Języczek w gardle

Ucisk, gula w gardle

.. ...Wydaje mi się że ten mały języczek lub inna częsc koło niego lekko się o to wybrzuszenie ociera i dlatego jak mam zamkniętą buzię to jest takie uczucie że mi cos tam przeszkadza cały czas przełykam albo odchrząkuje i nic cały czas siedzi. Gardło mam różowe i wygląda dobrze ala ta górka..

Ucisk, gula w gardle - Str. 2

.. ...że chrapiesz w nocy. Języczek w gardle puchnie i odczuwasz * gulę * w gardle. Leczenie domowe: w nocy gdy się przebudzisz pić zimne napoje, aby nie było suchości w ustach, a rano gdy jest obrzęk to płukać gardło zimną wodą, nie używać ciepłych napojów. Na temat specjalistycznego leczenia..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...gula jest w obrębie języczka migdałków i czasem mi się wydaje,że wymioty by pomogły, wczoraj spróbowałąm nie pomogły, ale odruch wymiotny sie zdarza można oszaleć, zastanawiam się czy iść do internisty czy raczej psychiatry, ale z drugiej striny wyppadałoby chyba wykluczyć jakieś..

Ucisk, gula w gardle - Str. 8

.. ...ujrzałem jakby krwiaka na języczku. Pomęczyłem go trochu i pękł i wylała się krew. Teraz mam pusty nawis po tym jak ten krwiak rozciągnął tkankę wyścielającą jamę ustną i denerwuje mnie to przy przełykaniu. Miał ktoś coś takiego? Czy to groźne i czy należy się tym udać do lekarza? Proszę..