Iskierki przed oczami

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 758

.. ...albo takie błystki jak iskierki latajace przed oczami troche mi to przeszło ale czasami wraca np.wczoraj i dzis ale ja niewiem czy to niejest tez u mnie związane ze spadkiem cisnienia albo od kregosłupa bo mam tak czaem jak sie pochylam.Ale nieprzejmuje sie tym zabardzo bo potem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 786

.. ...koncertowo latają mi takie iskierki przed oczami i zle widze na lewe oko.ponadto dzisiaj rano jak poszłam umyc zęby plułam krwią pzez długi czas az całe zęby miałam zakrwawione jakbym sie skaleczyła w buzi a nic takiego nie miało miejsca może to jest cośzwiązane z zatokami a moze nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 787

.. ...będą Ci potrzebne.Te iskierki przed oczami to z braku magnezu też tak czasem mam.Widzę że oko też nie daje Ci spokoju. Ja mam wrażenie że lepiej widze i jakoś mam przekonanie że to po Asertinie, choć w działaniach ubocznych pisali o pogorszeniu. He,he. Jak widzisz trzymam się. Choć..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 72

.. ...( dzwieki, blyski i iskierki przed oczami ). a jak takie cos sie dzieje to my wsluchani w swoje ciezko chore organizmy : ) zaczynamy panikowac. ja np. mam od jakiegos czasu piski w uszach plus tak jakby zmiany cisnienia, nie mowiac o szumach usznych do ktorych sie juz przyzwyczailem...

Nerwica w ciąży - Str. 223

.. ...przez chwile widzieć iskierki przed oczami - takie świetliste punkciki. Aż mi sie zrobiło gorąco ze strachu i przez głowe i twarz przeleciał jakiś prąd. Czuje, że nie panuje już nad swoimi nerwami, cały czas chce mi sie płakać i nie wierze już że ta ciąża się wreszcie skończy. Z drugiej..