Kamienie w żołądku

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 563

.. ...przerażona z uczuciem * * kamienia na żołądku * * . Zaczyna mnie kłuć w klatce piersiowej, nie mogę jeść. Ciągle myślę tylko o tym, że zawiodłam wszystkich i że to z mojej winy na pewno jestem chora. Tak bardzo chciałabym być w domu...A z drugiej strony mam tyle zajęć na Uczelni,..

Niskie tętno

.. ...koncentracji, nudności, uczucie kamienia w żołądku. Dostałam torsji, po czym bardzo ostrego bólu żołądka, skurczowego; a potem już tylko ( ? ) ostra biegunka. Czy to było zatrucie pokarmowe? Czy miało związek z ciśnieniem, 178/58, puls 47??? Ostatni często tężeje mi lewa strona ciała,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 176

.. czesc jestem z kamienia pomorskiego i po tej tragedii która sie u nas wydarzyła znowu przyszły napady leku bóle żołądka itd. to wszystko po tym co widziałam masakra Witaj,bardzo ci współczuje to straszne co się stało ,przerażające ja mieszkam a Wielkopolsce i przeszyła mnie ta wiadomość do szpiku kości a co..

WPW i inne objawy

.. ...pęcherzu żółciowym mam kamienie,a w lewej nerce piasek i czeka mnie operacja, czyli wycięcie pęcherza. Bóle są podobne do tych żołądkowych. Starszny ból w mostku,ból pleców, kolka pod prawym żebrem, wymioty...Mam nadzieję,że po jutrzejszej gastroskopii okaże się,że tylko mam problem z..

Nerwica żołądka - Str. 2

.. ...podejrzewali wrzody.Potem kamienie na woreczku, potem trzustkę a w końcu lekarz stwierdził że to może być nerwica. Brałam różne leki i stosowałam diety.Aż w końcu trafiłam na zioła które mi uratowały życie. Od 1,5 roku mam spokój z żołądkiem, jelitami i mogę nawet czasami kawę wypić...

Lexapro - Str. 8

.. ...brania lexapro. Uczucie kamienia w żołądku i kluchy w gardle u mnie trwało ok 2 tygodni. Trzeba to przetrzymać. Innej rady nie ma. Alex, a co mówi Ci lekarz o tych dolegliwościach? Jak długo można mieć taką huśtawkę nastrojów? Też jestem na początku leczenia i podobnie się czuję (..

Ból skroni, mrowienie, co to mogło być?

.. ...opisujesz reakcje typowo nerwicowe. Proponuje jakies ziola na nerwice - uspokoja rowniez zoladek. No i nie objadanie sie przez jakis czas, wyciszenie organizmu i na pewno kontrole u lekarza jak sie powtórzy..