Jodyna

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 9

.. ...pomarańczowa plama po odkażaniu jodyną ( ma zejść po kilku praniach ). Razem ze mną w planie były trzy inne osoby. Z rozmów z nimi dowiedziałem się, że ich zabiegi trwały trochę dłużej. Jedyne na co się skarżyli to niepotrzebnie włączona klima na sali zabiegowej. Twierdzili, że odczuwali..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 8

.. ...rozbieranie, smarowanie jodyną itp przygotowania do zabiegu.. i mnie podłączyli do tego urzadzenia co sprawdza kardiowerter.. i ordynator stwierdził ze to powinno jeszcze chodzic spokojnie ok roku./. a ten lekarz, ktory mi kontrolował wczesniej sie totalnie skompromitował bo to nie..

Ucisk, gula w gardle - Str. 8

.. ...odbudowę śluzówki z jodyną ( nie mogłam dobrze przeczytać więc kropkuję niewiadomą mi nazwę ): Jodi ... 0,6 Kalii jodati 6,0 Glicerini ad 200,0 Ponadto przed snem otrivin do nosa i okłady z gorącego termoforu na zatoki, potem ciepła opaska na czoło. Zatoki zaczęły się oczyszczać z..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 618

.. ...dziecko uczulone jest na jodynę i i większość antybiotyków .Lekarz wypisał receptę nie mając takich informacji i młodego wysypało po jednej tabletce tak ,ze wyglądał jakby miał różyczkę albo jakieś inne świństwo. W każdym zawodzie są ludzie i ludziska ,tak było ,jest i będzie - -..

Ropa w gardle od 2 tygodni

.. ...czuje.. ;/ pomozcie jodyna samemu robić roztwór wodny lub kupić na glicerynie do pędzlowania i naproxen ( 2 tabl na noc )... ( ja miałam coś takiego przy kolczyku na język DENTOSEPT będzie skuteczny w 100% ) wiem ze kolczyk nie jest tym samym ale ja wiem co mowie/pisze powinno pomóc..

Ból gardła - tantum verde

.. ...Tantum verde i gargarin z jodyną do płukania. Zużyłem 2 op. powyższych leków, ale efekt był żaden - obraz gardła nie zmienił się. Równie dobrze mogłem się tym spryskać pod pachami. Wtedy zastosowałem czosnkoterapię, która w połączeniu z naturalnymi siłami obronnymi organizmu po pewnym..

Po ablacji. Pytajcie.

.. ...wysmarowały mi pachwiny jodyną. Później przykryły mnie takim złożonym prześcieradłem przez środek a na to narzuciły drugie rozłożone prześcieradło z dwoma otworami na pachwiny. Zaczęły szykować znieczulenie i te wszystkie cewniki i koszulki. Po około dziesięciu minutach przyszedł lekarz,..