Jadłowstręt

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 780

.. ...one podobno powodują jadłowstret a ja ciagle walcze z moja wagą niemoge już schudnąc bo nic zemnie nie zostanie jeszcze przy tym że pracuje fizycznie i 150 kilo dziennie przewalam. Jezeli chodzi o IgE to znalazłam z 2008 roku wynosi 200,9 zdaje mi sie troche zaduże co do testów nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 804

.. ...brania jak znowu dostane jadłowstrętu albo sraczki to ja ta lekarke zabije za ta wydana kase,na te wszystkie nietrafine medykamenty. do jutra Kikus to rzeczywiscie masz super psychologa napisz mi tylko czy chodzisz do niego prywatnie czy na NFZ ? wiesz az mi sie polepszylo za twoimi..

Niedoczynność tarczycy - Str. 12

.. ...w gardle włacznie z jadłowstrentem.Co dwa mieiące robiłam tsh było okej .W listopadzie wynik byl 1,8.Dzisiaj odebralam wyniki i 0,989.Zaczełam brac spowrotem lek ponamowie lekarza ale po wzieciu go mam spowrotem potworny scisk jakby krtani potliwośc drzenie rąk i ciagle uczcie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 4

.. ...taka dolegliwość jak jadłowstręt. Kiedy przeczytałam w ulotce,że może to być objaw uboczny zażywania tych tabletek ,przestałam je brać. W tym samym czasie moja mama wiek po 70 tce czuła się bardzo osłabiona i dostała od lekarza receptę na ASPARGIN ( skład: magnez i potas ), po których..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 34

.. ...jest mi niedobrze i mam jadłowstret podczas takich akcji, jak sobie radzic ?czy te leki pomagaja ? Powiem Ci że xanax tak on uspokaja tylko uzaleznia i ja teraz co 3 - 4 dzien biore go. a Cital jest anty depresantem ,który podobno jest w tej chwili najlepsz na swiecie ale dosc drogi bo..

Anafranil

.. ...leki które powodowały jadłowstręt. Anafranil też? a może odwrotnie? Brałem to przez ładnych kilka miesięcy. Z objawów ubocznych to obniżał mi ciśnienie, to wszystko ( zaznaczam, że nie czytałem ulotki, albowiem było to w szpitalu ). Ewentualnego działania przeciwdepresyjnego też nie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...formami tych zaburzeń jest jadłowstręt psychiczny lub żarłoczność psychiczna. Następną grupą zaburzeń są zaburzenia seksualne. Mogą one przejawić się jako jedyny objaw nerwicowy i wtedy jest to nerwica seksualna, która swoje korzenie najczęściej ma w przeszłości chorego i jest głęboko..

Bajpasy w WAM w Łodzi

.. ...osłabiony, miał też jadłowstręt i jak patrzyłam na to wszystko to nie mogłam uwierzyć, że w sumie człowiek sam godząć się na coś takiego tak naprawdę wyrządza sobie krzywdę, zanim dojdzie się do siebie, czyli do stanu wcześniejszego to też potrzebna jest rehabilitacja.. Trzeba być..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 645

.. ...jakoś ostatnio dostałam jadłowstrętu nie moge jeśc nic mio nie smakuje i na wymioty mnie bierze jak pomyśle o jedzeniu a musze jesc bo cierpię na niedocukrzenia jest to troche niebezpieczne,myślę że to z powodu strachu bo termin wizyty u onkologa się zbliża ale sama nie wiem mąż każe mi..

Lexapro

.. ...żołądkowe: mdłości, jadłowstręt, biegunka Przez pełnych 9 miesięcy brałam Lexapro w dawce 10 mg, od stycznia lekarz zmniejszył mi dawkę do 5 mg na dzień. W takiej dawce brałam Lexapro przez kolejne 3 miesiące. Obecnie jestem na etapie odstawiania leku - oczywiście pod kontrolą lekarza...

Zawroty głowy, drętwienie, lęki, problemy ze snem, bóle, to nerwica?

.. ...,zawroty głowy często jadłowstręt nieraz nawet zapominam o głodzie w takim stopniu ze nie jadam nic nawet przez dobę proszę tylko wskazanie mi co z tym zrobić nie kontaktowałem się w tej sprawie z lekarzem ani nie zażywałem żadnych leków w okresie 5 miesięcy straciłem 20 kg wagi czy jest..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 126

.. ...łatwe, miałam straszny jadłowstręt, wewnętrzny niepokój i jakieś takie dziwne osłabienie, myslałam że zemdleję ( ale tak sie nie stało!!! ) a cały czas chodziłam do pracy ( nawet jeździłam samochodem jak zwykle, bo w autobusach czuję lęk ) i tak się męczyłam, czas mi się dłużył..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 147

.. ...drętwiał, rozdygotanie, jadłowstręt, strach, lęk bez powodu, ale potem wszystko minęło. Od lekarza słyszałam zeskutki uboczne mozna odczuwać do miesiąca i najwczesniej po 2 tygodniach do miesiąca odczuwa się dopiero działanie leku. Dziuba może na razie zazywaj ten lek zobaczysz po..

Objawy nerwicy serca (i innych) - Str. 3

.. ...Wymioty, odbijanie, jadłowstręt, biegunka, ataki lęku, depresja, kołatanie serca, arytmia, bóle stawów, miesni, głowy - i wszystko inne. Brałam coraz wiecej leków uspokajajacych i głównie spałam. Dziś jest dużo lepiej nawet bardzo bardzo lepiej. Z leków uspokajających z 6 tabletek..