Kalkulatory

BMI (wskaźnik masy ciała, body mass index)

BMI (wskaźnik masy ciała, body mass index)

.. ...metrach do kwadratu Przykład: Mężczyzna ważący 100 kilogramów przy wzroście 178 centymetrów ma BMI = 31,5. gdyż: 100 : ( 1,78 x 1,78 ) = 31,5 Kalkulator BMI. Podaj wagę ( kg ) Podaj wzrost ( cm ) Twoje BMI..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1048

.. ...prywatnie muszę brać kalkulator do łapy!! :( Ci którzy chodzili/chodza do psychiatry powiedzcie proszę jak to u was wyglada? Z jaką częstotliwością zaczynaliście chodzić do psychiatry( chodzi mi o psychiatrę nie psychologa ) a jak teraz często chodzicie???????????? * * * kriss * * * Moja..

Czy dieta optymalna (Kwaśniewskiego) jest zdrowa? - Str. 2

.. ...Ściągnąłem z internetu kalkulator do liczenia stosunku białka do tłuszczy i węglowodanów oto link: http://dr - kwasniewski.pl/?id=2&news=806 Bardzo fajne i wygodne liczydełko. Bilansuję na nim każdy posiłek. No i cóż, zacząłem jeść według zaleceń, przestrzegając proporcji: BTW (..

Sprawdź wiek swojego serca

.. ...www.pokochajswojeserce.pl znalazlam fajny kalkulator, ktory pozwala zorientowac sie, w jakim stopniu zadbane mamy serduszka. mi wyszlo, ze mam troche starsze serce niz moje 25 lat :( ( pora chyba zadbac o swoje serce/ Witam Jenny - ta strona jest super ,ja mam 35 lat a serce moje..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 576

.. ...trzeba płacić to na kalkulatorku lub na kartce im piszą: ) Kicha na całego. Albo drugi przykład: byłam na wakacjach we Włoszech no i pojechaliśmy jako niemieccy turyści. W hotelu nikt ani słowa po Polsku. Ale po rosyjsku prawie każdy z obsługi umiał. Tak więc rosyjski jest w cenie: ) A w..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 583

.. ...potrafię a właściwie to kalkulatorek za mnie liczy.Nie mam zamiaru wytężać swojego umysłu na liczenie.Chociaż na weekend muszę powtórzyć z córką ułamki.Mieli kartkówke i cała klasa dostała pałeczki.W poniedziałek poprawa. Nati podziwiam Cie kochana - ja za Chiny nie pojechałabym teraz w..

Nerwica w ciąży - Str. 27

.. ...powinien też.babyonline.pl/kalkulatory_artykul,2374.html - 22kPozdrawiam. No mi na pewno w czwartek zaczął się 24 tydz.źle napisałam z terminem, bo mam na 19 a ze zrobimy cesarke kilka dni wczesniej to mi wychodzi ok 15. Za wizyte płace 70 zł i badania tez robie odpłatnie - to jest ten..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 11

.. ...http://www.infor.pl/kalkulatory/ilosci_dni.html#wynikiform Ja, gdy piszę te słowa, przeżyłem 15 583 dni, to jest 2 226 tygodni. Zostało mi w najlepszym razie 15 tysięcy dni. Jak chcę przeżyć te dni? Na co chcę je przeznaczyć? Co jest na tyle ważne by wypełnić tym pozostałą część mojego..