Izolowane nadciśnienie

Niewydolność serca

.. ...występować jako postać izolowana w przebiegu pierwotnego przeciążenia prawej komory ( nadciśnienie płucne, izolowana niedomykalność zastawki trójdzielnej powodująca napływ dodatkowej krwi do prawej komory podczas rozkurczu, zaciskające zapalenie osierdzia. Zawał prawej komory serca także..

Jaki powinien być prawidłowy puls? - Str. 3

.. ...lekarzy. W tak młodym wieku izolowane nadciśnienie? Zaburzenia pulsu? Napady szybkiego bicia serca? Przy zdrowej diecie i ruchu. Chyba naprawdę nie opłaca się zdrowo żyć jeśli i tak skutek taki. Dodam iż w rodzinie z żadnej strony nawet dziadko. babcię nie mają chorób typu nadciśnienie..

Echo serca - Str. 49

.. ...ona własnie z NP? bo izolowana niedomykalnosc TV jest rzadkoscia... w kazdym razie mozna miec niedomyalnosc trójdzelna, a nie miec NP. tak to chyba leci w druga stronę, heheh Tak w większości mają i sie ona zwiększa wraz z nadciśnieniem. Lekarz u którego byłaś ostatnio nastraszył cię, bo..

Nadciśnienie?

.. ...jest to * Nadciśnienie izolowane skurczowe * ... czym może to być spowodowane? I jakie mogą być tego następstwa, oraz jak obniżyć górne ciśnienie... spowodowane jest twoim tokiem myslenia. jak bedziesz mial cisnienie 180,190/90,100 ktore sie utrzymuje, to wtedy dopiero mozemy pogadac. a..

Nadciśnienie

.. ...Wygląda na to, że mam izolowane nadciśnienie skurczowe, bo bardzo rzadko kiedy wysokie ciśnienie rozkurczowe. To dziwne w moim młodym wieku ( 22 lata ), bo ponoć to występuje tylko u ludzi starszych. Co może być przyczyną izolowanego nadciśnienia skurczowego w tak młodym wieku? Czy jak..

Proszę o interpretacje moich wyników

.. ...jesteś chory? konrado5 we wcześniejszych postach już diagnozował a właściwie szukał potwierdzenia na forum postawionych przez samego siebie diagnoz: 1. izolowane nadciśnienie skurczowe, 2. choroby tarczycy...

Echo serca-proszę o interpretację - Str. 2

.. ...wyniki pomiarów sugerują izolowane nadciśnienie skurczowe, bo to pierwsze mam zazwyczaj podwyższone, a to drugie w normie. Czy to możliwe, że od nerwów skacze tylko ciśnienie skurczowe, a rozkurczowe pozostaje w normie? Lekarka ogólna mi powiuedziała, że z mojego UKG wynika..