Kardiochirurgia bajpasy

Bajpasy po zawale serca i przy cukrzycy

.. ...przezycie kilku lat. Kardiochirurg prof.Bochenek przeprowadzil 12.01.2007 operacje wszczepienia baypasow ,dzisiaj czuje sie jak 40latek.Jezeli Pani ojciec bedzie sie po operacji stosowal do wskazowek kardiochirurgow napewno dojdzie do takiej formy jak ja.Zycze wszystkiego najlepszego...

Bajpas i praca - Str. 2

.. ...na www.kardiologia - kardiochirurgia.pl Kolego mam 56lat 4lata po by - passach ( z ręki podobno b wytrzymałe )pracuje momentami cięzko w wysokich temp pilnuje wagi 75kg/172cm i jestem szczęśliwy.Ostatnio miałem bd echo serca nie bez blizny po zawale i zwapnieniach,próba wysiłkowa bd...

Operacja zakładania bajpasów i wymiana zastawki - Str. 2

.. ...Ci się dodzwonić do kardiochirurga który przeprowadzał operację, jest taka możlwość, że on pozwoli Ci wejść na 10 minut na oddział, ale nie spodziewałbym się, że zezwoli Ci na to dzień po operacji - to także dla dobra Twojej Mamy i innych pacjentów bo nieświadomie można coś przywlec, a..

Operacja zakładania bajpasów i wymiana zastawki - Str. 3

.. ...AMG ma bardzo dobrą kardiochirurgię i bardzo dobrych lekarzy. Jestem osobą głęboko wierzącą, więc dziękuję Bogu za wszelkie łaski. Najlepsze jest to, że serce bije samo, ciśnienie jest bardzo dobre, koronografia nie wykazała żadnych zatorów w sercu, żadnych zwężeń, nic. Ale niestety..

Po bajpasach - Str. 5

.. ...poprawę samopoczucia . Kardiochirurgia UM Gdańsk . 2 marca wszczepiono mi trzy bajpasy. Po operacji nie było przyjemnie , bolało , zadek przyklejony do ceraty i okropny kaszel 3 lata temu rzuciłem dopiero fajki. Najgorszy był dla mnie trzeci dzień ale potem było każdego dnia lepiej ...

Po bajpasach - Str. 7

.. ...było to wynikiem błędu kardiochirurga lecz siostry która zbyt szczerze pomagała mi przesunąć się z łóżka na na ojomie na łóżko którym przewożono mnie na salę ogólną - pociągnęła mnie za rękę aż mnie w środku coś zapiekło. Czy bolało - nie za bardzo, tylko przy kaszlu i kichaniu - unikać...

Długość życia po bajpasach - Str. 2

.. ...było to wynikiem błędu kardiochirurga lecz siostry która zbyt szczerze pomagała mi przesunąć się z łóżka na na ojomie na łóżko którym przewożono mnie na salę ogólną - pociągnęła mnie za rękę aż mnie w środku coś zapiekło. Czy bolało - nie za bardzo, tylko przy kaszlu i kichaniu - unikać...

Klinika na Ochojcu - skierowanie na bajpasy

.. ...prof.Bochenka jest tam wielu kardiochirurgow operujacych w Katowicach Ochojcu Pani Malgosiu jak przebiegla wizyta u profesora.Serdecznie pozdrawiam. Witam Panie Jurku Przede wszystkim dziękuje za zainteresowanie i pocieszającą rozmowę telefoniczną. Wizyta u prof Bochenka wypadła bardzo..

Klinika na Ochojcu - skierowanie na bajpasy - Str. 2

.. ...serca,po koronarografi kardiochirurg decyduje.o operacji wszczepienia bajpasow Witam, Panie Jurku mam pytanie. Czy nie orientuje sie Pan ile dni po operacji trzymaja pacjenta w szpitalu w Katowicach? Pytam gdyz moj tata bedzie mial operacje 18kwietnia, ja mieszkam w Dublinie. chcialabym..

Szpital na Jurasza w Bydgoszczy - bajpasy

.. ...prywatnego dojścia do dobrego kardiochirurga z tego szpitala. Czy ktoś mi może pomóc??? Mój maz mam mieci operacje w sierpniu tego roku bardzo sie boje o niego na bajbasy ,po operacj jak dlugo lezy pacjent czy zaraz mozna sie widziec z chorym po operacj czy jest mozliwosc bycia przy..

Klinika Kardiochirurgiczna w Katowicach na Ochojcu

.. ...powiedzieć o Klinice Kardiochirurgicznej w Katowicach na Ochojcu?? Ma ktoś jakies doswiadczenia?? Bardzo goraco polecam Klinike Kardiochirurgiczna w Katowicach - Ochojcu.Wspaniala opieka medyczna.I wspaniali SPECJALISCI. Wspaniała Klinika,Wspaniali Specjaliści,doskonała opieka. Właśnie..

Bajpasy w WAM w Łodzi

.. ...opiniach dotyczących kardiochirurga ze sterlinga o nazwisku Kula ( dr Kula ), podobno przyjmuje też prywatnie na placu wolności, wiec warto pójść do niego i poprosić aby to on operował. dla Ani K. i nie tylko... Podzielam większą część opinii, z tym, że prof. Kula nie jest..

Bajpasy w WAM w Łodzi - Str. 3

.. ...pojęcie o tym, że na kardiochirurgię idą ludzie skrajnie chorzy, akie operacje to ostatnia deska ratunku, to nie są sportowcy... Więc ryzyko powikłań, ale tez i zgonów z innych przyczyn jest ogromne. Lekarze tej specjalności biorą na siebie ogromny ciężar nauki, pracy, odpowiedzialności,..

Interpretacja wyników - bajpasy

.. ...i PTW - konsultacja kardiochirurgiczna, w przypadku dyskwalifikacji mozliwy etapowy zapieg PTCA GPZ: 50% zwężenie w GPZ to nie jest jeszcze istotna zmiana, nie ma sensu robić CABG ( bypassów ) jeżeli GPZ nie będzie pomostowany. Zmianą istotną jest zwężenie o 70% minimum. Może przed..

Dwa zawały serca u 23-latka

.. ...bo po konsultacji z kardiochirurgiem nie nadaje sie na bajpasy, Mam 45 lat ,jesienia mialem zawal serca ... straciłem prace ... i nadzieje ... pojawił sie przyjaciel który polecił mi Alveo ,jako że odbliżnia blizny pozawałowe nawet w 95% ... skorzystałem z oferty i programu znizek .....

Bajpasy - Kraków J.P.II czy Katowice Ochojec?

.. ...sercu polecam I Klinikę Kardiochirurgii w Katowicach - Ochojcu pod kierownictwem profesora A. Bochenka. Jest tam znakomity zespół specjalistów ( nic nie ujmując lekarzom z Houston ). Mój mąz miał operacje na by - passy w Krakowie w szpitalu Jana Pawła II i gorąco polecam ten szpital...

Bajpasy metodą MIDCEAB

.. ...zameldować w I Klinice Kardiochirurgii w Katowicach - Ochojcu na MIDCAB : ) Pozdrawiam, Wiem, że robią, ale słyszałam, że do takiego zabiegu kwalifikują osoby, którym zakłada się 2 by passy - nie więcej...

Śmierć po bajpasach

.. ...wielkanocnymi ) mało kto wie.. Kardiochirurg będzie dopiero po świętach, więc dopiero wtedy się czegoś dowiemy.. Ale dzięki Twojej uwadze - będę miała oczy i uszy szerzej otwarte.. Pozdrawiam Cię bardzo cieplutko, Nie poddawaj się.. Dziękuję.. Najgorsze jest to, że zanim tata poszedł na..

Śmierć po bajpasach - Str. 2

.. ...w Aninie; II klinika kardiochirurgii i transplantologii. Zrobiono mu 4 by - passy. Jest swietnie. Juz biega po miescie. Poza tym, odwiedzajac tate, widzialam jak zdrowieja inni pacjenci. Byl tam nawet pacjent 86 letni. Wszyscy po okolo 10 dniach wracali do domow. Uwazam, ze to dobra..

Śmierć po bajpasach - Str. 3

.. ...słabszy.Na oddziale kardiochirurgii opieka była profesjonalna a na oddziale chirurgii dosłownie FATALNA - * trzeci świat * .22 marca nastąpiło zatrzymanie akcji serca na wskutek ogólnego wyczerpania organizmu.Po reanimacji trafił na Oiom.Został wprowadzony w stan śpiączki..

Bajpassy i niewydolność płuc

.. ...operacji, leży wciąż na kardiochirurgii.Strasznie się boję o niego.Czy ktoś miał podobną sytuację.Co robić Witaj Marta 31! Jestem 2 lata po operacji by - passów. W pierwszych dniach po operacji również miałam problemy z oddychaniem, odkrztuszałam wydzielinę z krwią, miałam podłączony..

Dochodzenie do samodzielności po baipasach

.. ...chorych po operacjach kardiochirurgicznych na www.bogdankowalik.pl. Pozdrawiam mialem wstawiane bajpasy na ochojcu 29 10 2009r u pr wosia obecnie po 6 tyg jestem samodzielny opruczjazdy samochodem czuje sie znakomicie Moja Mama miala operację wszczepienia bypassow i zastawki 3 tyg. temu...

Kardiochirurg z kliniki w Zabrzu

.. ...gabinetu prywatnego dobrego kardiochirurga z kliniki w Zabrzu, zajmującego się wykonywaniem zabiegów pomostowania aortalno - wieńcowego ( bypassy ) jak bajpasy to najlepszy jest profesor Bochenek Dziękuję za odpowiedz, jeśli możesz podać jakiś namiar na gabinet prywatny prof.Bochenka, to..

Czy bajpasy mają sens?

.. ...leczenia. W szpitalu, na kardiochirurgii, ketonal był standardowym lekiem przeciwbólowym. Też nie czytali ulotki ? Raczej jednak czytali... Brałem ketonal przez dwa miesiące po operacji i teraz sporadycznie i jakoś funkcjonuję.. Ok, więc cytuję fragment ulotki od ketonalu w kapsułkach:..