Kamica pęcherzyka

Kamica pęcherzyka żółciowego

.. Kamica pęcherzyka żółciowego to stan, w przebiegu którego wewnątrz pęcherzyka żółciowego powstają kamienie. Najczęściej są to kamienie cholesterolowe. Kamica pęcherzyka żółciowego zagraża bardziej ludziom otyłym niż szczupłym oraz bardziej kobietom niż mężczyznom. Choroba może być przez długi czas..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 124

.. ...jamy brzusznej ( mam kamień w pęcherzyku żółciowym ), wizyta u neurologa. Wszystko jest OK!!! Ale ja się czuje * niestabilnie * . Bardzo Was proszę o rade, co to jest!!!! Czy to napewno ta wstrętna nerwica znowu do mnie wróciła!!!! Bo ja już wmawiam sobie kolejne i coraz to nowsze..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 25

.. ...związku z tym, że mam kamice pęcherzyka żółciowego. Kroplówka spadła bardzo szybko i doznałam można powiedzieć trzęsionki, duszenia w gardle, spadła mi głowa do tyłu. 2 dni po tym zdarzeniu zaczęły się zawroty głowy, zachwiania równowagi, zaburzenia wzroku,( jakby objawy niedotlenienia..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca - Str. 3

.. ...kolki żółciowej na tle kamicy pęcherzyka żółciowego bóle promieniują do pleców, zwłaszcza do prawej łopatki. Wrzód żołądka drążący do trzustki również wywołuje bóle promieniujące do pleców, a choroby trzustki mogą powodować bóle opasujące tułów. Badaniami pomagającymi w rozpoznaniu są:..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 212

.. ...się, że dziewczyna ma kamienie w pęcherzyku żólciowym Witaj Domi110, ano leżę, ale gnaty od leżenia czynają boleć: ) Wstałam na chwilkę żeby coś zjeść i małym się zająć, bo mąż musiał do pracy jechać. Justine witaj. Jakoś mało teraz z wami piszę ale nie bardzo moge siedzieć przy kopie..

To wątroba czy cos w tych okolicach.

.. ...ze 2 tygodnie.Z wynikami do lekarza.Zadbaj o swój organizm ,a będzie ci długo służył.I ruszaj się,moze rowerek treningowy...albo coś,co najbardziej lubisz.Trzymam kciuki. może to pęcherzyk żółćiowy?Albo nera.Trz zrobić Usg. Nie jedz ostrych potraw i przypraw.Jedynie chrzan z ostrych..