Język plamy

Plamy na języku

.. ...miesiącu od choroby na języku zaczęły pojawiać się duże ( ok. 2 cm średnicy ) oraz małe plamy. Pytałam o te zmiany chorobowe lekarzy, ale nikt nie potrafił stwierdzić, co jest tego przyczyną. Plamy pojawiają się co jakiś czas i trwają około 1,5 - 2 tygodnie. Ból chorych miejsc jest..

Plamy na języku - Str. 2

.. ...mialam te plamy i drętwy język. Lekarz stwierdził że to może byc przyczyną moich dolegliwości i zaczęlam barć controlok. Po miesiącu brania leku jezyk wyrażnie poprawił sięale nie całkowicie. Musiałam przerwać brać controlok bo miałam straszne zaparcia i mialam problem z odbytem. Teraz..

Plamy na języku - Str. 3

.. ...całkowicie znikły i język nie boli. Nie wiem czy uda mi się całkowicie wyleczyć ale to jest chyba jedyne rozwiązanie. Według tego co znalezłem o tej esencji był pewien pacjent który musiał brać nawet 3lata by doprowadzić organizm do normy. Lek jest tani ok 30zł i starcza na około 100..

Plamy na języku - Str. 4

.. ...lekarza udać się z chory językiem?? Tata dostał niby skierowanie do gastrologa, bo na chyba plamy na języku, ale nie jest to grzyb. Lekarz rodzinny sam nie wiedział do kogo skierować!! niechce Cie martwić ale żaden lekarz nie pomoże ;/ ;/ Najlepiej udaj sie do periodontologa, ze..

Czarne plamy pod językiem, coś z sercem?

.. ...mam zauważyła, iż pod językiem pojawiły się u niej czarne ( duże ) plamy ( lub jedna wielka ). Jedna ze znajomych stwierdziła, iż może być to spowodowane chorobą serca. Czy to prawda ? Czy może ktoś odpowiedzieć na moje pytanie ? To dla mnie bardzo ważne. ... a zielona to choroba ucha..