Karczochy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 23

.. ...czerwonych winogron, ziele karczocha. Samo zdrowie: ) Może, Gosiu, świadomość tego, że właściwie troszczysz się o swoje serce sprawi, że przestaniesz bać się zawału. My, kobiety jesteśmy w jeszcze lepszej sytuacji, bo przed zawałem chronią nas hormony ( chyba estrogeny ). Oczywiście,..

Trójglicerydy i lipemia - Str. 2

.. ...zaczął brać wyciąg z karczocha na wątrobę,codziennie 2łyżki otrąb owsianych,2 łyżeczki zmielonych w ręcznym młynku nasion wiesiołka i dyni w proporcji 1:1,Makrele wędz. i śledż woliwie z cebulą po 2xw tyg.,Oraz dieta obniżająca cholesterol.2x w tyg. pływanie po godzinie i,a w pozostałe..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 4

.. ...trójgicerydy - tylko wyciąg z karczocha,schudnąć parę kilo,jeść codziennie 2łyżki otrąb owsianych i 2łyżeczki mielonych nasion wiesiołka i dyni w proporcji 1:1.No i ćwiczyc !!!!I dieta antycholesterolowa.Efekt pewny.Co trzy - cztery tygodnie badać poziom. panie Adamie - a co pan powie..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 5

.. ...zażywanie wyciągu z karczocha i picie wenofortonu - nalewki ziołowej poprawiającej krążenie[2 buteki i 10 dni przerwy].Spełnienie tych trzech warunków - gwarancja sukcesu.Tylko dieta i intensywny ruch - - - a nie szkodliwe dla wątroby statyny,które uszkadzają wątrobę i mięśnie.Polecam..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 6

.. ...niejadalnych warzyw jak karczochy czy inne paskudztwa Witaj Majka Prosiłaś, abym się odezwała - ja jak pisałam wcześniej - nie bardzo mam ochotę zaglądać na to forum, bo widzę, że niektórzy robią sobie przysłowiowe jaja. Dramat z powodu lekkiego przekroczenia norm! Napisz swój e - mail..

Cholesterol i triglicerydy

.. ...Venoforton,wyciąg z karczochów.Przede wszystkim RUCH i DIETA.Po trzech miesiącach ma 225 całkowity,a HDL,LDL i trójglicerydy w normie.Lekarze nie informują o diecie,tylko walą z grubej rury chemiczne leki,które są szkodliwe.Mama codziennie kilka razy ćwiczy na rowerku,chodzi z koleżanką..

Dodatkowe skurcze - Str. 261

.. ...Cynarex ( suchy wyciąg z karczochów w tabletkach ): 3 razy dziennie po 2 tabletki po jedzeniu. Tabletki czosnkowe: 3 razy dziennie 1 - 2 tabl. po jedzeniu. Nalewka lub tabletki z miłorzębu japońskiego ( Gingko biloba ). Inne bardzo dobre ziołowe preparaty przeciwmiażdżycowe to Koenzym..

Wąskie naczynia krwionośne oka

.. ...nalewkę ziołową,wyciąg z karczocha ,a od okulisty Vicebrol.Brał też koenzym Q 10.Teraz widzi o wiele lepiej,a przedtem szklanki na stole nie widział.Internista mu powiedział,że stan wzroku pozostaje w ścisłym zwiazku ze stanem wątroby.Dlatego należy odtruć wątrobę.Pił zioła..

Wysokie stężenie trójglicerydów poziom 717

.. ...zażywaniu wyciągu z karczochów oraz pił kefir na grzybku tybetańskim.Odstawił statyny,bo po nich bolały go łydki i wątroba.Ck - kinaza kreatyny po statynach wzrosła mu do 400,a po kolejnym miesiącu do 880!!! Odstawił i zastosował dietę wg.artykułu w internecie pt.,,Cholesterol i..

Niskie cisnienie i tętno

.. ...spadków ciśnienia i tętna, pomijając wpływ w/w leków.? andrzej nie chodż w skarpetkach ze ściągaczem,ćwicz nogi codziennie na rowerku treningowym,pij ziołową nalewkę ,,Venoforton * * ,wyciąg z karczocha...

Szukam wsparcia - tachycardia, nadciśnienie, trójglicerydy - Str. 2

.. ...przeszedł.Trójglicerydy obniża wyciąg z karczochów.Nalewka ziołowa venoforton poprawia krążenie.Ale skutek jest dobry,gdy stosuje się dietę obniżającą cholesterol.Należy jejściśle przestrzegać.No i co ważne nie palić i nie pić alkoholu.A także codziennie godzinę ćwiczyć - rowerek lub..

Trójglicerydy, wysoki poziom - Str. 2

.. ...cholesterol.Np.zażywanie wyciągu z karczocha, ogórecznika [na zmianę jedno opakowanie tego,jedno drugiego],odpowiednie odżywianie.Są tam dokładne szczegóły co jeść, czego absolutnie unikać. Trzecia ważna rzecz to codzienny ruch;pływanie rower 30 min. gimnastyki codziennie,bieg lub szybki..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 11

.. ...Cynarex/lub inne preparaty z karczocha i jak najwięcej ruchu. Przy objawach z ziewaniem nie wolno się denerwować, bo to je zaostrza - otworzyć wtedy okno, starać się wyprostować, żeby nie uciskać przepony i masować brzuch w okolicy splotu słonecznego. Kilka beknięć u niektórych załatwia..

Hipercholesterolemia genetycznie uwarunkowana

.. ...kapusta, buraki, marchew, karczoch, papryka, słodkie ziemniaki ( bataty ), soki warzywne, orzechy włoskie, laskowe, brazylijskie, migdały, oliwa z oliwek ( z umiarem, bo wysokokaloryczna ), * ciemne * pieczywo pełnoziarniste ( także typu * Wasa * ), tofu, płatki owsiane ( bez cukru ),..

Róznica pomiędzy Lipanthyl a Vastan !!!

.. ...dawek. kup sobie wyciąg z karczocha na wątrobę.To pomoże wątrobie pozbyć się cholessterolu.A potem zużyj 2 butelki ziółowej nalewki Venoforton. uważam,że lekarz ,który przy cholesterolu 250 przepisuje szkodliwe leki i skazuje pacjenta na ciągłe ich zażywanie mimo grożnych skutków..

Wysoki cholesterol

.. ...taki preparat ziołowy karczoch + ostropest - jest super. pozdrawiam ! kawa ,alkohol i papierosy,brak ruchu również podnoszą cholesterol,nie tylko dieta. no nie wiem BEATA czy masz arcje twierdzac ze cholesterol 236 jest prawidlowy, ja mam 220 i lekarz powiedzial ze za wysoki. Właśnie..

Trójglicerydy - pomocy

.. ...jedną dzienne Kup sobie karczoch lub cynarex i łykaj po posiłkach jak ci radzi 4 jedz otręby przede wszystkim owsianne zero masła jajek chudy ser Ja tylko dietą utrzymuje cholesterol i pochodne w normie i używam karczoch A jak mi się chce jeśc to gotuję kisiel i to moja kolacja i żyje..

Prosze o interpretacje wynikow!!!

.. ...trójglicerydy dieta i wyciąg z karczocha - Cynarex,i ogórecznik,niepicie alkoholu,ruch ,schudnięcie. Witam Cholesterol mam 156 HDL - 51 LDL - 57,4 Jestem na diecie od pewnego czasu wiem ze musze stracic wage, kiedys i dzis wciaz zazywam dosc duzo lekow na nadcisnienie itp. Alkohol pije..

Czy to jest nerwica?

.. ...zawartych.Używaj wyciąg z karczocha ,potem z ogórecznika,oliwę z oliwek ,codziennie otręby ,pestki ze słonecznika,dyni itd...wszystko tam napisane. na tym forum wielokrotnie spotykam sie z takim zjawiskiem: ktoś,kto ma ewidentną nerwicę ,którą potwierdzają kolejni lekarze zamiast leczyć..