Kac a ciśnienie

Echo serca - Str. 33

.. ...żadko piję alkochol( na kacu wysokie ciśnienie mimo leków ),uprawiam sport siłowy - stateczny - siłownia waga 90kg wzrost 181cm. Echo ,które wykonałem 2 dni temu wykazało: lewa komora 52mm,lewy przedsionek niewielkie powiększenie 43mm , ef - ok.80% ,niedomykalność zastawek jak wyżej -..

Betaloc ZOK - czy ktoś z was to zażywa? - Str. 5

.. ...następnego dnia oprócz kaca to nie miałem żadnych nieprzyjemności : - ) Nikogo nie namawiam do picia ale jak jest okazja, raz na jakiś czas to mi bynajmniej nie szkodzi. Witaj, uważam że nie powinno się pić przy żadnych lekach,a jeśli chodzi o betaloc to biorę go na obniżenie ciśnienia..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 3

.. ...). Nigdy nie miałem kaca. Mogłem się totalnie zalać a następnego dnia obudzić się rześki, lub jak była taka konieczność iść * na gazie * na zajęcia. Tamtego czasu co tak przesadziłem - po odłożeniu alko - dostałem mega uczucie lękowe, przechodziły mnie prądy - ciśnienie skakało jak..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116

.. ...mi sie rzy tym slabo skacze cisnienie wysoko czeasto przyisueje sobie choroby ostatnio bylam na etaie guza teraz mam roblem z sercem ciagle mieze tetno i cisnienie meczy mnie to okropnie ale mam stwierdzona nerwice lekowa okropnosc pozdrawiam: * Mam 16 lat, ciśnienie mam w normie, jednak..

Powiększony lewy przedsionek serca

.. ...żadko piję alkochol( na kacu wysokie ciśnienie mimo leków ),uprawiam sport siłowy - stateczny - siłownia waga 90kg wzrost 181cm. Echo ,które wykonałem 2 dni temu wykazało: lewa komora 5,2mm,lewy przedsionek niewielkie powiększenie 4,3mm , ef - ok.80% ,niedomykalność zastawek jak wyżej -..

Puls i ciśnienie podczac kaca w spoczynku

.. ...cisnienie 130/90 podczas kaca w stanie spoczynku. czy to normalne? mam 25 lat i wyniki badan swietne. jak z tym walczyc? Nie dopuścić do powstania kaca. Pić z umiarem. Zapomniełem dosać, iz dzieje sie tak od niedawna gdyz wczesniej mi cos takiego nie doskwierało. A dolegliwosc ta jest..

Nadciśnienie w młodym wieku 18 lat

.. ...Jest to normalna reakacja, że ciśnienie idzie w górę. Zimne stopy i ręce no cóż wystarczy że jest za zimno lub za ciepło i jestem załatwiony( lub też bez żadnych przyczyn ). Myślę, że nie znajdziesz żadnej choroby, ale jednak na twoim miejscu wybrał bym się jeszcze do innego kardiologa w..

Nadciśnienie tętnicze, pigułki, drganie rąk

.. ...paskudna choroba i podstepna typowy objaw kaca po dłuższym piciu ( pewnie jeszcze ból żołądka itd. ) i tak jak mówi Kleju to już choroba, lecz się chłopie bo jesteś jeszcze młody i całe życie przed tobą..

Dziwna akcja serca i objawy.

.. ...podobne uczucie * na kacu * , uczucie od b. mocnej akcji serca z kłuciem do praktycznie zaniku i mocnego ucisku - drętwienia w klatce piersiowej ) Wszystkie te wymienione objawy pojawiają się podczas takiego ataku a między nimi czuje się bardzo niewyraźnie. Puls od 40 do 110 ponad...

Jak działa alkohol na układ krążenia?

.. ...dobrze i bez dolegliwosci kacowych,bo to nic innego jak dzialanie adrenaliny Mogę ograniczyć częste spożywanie alkoholu, ale nie całkowicie wyeliminować go z życia. Raz na miesiąc trzeba się napić. Odpowiedzcie mi tylko czy alkohol podnosi puls i ciśnienie u każdego czy tylko u..

Szybki puls

.. ...puls po alkoholu i na kacu zawsze jest podniesiony - ale nie wiem czy do 180...ja miaąłm 116 na wielkim kacu.... Ja zawsze mam nieco podwyższony puls. Ale ciśnienie moje wtedy wynosi np. 105/70 a puls pokazuje nawet powyżej 85. Norma pulsu spoczynkowego jest od 40 do 90, wiec na razie..