dodatnie zał. P w V1 - V6; czasPQ=0,08sek( rytm węzłowy?, preekscytacja? ) EKG - Holter: W zapisie dominuje rytm pozazatokowy( ujemne P w kanale 2 i 3 ) ze skróceniem PQ - z..

Interpretacja wyniku ekg, amplituda zespołu QRS obniżona

.. Bardzo proszę o interpretacje wyniku ekg HR 63 P 87ms QRS 95ms PQ 135ms QT 282ms QTc 287ms os QRS 45st średnia os QRS normogram, amplituda zespołu QRS obniżona w I , aVL, V4, V5,V6, patologiczny załamek Q w aVR, nieprawidłowy załamek R w V2, V3, V4,V5, V6, czas QTc skrócony Wez przeskanuj caly zapis ekg,..