Jelito drażliwe leki

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1033

.. ...chorujesz na nerwice+zespół jelita drażliwego - ja też;( Na nerwice choruję 3 lata,tyle też biorę leki.Jak zachorowałam to z jedzeniem miałam tak samo jak ty,nie mogłam nic przełknąć szklanka kisielu była dla mnie totalną torturą i w ogóle...odkąd biorę leki jest lepiej ale ta podstępna..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1041

.. ...boli...duspatalin jem na zespoł jelita drażliwego,bardzo dobry lek ale trzeba brać długo...właśnie go zażywam; ) Kamilos, te leki na pewno ci pomoga jesli tylko uwierzsz ze jestes zdrowy! Jesli chcesz zrob sobie kolonoskopie ale to paskudne badanie i zrob je w uspieniu bo to nie dla..

Moje boje, czy to na pewno nerwica?

.. ...stronie, tak na wysokości jelita grubego i końca żeber poszedłem też do gastrologa. Wszystkie wyniki badań w normie oprócz podwyższonego cholesterolu, ( jestem otyły, mam jakieś 20 kg nadwagi ). U gastrologa stwierdzono zespół jelita drażliwego, dostałem jakieś leki. Dodatkowo..

Dziwne zawroty głowy po jedzeniu

.. ...zdiagnozowane zespół jelita drażliwego.Zróbcie sobie kolonoskopię. moze to wlasnie odstawienie lekow ma taki wplyw na twoje samopoczucie troche czasu potrzeba zeby organizm zaakceptowal zmiane. dziekuje za podpowiedz w sprawie tulipu,ale co do lekow dozywotnich to moja mama musi brac..