Kardiochirurgia Anin

Przeszczepy serca także w Poznaniu

Przeszczepy serca także w Poznaniu

.. ...serca dokonał zespół kardiochirurgów ze Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Poznań stał się piątym ośrodkiem w kraju przeszczepiającym serce po Zabrzu, Aninie koło Warszawy, Krakowie i Gdańsku. Serce przeszczepiono 40 - letniemu mężczyźnie;..

Prof. Walczak - Anin

.. ...pana W. stan się pogorszył. Może jest świetnym kardiochirurgiem... wydaje mi się, że wybiera sobie takich pacjentów, których leczenie zapewni mu kolejny sukces zawodowy. Trudne przypadki po prostu olewa...

Arytmia nadkomorowa serca - Str. 3

.. ...słyszałas o klinice kardiochirurgicznej w Aninie to jest miejscowoć koło warszawy. jak możesz to daj mi jakieś namiary jak cos wiesz to proszę odpisz. z góry dziękuję. częstoskurcz Mma pytanie czy tetno 80 udzerzen na miute w stanie spoczynku to jest normalna rzecz? do Pawła oczywiście..

Tętniak aorty piersiowej - Str. 2

.. ...Biedermana z I Kliniki Kardiochirurgii z Anina. Operacja trwała ok. 11 godz. Pan Profesor dał właściwie drugie życie mojej zonie i mnie. To wspaniały człowiek i ma doskonały zespół anestezjologów i asystentów. Wszyscy prezentuja klasę światową. Małgosia czuje sie doskonale. Dziękuję..

Tętniak aorty piersiowej - Str. 7

.. ...postanowił skierować mnie do kardiochirurga. A kardiochirurg proponuje zabieg za dwa miesiące.Będąc w wieku 38 lat i czując się dobrze nie ukrywam,że decyzja jest bardzo trudna. Czy ktoś z was miał podobny wynik aorty przed zabiegiem ? Czy Instytut w Aninie to dobry wybór ? Czy prof...

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 12

.. ...naprawdę niesamowity kardiochirurg i fajny człowiek.Tak właściwie słynną piętą Achillesa kardiochirurgii II jest średni personel medyczny ale z tym sobie jakoś powinieneś poradzić : - ) ) Jeśli chciałbyś dowiedzieć się cokolwiek więcej o Klinice w Aninie i samym zabiegu widzianym moimi..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 29

.. ...Byłam u * wszystkich * kardiochirurgów ( Anin, Kraków, Katowice ). Właściwie od początku nie brałam pod uwagę sztucznej zastawki - to lekarze mnie na nią namawiali bo może wystarczyłaby do końca życia. najpierw wszędzie była rozmowa dot ewentualnej plastyki zastawki ale w Aninie i..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 36

.. ...Pozdrawiam. Którego Kardiochirurga od zastawek aortalnych polecacie w Aninie? Jakie macie opinie? Dziękuję z góry za odpowiedź Andrzej Biderman - obecnie mistrz Polski w kardiochirurgii , albo dr Eugeniusz Szpakowski ... Ja mam pytanie odnośnie wymiany zastawki aortalnej.Mój syn lat 26..

Operacja wymiany aorty wstępującej - Str. 2

.. ...podziękować najlepszemu kardiochirurgowi pod słońcem Panu Jerzemu Lichomskiemu z IK ( kardiochirurgia II ) w Aninie. pozdrawiam Czy te operacje w Aninie byly refundowane? Na jakiej ulicy dokladnie byliscie operwani? Jak dlugo trwa rehabilitacja i na czym ona polega? Dziekuje za..

Rehabilitacja po operacji zastawki aortalnej

.. ...kardiochirurgicznym: http://www.kardiochirurgia.olsztyn.pl/docs/pacjent_po_zabiegu.pdf Czy po operacji zastawki w Aninie mogę dostać skierowanie na rehabilitację? Jak to wyglądało lub wyglada teraz u was..

Dwupłatkowa zastawka aortalna i poszerzona aorta wstępująca

.. ...Ty. Pozdrawiam Klinika Kardiochirurgii w Aninie w osobie Pana Profesora Andrzeja Biedermanna prezentuje to, co najlepsze w polskiej kardiochrurgii. Witam wszystkich. Mam pytanie - jaka metoda zdiagnozowano u Was te poszerzenia aorty??? Ja tez mialam zdiagnozowane poszerzenie tomografia..

Dwupłatkowa zastawka aortalna i poszerzona aorta wstępująca - Str. 4

.. ...Szpakowskiego z zespołem w I Kl Kardiochirurgii w Aninie. Wielkie wrażenie na mnie zrobiła organizacja pracy w klinice i ogrom pracy jaki się tam ywkonuje. Po 8 dniach od operacji wróciłam do domu i z każdym dniem czuję się lepiej. Są wahania temperatury, samopoczucia itp,, które..

Zastawka mitralna - gdzie wykonać operację? - Str. 2

.. ...pacjenta kardiologicznego i kardiochirurgicznego A.Stroch - Uczciwek, K.Bochenek - Klimczyk Witam, mój M. w środe ma operacje zastawki trójdzielnej. Lekarze nie chcą wszepiać sztucznej, będą próbowali odratować jego. Będzie operowany w szpitalu w Aninie.. Boje sie :( Czy taki zabieg jest..

By-passy w Aninie

.. ...wykonuje go dobry operator kardiochirurg miałem wówczas 48 lat to tez ważne, wiek pacjenta i stan zdrowia wszystko ma znaczenie. Kilkanaście lat temu była to ciężka operacja dzisiaj zabieg w sumie 1 tydzień i jest sie w domu! życzę zdrowia i powodzenia i bez obaw . W Klinice na..

Płowiecka a Alpejska a Anin

.. ...Czy ktos z Was mial podobna sytuacje? Prof. Biedermann jest kierownikiem I Kliniki Kardiochirurgii Instytutu Kardiologii w Aninie na ul Alpejskiej, więc skierowanie masz prawidłowe dziekuje za odpowiedz...

Anin czy inna klinika kardiologiczna

.. ...), badania i decyzję kardiochirurgów. Wiem, że każda operacja to ogromne ryzyko ale mam nadzieję, że większość wychodzi z tego obronną ręką. Masz rację każda operacja , to duże ryzyko, ale ja podczas swojego pobytu spotykałam pacjentów po takiej operacji wychodzili zadowoleni do domu..

Niedomykalność zastawki aortalnej i zwężenie mitralnej

.. ...szpital, badania i opinia kardiochirurgów( jeszcze nie znamy terminu badań ). Proszę powiedzcie coś o takich operacjach. Ja jestem laikiem w tym temacie dlatego proszę o informacje może ktoś miał taki zabieg w Aninie. Bardzo się martwię o nią. Jakie jest ryzyko, że może coś się nie udać...

By-pasy wstawiane w Aninie

.. ...Kołsut z II kliniki kardiochirurgicznej. Przez okres 2 lat czułam się dobrze. Obecnie jestem po angioplastyce i mam wstawione dwa stenty. Jeśli chodzi o sam okres po operacji , to jest wiele ograniczeń. Samo dochodzenie do pewnej sprawności przebiega bardzo różnie i zależy od wielu..

Izba przyjęć szpitala w Aninie na Alpejskiej

.. ...wiem tylko, czy jest kardiochirurgiem, czy tylko kardiologiem, ktory robi zabiegi inwazyjne. Zapraszam Twego Tatę na forum Fundacji Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej. Szukamy osób dorosłych z wrodzonymi wadama serca, bo chcemy napisac książkę o nas ( www.forum.sercedziecka.org.pl ) :..

Rozwarstwienie opuszki aorty

.. ...Ja czekam na decyzję kardiochirurgów. Moja aorta wstepująca ma 5, 5 cm. Ponieważ jestem po 3 operacjach serca, lekarze wstrzymują się z kolejnym zabiegiem. też lecze się w Aninie, na Alpejskiej. Jolu, jesli miałas już wymianę aorty, to dlaczego znowu Ci się ona poszerza?I kiedy miałas..

Operacja w Anienie

.. ...Kto jest najlepszych kardiochirurgiem od zastawek aortalnych w Aninie? Maju, tam wszyscy kardiochirurdzy są świetni. Nie sądzę, by się aż tak specjalizowali. Operują wiele wad serca, a większość z tych wad dotyczą zastawek. Mnie dwukrotnie operował prof. Różański, ponoć wybitny w swej..

Sztuczna aorta i zastawka

.. ...Poznań ul. Długa Klinika Kardiochirurgi Uniwersytetu Medycznego Proteza aorty wstęp. i zastawki dwupłat. Co sądzicie na temat tej kliniki ? Zostać w Poznaniu czy szukać dalej? pozdrawiam Dziękuję za odpowiedź. Ja natomiast doradziłabym ANIN - KLINKA WAD SERCA jest tam bardzo dobry..

Kto zna dobrą Klinikę Kardiochirurgiczną?

.. ...kardiolog dr.Wilczyński kardiochirurg najlepsi jakich znam a znam dużo pozdrawiam telefon gdzie przyjmują prywatnie Katowice Piotrowice 32 2029421 pozdrawiam Sprubuj w Zabrzu.Moze tu ktos Wam pomoze.Pozdrawiam. Dziękuję bardzo za pomoc, wszystkie informacje sprawdzę Instytut Kardiologii..

Jak długo czeka się na operację w Aninie?

.. ...miesiąca od rozmowy z kardiochirurgiem. Pewnie w ośrodkach pozawarszawskich czeka się o wiele krócej. Mi też proponowano Anin ale właśnie z zastrzeżeniem na dłuższy czas oczekiwania. Pozostaje teraz tylko przypominać sięlekarzom i trzymać rękę na pulsie, żeby moż na w każdej chwili..

Operacja w Olsztynie

.. ...aortalnej w Olsztynie Czesc powiem tak byłem pacjentem kardiologii a nie kardiochirurgii Ale powiem tak!!! Są wspaniali lekarze wiekszosc z Anina Polecem ten odział kultura i szacunek oraz wspaniała opieka..

Szukam kontaktu z osobami operowanymi w Aninie. moje gg 2877674

.. ...najlepszych ośrodków kardiochirurgicznych w Polsce i Europie. Pracują tam świetni lekarze i wspaniałe pielęgniarki. Jeżdżę tam na regularne kontrole. Ciekawa jestem, jak się Pan zapisał do prof. Biedermanna? Kiedyś też chciałam to zrobić, bo mam poszerzoną aortę wstępującą i za jakiś..

Operacja wymiany zastawki mitralnej!!! - Str. 2

.. ...wcześniej na konsultacji u kardiochirurga z Krakowa ( bo chyba mieszkasz 300 km od Krakowa )? U jakiego? Pytam, bo mam podobna sytuację, mama w rejonowym szpitalu bedzie miała robione badania, jedziemy do Anina na konsultacje, ale przyznam, że jeśli chodzi o zastawki - u mojej mamy..

Tętniak przedgrody przedsionkowej oraz migotanie przedsionków

.. ...Walczak z Instytutu Kardiochirurgii ul.Alpejska. Prosze o odpowiedż i serdecznie pozdrawiam. W Aninie przy ul. Alpejskiej 42 znajduje się Instytut Kardiologii : - ) PFO, czyli otwór owalny, powinien się zamknąc samoczynnie w kilka miesiecy po urodzeniu. W przeciwnym wypadku trzeba go..

Ciąża a przyjmowanie WARFINU, SZUKAM PAŃ Z PODOBNĄ WADĄ

.. ...Kardiologii Ogólnej i Kardiochirurgii. Instytut Kardiochirurgii Anin. Dane z karty informacyjnej Stan po korekcji częściowego wspólnego kanału przedsionkowo - komorowego 1985. Stan po zamknięciu ubytku przegrody międzykomorowej i wszczepieniu sztucznej zastawki St Jude 29 mm w ujście..

Sanatorium po operacji zastawki w Aninie

.. ...Aninie to mogę liczyć, że kardiochirurg z Anina, który wykona operację, wystawi skierowanie na wczesną rehabilitację kardiologiczną do szpitala uzdrowiskowego ( np. Konstancin, Ciechocinek, Inowrocław ). Czy po takie skierowanie mam się udać do szpitala rejonowego, który kierował mnie na..

Sanatorium po operacji zastawki w Aninie - Str. 2

.. ...po każdej ingerencji kardiochirurgicznej wywożą od razu pacjentów do szpitala uzdrowiskowego. Niestety Anin nie ma środków pieniężnych na rehabilitację ( tak jak ma Kraków, który każdego pacjenta wysyła od razu na 14 dni do szpitala sanatoryjnego ) Myślę, że najważniejsze są pierwsze..

Czy ktoś czeka na transplantację ?

.. ...informacje o ośrodkach kardiochirurgicznych. Wiem, że transplantacje robią w Warszawie - Aninie ) Instytut Kardiologii, w Krakowie ( Szpital im. Jana Pawła II ), w Zabrzu ( Śląskie Centrum Chorób Serca ) i w Poznaniu. Czy jesteś zapisany do przeszczepu? Jakie są szanse, że dostaniesz..

By-passy_szpitale: Zabrze, Katowice, Anin, inny który polecacie?

.. ...doświadczony lekarz kardiochirurg który oceni wynik ). Jestem po koronografii, 2 żyły zapchane - prawdopodobnie by - passy. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi. lolo witam, moja mama jest po operacji bypassow w zabrzu. Mama miała ciezki przypadek z tego wzgledu ze była po dwóch..

By-passy_szpitale: Zabrze, Katowice, Anin, inny który polecacie? - Str. 2

.. ...Pozdrawiam ! Czy ktoś wie czy kardiochirurg Mariusz Kuśmierczyk z Anina przyjmuje gdzieś prywatnie? Pomóżcie!!!! Niemiem co do wymienionego kardiochirurga, ale jest inny ktory przyjmuje prywatnie, fantastyczny i kompetentny kardiochirurg i profesor. Jezeli jestes zainteresowana Elu to..