Języczek

Ucisk, gula w gardle

.. ...Wydaje mi się że ten mały języczek lub inna częsc koło niego lekko się o to wybrzuszenie ociera i dlatego jak mam zamkniętą buzię to jest takie uczucie że mi cos tam przeszkadza cały czas przełykam albo odchrząkuje i nic cały czas siedzi. Gardło mam różowe i wygląda dobrze ala ta górka..

Ucisk, gula w gardle - Str. 2

.. ...że chrapiesz w nocy. Języczek w gardle puchnie i odczuwasz * gulę * w gardle. Leczenie domowe: w nocy gdy się przebudzisz pić zimne napoje, aby nie było suchości w ustach, a rano gdy jest obrzęk to płukać gardło zimną wodą, nie używać ciepłych napojów. Na temat specjalistycznego leczenia..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...gula jest w obrębie języczka migdałków i czasem mi się wydaje,że wymioty by pomogły, wczoraj spróbowałąm nie pomogły, ale odruch wymiotny sie zdarza można oszaleć, zastanawiam się czy iść do internisty czy raczej psychiatry, ale z drugiej striny wyppadałoby chyba wykluczyć jakieś..

Ucisk, gula w gardle - Str. 8

.. ...ujrzałem jakby krwiaka na języczku. Pomęczyłem go trochu i pękł i wylała się krew. Teraz mam pusty nawis po tym jak ten krwiak rozciągnął tkankę wyścielającą jamę ustną i denerwuje mnie to przy przełykaniu. Miał ktoś coś takiego? Czy to groźne i czy należy się tym udać do lekarza? Proszę..

Plamy na języku - Str. 4

.. ...Unikam pocałunków z języczkiem bo boję się że go tym zarażę, a tak bardzo lubie :( I co ze sprawa robienia loda? Tam też go tym mogę zarazić? Jak sobie z tym radzicie? Macie jakieś rady, wskazówki? Bo bardzo chciałabym zrobić tę przyjemność mojemu ukochanemu ale boję się że coś będzie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 509

.. ...czasami też mam cięty języczek! Małgosiu u mnie gabinetów stomatologicznych wpip ,dlatego mam ułatwione zadanie ze znalezieniem dobrego dentysty. Wszystkie gabinety są prywatne a do tych z NFZ to chyba są wielkie kolejki - - nie wiem bo nie korzystam. Za kanałowe leczenie zapłaciłam 325..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 545

.. ...wolałabym żeby miała cięty języczek jak była spokojniutka. Oj Dorotko też współczuję Tobie - matura syna,egzamin dojrzałości,najważniejszy w zyciu. Ja też ten rok szkolny mam pod znakiem stesu.Najmłodsza jak już wiesz do komunii,średnia - egzamin szóstoklasisty,chciałbym żeby wypadła jak..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 606

.. ...zazdroszcze cietego języczka ,przydał by mi sie czasami ,bo ja to taka dupa wołowa jestem ( tak mi siostra zawsze gada ).Kochani nowy tydzien ,nowe wyzwania ,powodzenia ,trzymajcie sie. Życzę wszystkim przyjaznym spokojnego wieczoru,kolorowych snów i zeby jutro rano słoneczko świeciło..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1048

.. ...odbierałam i jak spał tez języczek miał przygryziony takze nie martw się bo jak pytałam swojego weterynarza to sie zdarza i to normalne.nabś porobic Justyno27 jeżeli chodzi o nerwicowców to takie objawy u nas są normalne, ale ekg robione 5 m - cy temu niewiele Ci powie czy to akurat to...

Przez 30sek. nie mogłem złapać oddechu

.. ...na wznak i ten mały języczek wiotczeje i zatyka dopływ powietrza nie oddycha sie wtedy podobno serce przestaje pracowac mózg jest niedotleniony i człowiek taki rano jest nie do życia zmęczony nic mu sie niechce Amoże to powtarzać sie kilka razy w ciągu nocy Idlatego jak brakuje powietrza..