Kardiologia Katowice

Pionierskie badanie polskich kardiologów

.. ...- amerykański zespół kardiologów i kardiochirurgów. W badanie na grupie 105 pacjentów było zaangażowanych kilka ośrodków, przede wszystkim Polsko - Amerykańskie Kliniki Serca w Ustroniu i Górnośląskie Centrum Medyczne Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Publikacja na ten..

Uwaga na zbyt szybkie tętno spoczynkowe

.. ...Górnośląskiego Ośrodka Kardiologii w Katowicach - Ochojcu. Badania objęły w 33 krajach blisko 11 tys. osób z chorobami układu sercowo - naczyniowego. Prof. Zbigniew Gąsior przypomniał, że do podstawowych czynników ryzyka sercowo - naczyniowego zalicza się m.in.: podwyższone ciśnienie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 957

.. ...rozejrzyj sie za dobrym kardiologiem. a co z cisnieniem?sprawdzales? pozdrawiam Witam ,czy jest ktoś z katowic lub okolic co walczy z nerwicą . dzięki za info @malgorzata Wyczytałem ze mięta ma lekkie właściwości uspokajające, ale po wypiciu 3 trzech razy dziennie nie zauważyłem różnicy...

Sztuczne zastawki serca - operacja Rosa - aorta 47mm

.. ...byłam pod stałą opieką kardiologa ( Poradnia w Katowicach - tu mieszkam i CZD w Warszawie, dokąd mnie odesłano ). Leczenie polegało na okresowym ekg, echo i pomiarze ciśnienia : ) W wieku 17 lat w stanie przedzawałowym wylądowałam w katowickiej klinice na Ligocie, parę dni potem w..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 14

.. ...stałą opieką Klinikii Kardiologi Dziecięcej w Katowicach. Moja frakcja wyrzutowa serca EF wynosiła na początku 10 % obecnie wynosi ona około 26 - 30 %. 21 stycznia czyli jutro jadę do Kliniki na badania kontrolne bardzo się boję ponieważ nie chcę mieć przeszczepu serca !!!!. Cieszę się..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 16

.. ...miesiące leżałem w Klinice Kardiologii Dziecięcej w Katowicach. Po wyjściu moja frakcja wyrzutowa EF wynosiła 40 % i nagle po kilku miesiącach spadła do około 30 % i znowu powolutku rośnie. I nikt nie wie dlaczego to spadło, lekarze nie potrafią tego wytłumaczyć.I tu zwracam się do..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 23

.. ...wszystkich klinikach Kardiologi w kraju. Niestety Kliniki z Krakowa, Lublina, Warszawy, i Łodzi odmówiły przyjęcia mnie na oddział, być może bali się najgorszego, Dopiero Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach ( Klinika Kardiologii Dziecięcej ) i pan ordynator tego oddziału..

Szybkie tętno - Str. 8

.. ...skonsultować z innym kardiologiem, jeżeli możecie to podajcie namiar na dobrego specjaliste z Katowic lub okolic... Dodam jeszcze, że od paru dni żona ma podwyższone tętno ( 90 - 98 ). Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje, a może ktoś z Was na doświadczenia z takim częstoskurczem?..

Szybkie bicie serca przy nagłych ruchach

.. ...Musisz spotkać się z kardiologiem. Najlepiej takim który zajmuje sie elektrofizjologią. Parcownie elektrofizjologii są w praktycznie wszyskich Klinikach Kardiologii przy Akademiach Medycznych ( kilka w warszawie, w katowicach, zabrzu, katowicach, poznaniu, gdańsku, szczecinie itd )...

Brak polepszenia po koronarografii i stentach

.. ...T.Kosciuszki jest to dzielnica Katowic Brynow /obok jest market OBI/ przyjmuja tam FACHOWCY z Ochojca min. SUPER Kardiochirurg prof. A. Bochenek nazywa sie to chyba TELKOR. Jedz tam lub dzwon. POZDRAWIAM...

Dobry kardiolog - Śląsk, Kraków

.. Szukam dobrego kardiologa ze Śląska - najlepiej Katowice, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Dąbrowa. Jeszcze lepiej, jakby znał ktoś takiego z Krakowa. Proszę o namiary, opis lekarza ( oczywiście nie chodzi mi tu o wygląd, a raczej o jego relacje z pacjentami, kwalifikacje, a przede wszystki o to czy wam pomógł )...

Echo serca prywatnie Zabrze

.. ...wszystkich skierowanie do kardiologa mam ale na marzec 2007... więc mam pytanie: Chcialbym wykonać Echo serca ( czuje dziwny ucisk w okolicy serca ) ile takie cos kosztuje prywatnie, najlepiej w okolicach zabrza Polecam Katowice i pania dr nauk med. Jolantą Biernat z Ochojca. Trzeba z..

Kardiomiopatia przerostowa - Str. 7

.. ...do lekarzy z kliniki kardiologii lub kardiochirurgii ze szpitala Jana Pawła w Krakowie,poszukaj którzy z nich mają prywatną praktykę.A może znalazłeś już dobrego fachowcy?Ja korzystam z pomocy w Katowicach u doc. Wity i naprawdę ten lekarz świetnie mną pokierował.Natychmiast zostałem..

Ablacja - usunięcie arytmii - czy niebezpieczna? 19 lat

.. ...Górnośląskiego Centrum Kardiologicznego w Katowicach - Ochojcu. hej. Ja tez mialam robione ablacje ( w Dani )w 2000 roku i uwazam ze to byla najrozsadniejsza decyzja jaka podjelam. Od tego czasu nie mialam zadnych napadow szybkiego bicia serca. Tylko ze ja mialam cos takiego jak WPW i..

Nnamiary na dr Czerwińskiego w Ochojcu

.. ...– czy do zakładu Kardiologii Inwazyjnej czy do Mikołowa ( tam gdzie przyjmuje ) czy może do niego prywatnie? Będę bardzo wdzięczna za szystkie informacje. I jeszcze ile mniej więcej czeka się na termin ( jestem z malopolskiego ) i wybieram sie do niego chyba prywatnie. poradnia..

Dr Czerwiński Katowice - Ochojec

.. ...>to nr tel.do zakładu kardiologii inwazyjnej w Ochojcu.Pod tym nr można się dowiedzieć coś więcej o wizytach. Ataki trwaja około 20 minut puls roznie od 110 - do ornej granicy nawet 170 uderzen na minute, czesto tetno nie rowne niemiarowe, mam wtedy biegunki, jest mi nie dobrze,..

Dr Czerwiński Katowice - Ochojec - Str. 2

.. ...Dr. Czerwiński Zakład Kardiologii Inwazyjnej Katowice - Ochojec ul. Ziołowa 47 32/ 359 - 85 - 62 puście namar na dr Czerwińskiego . . . Proszę. Witam moja żona ma podobny problem prosił bym o telefon do gabinetu prywatnego do Dr. Czerwińskiego w tym Mikołowie z góry dziękuję i Pozdrawiam..

Adresy i telefony kardiologów

.. ...Dr. Czerwiński Zakład Kardiologii Inwazyjnej Katowice - Ochojec ul. Ziołowa 47 32/ 359 - 85 - 62 Oba adresy dotyczą dwóch specjalistów wykonujacych zabiegi ablacji. Jeszcze raz proszę Państwa o prywatny tel. Dr. Czerwińskiego. Jeżeli nie na forum to na adres prywatny z góry serdecznie..

Szukam lekarza nadciśnienie Katowice

.. ...gabinet kardiologiczny s.c. to nazwa firmy, ponizej jest adres - tak z reguly projektuje sie wizytowki.rozumiem,ze teraz wszystko jest juz jasne.pzdr. prosze na moje gg 9841224 podam kontakt mojej znajomej..

Ablacja - gdzie robić?

.. ...konsultację.Podaję nr do Zakładu Kardiologii Inwazyjnej 359 85 62.Tam możesz pytać o dr Czerwińskiego i umówić się na ewentualną wizytę. Pozdrawiam i życzę zdrowia. Ja ma miec za dwa tygodnie robiona ablacje właśnie w Katowicach ale strasznię sie boję tylko ja jestem w sytuacji gdzie nie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 294

.. ...Przyszedł jeszcze jednen - kardiolog. Podumał i stwierdził że nic takiego. Dla pewnosci kolejne EKG z transmisją do kliniki kardiologicznej w Katowicach - Ochojcu. Odpowiedź - zdrowy. Dla pewności przetransportowali mnie do najblizszego szpitala na badania krwi. TROPONINA - UJEMNE : - )..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 40

.. ...domu. Czy po operacji kardiologicznej ma sie prawo do sanatorium i lekarz kardiochirurg powinien wystawić skierowanie do sanatorium? Czy ma prawo odmówić? Witam, jestem 2 lata po operacji zastawki w Katowicach ochojcu. Przy wypisie ze szp[itala dostaje się skierowanie do szpitala..

Prywatny kardiolog na Śląsku

.. ...poleci jakiegos dobrego kardiologa z slaskiego najlepiej z okolic katowic,bytomia,zabrza,rudy slaskiej. doktor paczek z katowic, jest bardzo dobry, wizyta 60zl, do tego robi ci ukg serca, ekg i mierzy ciesnienie przy kazdej wizycie, holter 50zl, i wysilkowe chyba 30zl jak chcesz podam ci..

Klinika na Ochojcu - skierowanie na bajpasy

.. ...Katowice ul brynowska por. kardiologiczna TELKOR Pani Malgosiu podaje namiary telcor centrum zdrowego serca katowice ul.brynowska 86 tel.032 205 14 00 trzeba sie zarejestrowac przyjmuje zawsze w poniedzialek moj tel.032 254 8942 Pani Malgosiu czy Pani porozumiala sie z Centrum Telcor bo..

Klinika na Ochojcu, czyli nocleg w Katowicach

.. ...czy w pobliżu Kliniki kardiologicznej znajdującej się przu ul. Ziołowej w Katowicach znajduję się jakiś tani hotel. Moja mama ma miec tam operację i chciałabym przy niej byc a nie jesteśmy z Katowic. Z góry dziękuje za odpwiedz Witam Jest obok kliniki hotel dla pielegniarek ale mozna..

Polećcie kardiologa - Śląsk

.. ...wskażcie jakiegoś dobrego kardiologa, choćby i drogiego, najlepiej w okolicach Katowic / Tychów / Mikołowa / Bielska / Zabrza. Kogoś, kto już Wam pomógł, wysłuchał i wyleczył, a nie tylko wypisał receptę łypiąc znad biurka i zawołał znudzony: * Następny * ! Jego boli i boli : - ( ...oj..

Po operacji bajpasów

.. ...operacji poszukać dobrego kardiologa i jego się trzymać ( tylko uczciwego nie takiego co umie tylko liczyć kasę. Pozdrawiam. witajcie mój Tata miał operacje w Katowicach Ochojcu - wczepiane 2 bajpasy to było 14 kwietnia 2009. minęło pół roku i wreszcie do siebie doszedł psychicznie ale..

Dziura w sercu

.. ...masz namiary na dobrych kardiologów...Pliss.Boje sie.Pozdrawiam Katowice Ochojec i Zabrze to dwa ponoć przodujące ośrodki w tej dziedzinie. Odpowiem na Twoje wszystkie pytania stracatella@gazeta.pl Nic się nie bój. Przypuszczam że ekstrakcja zęba jest bardziej nieprzyjemna niż ten zabieg..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 48

.. ...kardiowersja. Byłam w Klinice Kardiologi ŚAM w Katowicach, i w Aninie u prof. Walczaka. Jednak ze względu na zbyt duże ryzyko ( przebyłam operację serca w wieku 12 lat wrodzona wada serca przełożenie wielkich naczyń tętniczych ) lekarze nie podjęli się wykonania u mnie ablacji. Już od..

Klinika Kardiochirurgiczna w Katowicach na Ochojcu

.. ...pacjentką jednej pani doktor kardiolog z tamtej kliniki - wspaniała osoba i doświadczony lekarz. Sam szpital - ok. pozdrawiam Czy ktos może mi powiedziec jak najlepiej dojechac na Ochojec z strony Chorzowa ? Trzeba się kierowac tak jak na ligotę ( wisła skoczów ) Jadąc Górnośląską od..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1228

.. ...dzisiaj była w Klinice Kardiologi Dziecięcej Katowicach okzało się że ze serduszkiem jest wszystko w porządku kamień mi spadł z serca jeszcze zostało konsultacja neurologiczna jest troszkę słaba ale wiadomo mury szpitalne robią swoje Dzisiaj już kurier przywiózł matę do domu kontrolującą..

Echo vs EKG wysiłkowe

.. ...ananasxxx@wp.pl o tych kardiologach z ochojca z katowic Kamil, napisałam Ci maila, z namiarami, ale moze nie doszedł. Napisz do mnie na stracatella@gazeta.pl - to odpiszę. pozdr s. potrzebuje namiary na dobrego kardiologa w Ochojcu czy możeci mi przesłac namiary na adres roik@op.pl..

Niepełny blok prawej odnogi pęczka Hisa

.. ...konkretnego nie znalazłam!!! a kardiolog też mi nic nie wyjaśnił a do tego mam niedomykalność mitralną( 1 ), lewo prawy przeciek i pogrubiały przedni płatek zastawki mitralnej!!! czy tmój stan jest poważny??? czy da się z tym żyć!!! dodam że co rok mam kontrolę w poradni kardiologicznej..

Ciagłe zawroty glowy, kołatanie serca, uczucie ze zaraz zemdleje

.. ...przyspieszony. Dostałem sie do kardiolog z Katowic - Ochojca, stwierdzila po wielu badaniach ze jestem zdrowy i wszystko bedzie dobrze. Liczac ze wszystko zaczelo sie dziac we wrzesniu 2007 roku to polepszenie stanu zdrowia przyszlo dopiero w styczniu 2008. Do drugiej polowy sierpnie..

Ablacja Katowice

.. ...ja ze skierowaniem od Kardiologa,poszłam do tej przychodni elektrofizjologicznej,i pani doktor po przeprowadzeniu wywiadu ze mną,stwierdziła,że wpisze mnie na listę tryb pilny i mam czekać na telefon.Odezwą w ciągu 3 miesięcy.Nie mam pojęcia,czy każdy jest kwalifikowany w taki sam..

Zapchana prawa tętnica szyjna

.. ...specjaliści z Kliniki Kardiologicznej w Katowicach Ochojcu. Ostatecznie jak już się nie da nic zrobić metodą angioplastyki zawsze pozostaje operacyjne załozenie Bypasa - podobno najlepszą kliniką jest * naczyniówka * w Bytomiu. Pozdrawiam serdecznie życząc zdrowia. Podam namiary w e mail..

Klinika kardiochirurgiczna w Katowicach-Ochojecu

.. ...dowiedział się od lekarzy kardiologów, iż jego stan jest bardzo ciężki( cukrzyca, choroba niedokrwienna serca, rozległa choroba wieńcowa, nadciśnienie ). Kwalifikuje się na bypassy ...ale jak to powiedział ordynator kardiologi * te bypassy mogą Panu pomóc jak umarłemu kadzidło, ponieważ..

Pieczenie i bóle w kltace piersiowej oraz wysokie ciśnienie

.. ...jakich okolic ma byc kardiolog? mam namiary na dobrego kardiochirurga z ochojca w katowicach. Wszystko jedno, najważniejsze żeby odpowiednio zajął się człowiekiem ... podaje ci namiary; doc.jasinski,ul.wojewodzka 7,katowice tel.( 32 ) 251 - 19 - 71.zadzwon tam i umow na wizyte,przyjmuje..

Kto zna dobrą Klinikę Kardiochirurgiczną?

.. ...Ochojec dr.Szczogiel kardiolog dr.Wilczyński kardiochirurg najlepsi jakich znam a znam dużo pozdrawiam telefon gdzie przyjmują prywatnie Katowice Piotrowice 32 2029421 pozdrawiam Sprubuj w Zabrzu.Moze tu ktos Wam pomoze.Pozdrawiam. Dziękuję bardzo za pomoc, wszystkie informacje sprawdzę..

Ubytek miedzyprzedsionkowy ASD2

.. ...razy. Polecam Instytut Kardiologii w Warszawie - Aninie, Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu, szpital im. Jana Pawła II w Krakowie, szpital kardiologiczny w Katowicach - Ochojcu. Ja akurat mam inną wadę serca, ktorej częścią był ubytek międzykomorowy ( VSD ), jestem po 3 tradycyjnych..