Jelito drażliwe objawy

Zespół jelita drażliwego

Zespół jelita drażliwego

.. Zespół jelita drażliwego jest przewlekłą choroba dotycząca jelita cienkiego i jelita grubego, w której przebiegu występują bóle brzucha i zaburzenia rytmu wypróżnień. Bardzo istotny jest fakt, że przed rozpoznaniem choroby należy wykluczyć inne przyczyny tych nieswoistych objawów. Przyczyny zespołu jelita..

Mebeweryna (Duspatalin)

.. ...pacjentów z zespołem jelita drażliwego. Rozkurcz mięśni powoduje ustąpienie dolegliwości bólowych i złagodzenie zaburzeń czynnościowych przewodu pokarmowego. Mebeweryna jest także stosowana u chorych z innymi przyczynami dolegliwości bólowych w obrębie jamy brzusznej. Mebeweryna działa..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 15

.. ...Też miałem problemy z jelitami jakieś 3 lata temu gdy miałem problemy z teraz już byłą dziewczyną. Objawiało się to kłuciem w podbrzuszu i rozwolnieniem. Teraz miewam takie sensacje przed jakimś ważnym wydarzeniem. Stąd moje podejrzenia o zespół jelita drażliwego. Daję bank że mam przy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 187

.. Witaj ann tak jelito drażliwe to typowy objaw ja teraz jestem przed miesiączką a wtedy czuje się dużo gorzej ostatnio poszlam do sklepu i żeby przejść między regałami musiałam się ich trzymać wyglądało to jakbym była pijana a mi nogi drętwiały i oczywiście zawroty wszystko lata przed oczami tragedia i dalej..

Zespół jelita drażliwego

.. ...stwierdzili zespołu jelita drażliwego ale objawy mam takie jak Ty...dokładnie czasami nie mogę nic robić tylko oddycham jak rybka ale wiesz co mam napewno i Ty pewnie też.....napady lęku czyli nerwicę którą polecam Ci leczyć.Jakoś trzeba z tym żyć,trzymaj się! Witam Andrew. Właściwie,..

Bóle w klatce, brzucha, pleców

.. ...stwierdzono u mnie zespół jelita drażliwego.Niie wiem czy to ma jakieś znaczenie.Przy dużym wysiłku serce wali mi jak młot - ale nie szybko tylko bardzo mocno.Jestem dość nerwowy - łatwo się irytuję.Proszę o pomoc.Co to może być?Czy to nerwica serca? Ja mam podobne objawy jak ty i zespol..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 13

.. ...jelta bo mam zespół jelita drazliwego a dzis drzenie miesni CO BEDZIE JUTRO ......??? Witaj Violuniu,wszystkie takie objawy jak u mnie,ja dokladnie mam stwierdzoną nerwicę wegetatywną,bo też mam jelito drażliwe,mialam straszne biegunki z nerwów,bylam odwodniona,do tego kolatało serce i..

Trzustka, czy jelito, a może jeszcze coś innego?

.. ...kilku lat cierpię na jelito drażliwe Luzne stolce na zmianę z zaparciami, wzdęcia brzucha, kłucie w brzuchu Nie chudłam, nie było temperatury W zeszłym roku zaszłam w ciąże Po ciąży objawy ustąpiły zupełnie i trwało to kilka miesięcy Powiedzmy, że około pół roku temu zaczęły wracac..