Kardiolog Koszalin

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 17

.. ...specjaliste z dziedziny kardiologii. Moja 76 letnia mama ma problem z secem od dłuższego czasu. Lekarz w wypisie ze szpitala zalecił wykonanie kardiowersji. Jestem z Koszalina moge pojechać na drugi koniec Polski aby dobrze został wykonany zabieg Pozdrawiam i czekam na odpowiedź Witam!..

Wada wrodzona serca ASD II - Str. 2

.. ...pod czujną obserwacją kardiologow, bo do tej pory nie byliśmy tak liczni. Lekarze badają, jak nam się zyje, czy prowadzimy normalny tryb życia, mamy rodziny. Dlatego ważne jest, bysmy sie zrzeszali, spotykali i poznawali. Pozdrawiam. Ewa, 27 lat, Koszalin Również miałam operację, miałam..

Po zapaleniu mięsnia sercowego - Str. 2

.. ...sumie 3 ). Gdyby nie kardiolog z Gdańska, ktora przyjechała do Koszalina, i stwierdziła płyn w osierdziu, dawno bym nie żyła. A zaczęło się od tego, ze nie skończyłam kuracji antybiotykami podczas grypy czy anginy. Dostałam gorączki reumatycznej, ktora przerzuciła się na serca. Do tej..

Udar mózgu - poszukuję kardiologa

.. ...mógłby mi ktoś podpowiedzieć o sprawdzonym specjaliście - kardiologu, który się tym zajmuje. Może być w Szczecinie, Kołobrzegu, Koszalinie, Słupsku lub Trójmieście. Prosiłabym o nazwisko. Dziękuję za pomoc..

Sztuczna aorta i zastawka

.. ...żebym poszukała dobrego kardiologa albo kardiochihurga, który podejmie się operacją mojego maleństwa - czy możecie mi kogoś polecić??? zależy mi na profesjonalistach! może jakiś ze szczecina lub polic albo koszalin - nie wiem - w szpitalach klinicznych byłam w szczecinie i w policach ale..