Kardiologia Warszawa

Nadciśnienie tętnicze ma ponad 8 mln Polaków

.. ...Januszewicz z Instytutu Kardiologii w Warszawie, w ramach dotychczasowych czterech edycji kampanii, ponad 24 tys. Polaków z 94 miast przeszło bezpłatne badania pod kątem czynników ryzyka chorób układu krążenia. W kardiobusie, który każdego roku odwiedza ponad 20 miast można zbadać poziom..

Nadciśnienie tętnicze należy leczyć w każdym wieku

.. ...Chorób Wewnętrznych i Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ( WUM ). W leczeniu osób starszych bardzo ważne jest, aby terapia, oprócz przedłużenia życia, poprawiała także jego jakość, np. poprzez zmniejszenie częstości hospitalizacji pacjenta. Ale na szczęście, w dzisiejszych..

Długotrwały stres zwiększa ryzyko choroby serca u dzieci

.. ...na zlecenie Instytutu Kardiologii w Warszawie, stres jest powszechnym problemem wśród dzieci i młodzieży. Najmłodsi odczuwają jego objawy, choć zaledwie 4 proc. z nich potrafi prawidłowo powiązać je ze zjawiskiem stresu. O wpływie stresu na powstawanie chorób układu krążenia rozmawiali..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 9

.. ...pytania do własnego kardiologa Pan Tolek: W takich sprawach nie można radzić na chybił trafił. Dziecko wymaga specjalistycznej konsultacji. Ośrodki wykonujące zabiegi elektrofizjologiczne u dzieci ( często znacznie młodsze niż 10 - latki ) to Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 31

.. ...w klinicznym ośrodku kardiologii dziecęcej, zwłaszcza że miał juz częstoskurcz. Taka poradnia jest np. w centrum zdrowia dziecka w warszawie, w slaskim centrum chorob serca w zabrzu, pewnie jeszcze gdzies...Raczej proszę tego nie zostawiać. A Pani Lence radziłbym tylko nieco częstsze..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 32

.. ...kardiofon - centrum nadzoru kardiologicznego. Piszę o tym, bo może to poóc tym, którzy mają problem ze * złapaniem * arytmii. Wypożyczają Ci mały aparacik z 2 elektrodami i przez telefon komputer rejestruje rytm serca. Wydruk wygląda troszkę inaczej niż z normalnego EKG, ale dużo można..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 55

.. ...się do najbliższego kardiologa, najlepiej pracującego w ośrodku który jest w stanie wykonać badanie elektrofizjologiczne i ablację, tam uzyska Pan szczegółowe informację. Pozdrawiam - Radosław Lenarczyk Ewa dzięki za radę.Słyszałam też że najlepiej robią w Warszawie Anin prof Walczak,czy..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 15

.. ...zadzwońcie do Centrum Kardiologii Anin, to prywatna klinika, ablacja jest refundowana z funduszu, nic się nie płaci za zabieg, co prawda to w Warszawie ale naprawdę warto: ) Nie czeka się długo na termin, ja czekałam 2 miesiace, tylko dlatego, że nie miałam szczepienia na żółtaczkę...

Częstoskurcz - ablacja - Str. 22

.. ...miesiac.Bylem pare razy u kardiologa robil echo i ekg.I nic nie wykazuje przepisal mi tyko tabetki na uspokojenie.Jestem troche nerwowy.U kardiologa nic nie wykazuje.Czy to mogom byc czestoskurcze.Czy te badania powinny to wykryc.Puls mam praktycznie caly czas w spoczynku 90. jula Ja..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 27

.. ...na zabieg w Centrum Kardiologii ALLENORT w Warszawie.Po wizycie jestem pozytywnie nastawiona do doktora,wzbudzil we mnie zufanie i wydaje sie rownym i milym czlowiekiem,ale sam zabieg mnie nieco przeraza. Gdyby ktos zechcial podzielic sie swoimi * wrazeniami * to bardzo prosze :..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 36

.. ...pytanko czy Centrum Kardiologiczne Allenort to to samo co Centrum Kardiologiczne Anin, bo na ich stronce to raz tak nazwa, raz inna. I sama się juz pogubiłam. Chodzi mi o CK na Płowieckiej 37 w Warszawie. http://www.ckanin.pl/ Pozdrawiam serdecznie, Beata do Beaty pojade jeszcze raz za..

Dziwne skurcze dodatkowe - Str. 3

.. ...przestraszyli i posłali mnie do kardiologa. Miałem założonego holtera, ekg, echo serca i lekarz powiedział, że mam arytmie, że wolno mi bije serce, nierówno mam co chwile dodatkowe bicie serca, ale że uprawiam sport to to u sportowców się zdarza, że z tym się normalnie żyje. 3miesiące..

Ablacja - Walczak, Czerwiński, Wojnarowa

.. ...wykonać w Instytucie Kardiologii w Warszawie z Panem Prof Franciszkiem Walczakiem i Dr. Ewą Szufladowicz na czele. Uważam że są najlepsi w tej dziedzinie. Pozdrawiam serdecznie. Witaj. Umówiłam się już na wizyte do pana prof. Walczaka w CK Anin. Mam termin na 26 stycznia. Czy dobrze..

Ablacja - Walczak, Czerwiński, Wojnarowa - Str. 2

.. ...ablacje do Instytutu Kardiologii więc to czekanie i kilkakrotne jeżdżenie do Warszawy mnie czegoś nauczyło ponieważ nie mogłem się dodzwonić do Instytutu Kardiologii a konkretniej do Pana Profesora Franciszka Walczaka, ani do Dr. Ewy Szufladowicz. Dlatego teraz jestem mądrzejszy i nie..

Częstoskurcze i arytmie - jakie leki bierzecie? - Str. 2

.. ...3.08.06, a do Instytutu Kardiologii w Warszawie będe przyjęty dnia 1.08.06 więc już też nie moge z tymi częstoskurczami i lekami wytrzymać. Kochani, a co to są te częstoskurcze, bo ja ostatnio czułam tak dziwne jakby zatrzymanie na chwilę serca, jakby mi się potknęło a zaraz wracało na..

Sztuczne zastawki serca - operacja Rosa - aorta 47mm

.. ...byłam pod stałą opieką kardiologa ( Poradnia w Katowicach - tu mieszkam i CZD w Warszawie, dokąd mnie odesłano ). Leczenie polegało na okresowym ekg, echo i pomiarze ciśnienia : ) W wieku 17 lat w stanie przedzawałowym wylądowałam w katowickiej klinice na Ligocie, parę dni potem w..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 11

.. ...Wszystkim polecam Centrum Kardiologii Anin lub Instytut Kardiologii w Warszawie z Panem Prof. Franciszkiem Walczakiem na czele. Super lekarze. Pozdrawiam serdecznie. Trzymajce kciuki. Mirek gdzie ty się podziewasz? Mam nadzieję, że tym razem wszystko się uda. 3mam kciuki. Napisz jak..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 16

.. ...Chodziłam prywatnie do kardiologa. Miałam do wyboru ablację w Warszawie ( termin 6 m - cy ) albo Anin ( ok. 1 roku ). Wybrałam W - wę, jestem zadowolona i jest ok. Pozdrawiam Dzięki Aniu witam, ja tez czekalam w Zabrzu na ablacje, juz ponad 2 lata, a mialam czekac jeszcze drugie tyle, bo..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 21

.. ...prof. Walczaka w Centrum Kardiologii Allenort w Warszawie na ul Płowieckiej. To był przełomowy moment gdyż po rozmowie z tym wspaniałym lekarzem i człowiekiem nabrałam wręcz pewności, że tam mi pomogą no i nie myliłam się, ponieważ niedługo miną trzy miesiące od mojej ablacji i czuję się..

Będę miał ablację! Anin Warszawa

.. ...mial ablacje w Centrum Kardiologi Anin w Warszawie 28.02.2007. 8.30 rano, cholernie sie boje, trzymajcie za mnie kciuki! Pozdrawiam Wszystkich Artur Witaj!!! Czy ty jesteś tym samym Arrrturem, który pisał nam o dr Walczaku? W Centrum Kardiologii piszesz - to sporo Cię to będzie..

Będę miał ablację! Anin Warszawa - Str. 2

.. ...Walczakiem? Centrum Kardiologii Anin, ul.Płowiecka 37, telefon do recepcji - 0 22 509 14 60, wizyta u pana profesora kosztuje 225 zł, warto się zapisac, byłam więc wiem co mówię: ) Hej ja 22.01.07 byłem na konsultacji u Pana Profesora Franciszka Walczaka, w Centrum Kardiologii Anin przy..

Będę miał ablację! Anin Warszawa - Str. 3

.. ...i Walczak - Centrum Kardiologii Anin NZOZ ul. Płowiecka 37 04 - 501 Warszawa recepcja: tel. 022 509 14 60 - 62 fax 022 509 14 63 Obu polecam, jestem po ablacji właśnie w CK Anin : ) 07 października 2009 minął rok od ablacji. Czuję się wspaniale. Zabieg wykonał dr Szumowski, w czasie..

Operacja zakładania bajpasów i wymiana zastawki - Str. 4

.. ...za odpowiedź. Jeden kardiolog mówi operować, inny czekac i obserwować. Kto operował twoją mamę? Jestem z warszawy, więc blisko mam Anin, ale może lepiej zasięgnąć rady Krakowa. Czy profesor Sadowski jest najlepszy w kwestii zastawek? Czy przeprowadza osobiście operacje? Jak czuje się się..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 23

.. ...wszystkich klinikach Kardiologi w kraju. Niestety Kliniki z Krakowa, Lublina, Warszawy, i Łodzi odmówiły przyjęcia mnie na oddział, być może bali się najgorszego, Dopiero Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach ( Klinika Kardiologii Dziecięcej ) i pan ordynator tego oddziału..

Po ablacji - Str. 5

.. ...Hej ja polecam Centrum Kardiologii Anin i pana Prof. Franciszka Walczaka, tam wykonuja juz ablacje w ramach NFZ pomimo tego ze to prywatna klinika. Pozdrawiam serdecznie. Witam wszystkich serdecznie. Jestem 10 dni po ablacji ( 28.02.2007r ) Miałam wykonany zabieg w Centrum Kardiologii..

Szybkie tętno - Str. 10

.. ...nad drzwiami to Kinika kardiologiczna Warszawa - Anin ( czy cos takiego ). Na razie oprocz pewnego balaganu w ustalaniu terminow ablacji i lekkim niedoinformowaniu nic a nic nie moge zlego powiedziec. Pytajcie ! Pozdrawiam ! Artur, a bierzesz jakies leki? tzn zapewne jakeis brales przed..

Ablacja przez dr. Koźluka

.. ...ale wybrałem Instytut Kardiologii w Warszawie - Anin ponieważ wole aby przy ablacji byli obecni tacy lekarze jak np Pan Prof Franciszek Walczak, Pani Dr. Ewa Szufladowicz czy Dr. Łukasz Szumowski, jest to jednak najlepszy zespół do ablacji, wiem bo miałem już jedną i szczerze powiem, że..

Szybkie bicie serca przy nagłych ruchach

.. ...Musisz spotkać się z kardiologiem. Najlepiej takim który zajmuje sie elektrofizjologią. Parcownie elektrofizjologii są w praktycznie wszyskich Klinikach Kardiologii przy Akademiach Medycznych ( kilka w warszawie, w katowicach, zabrzu, katowicach, poznaniu, gdańsku, szczecinie itd )...

Palenie papierosów a WPW

.. ...znacie jakis dobrych kardiologow w Legnicy lub okolicy ktorzy wykonuja ablacje? ps. cholernie sie tego boje. Pozdrawiam Mobby Hej mobby ja mieszkam niedaleko Ciebie, mogę Cię zabrać do Centrum Kardiologii Anin lub do Instytutu Kardiologii w Warszawie ( też Anin ) we Wrocławiu wykonują..

Kardiolog w Warszawie

.. ...przyjmuje na Plowieckiej i chyba na Walicow ) Polecam Panią Dr. Ewę Bujnowską i Panią Dr. N. Med Ewę Szufladowicz, koszt wizyt w granicach od 110 do 130zł. Centrum Kardiologii Anin na ul. Płowieckiej 37...

Ablacja - Str. 6

.. ...iść do ckanin ale mój kardiolog polecił mi wrocław. Fakt ze do wrocławia mam 50km a do warszawy 400 ale mi nie przeszkadza odległość tylko chce znaleźć dobrego specjaliste. O aninie dużo dobrego czytałam niestety o wrocławiu malo ludzi pisze. Witam!!!!Proszę doradzcie co zrobic??Od..

Dobry kardiolog w Warszawie

.. ...o namiary na dobrego kardiologa lub kardiochirurga w warszawie pozdrawiam marta Część ja jezdze do warszawy na banacha do tego szpitala bo mam zanik mieśni i nan tez wszczepiony stymulator lecze sie u doktora pieniaka najlepszy specjalista od stymulatorow w polsce w ogole uwarzam ze w..

Kardiolog (LQTS)

.. czy ktoś wie gdzie w warszawie prywatnie przyjmuje dr elżbieta włodarska z anina. proszę o..

Ablacja metodą Carto

.. ...ponoc bardzo dobrych kardiologów dlaczego skierowali panią do Zabrza? Czy jesli sie nie powiedzie w Poznaniu to mnie też mogą gdzieś jeszcze skierowac?prosze o odpowiedż pozdrawiam miałem carto robione w warszawie na banacha. metoda polega na izolacji okrężnej ujścia wszystkich żył..

EKG przez telefon w Warszawie

.. ...abonament co miesiac Klinika kardiologii w Zabrzu witam, w Warszawie jest rownież taki system , nazywa się Kardiofon. Opieka 24 h, lekarz po drugiej stronie zawsze dostępny. Sugerują co zrobić jak cię trapi * walenie * serca. Podoba mi się, poczułam się bezpiecznie natychmiast. Nie..

Kardiolog w Zabrzu

.. ...zapytac czy wiecie jaki kardiolog w Zabrzu jest dobry ?? Chozdi mi o lekarza dla dorosłytch Pozdrwaiam i dziękuje za ospowiedz ps. moze powiedzcie u kogo Wy sie tam leczycie moje Gg: 5441681 Ewentualnie prosze o jakies kontakty w Warszawie ?? tylko do kogos normalnego w aninie dr Konka..

Spradzony kardiolog na terenie Warszawy

.. ...sprawdzonego ( kompetentnego ) kardiologa? Będę bardzo wdzięczna za szybką odpowiedź. Niestety z powodu przeprowadzki muszę pożegnać się z dotychczasowym lekarzem i szukam równie sympatycznego na terenie Warszawy. wiesz w sumie nie dam ci namiaru na zadnego ktorego sprawdzialm a bylam..

Dodatkowe skurcze - Str. 143

.. ...Franciszek Walczak Instytut Kardiologii Klinika Zaburzeń Rytmu ul. Alpejska 42, 04–628 Warszawa WSTĘP Lekarze Pogotowia Ratunkowego, izby przyjęć oraz ośrodka intensywnej opieki często mają do czynienia z pacjentami, u których wystąpił napad miarowego kołatania —..

Dodatkowe skurcze - Str. 183

.. ...Franciszek Walczak Instytut Kardiologii Klinika Zaburzeń Rytmu ul. Alpejska 42, 04–628 Warszawa STRESZCZENIE Napad częstoskurczu z prawidłowym zespołem QRS gwałtownie i destrukcyjnie wpływa na hemodynamikę, a zarazem może być czynnikiem wyzwalającym kaskadę złośliwych..

Dodatkowe skurcze - Str. 240

.. ...wszytsko...moge polecić dobrego kardiologa w Warszawie...Ten Walczak po prostu mi się nie podoba...taki przesłodzony to raz, dwa nie usłyszął żadnego skurczu mojego serca, a ja mam ich średnio 8 na minutę, i czulam je jak mnei badał dobry kardiolog powinnien usłyszeć tak jak moja..

Dodatkowe skurcze - Str. 247

.. ...1 raz w roku byłam u kardiologa.Problemy zacżeły się od tachykardii, spadkami mg i k itp.Skurcze dodatkowe mam od ok 2 lat.w tym czasie miałam tylko kilka razy robione ekg i echo.Holtera mi nie zakładali bo ekg nic nie wykazało... i szkoda bo chciałabym mieć to zdiagnozowane:( no to sama..

Ablacja przy anomalii Ebsteina

.. ...I Katedra i Klinika Kardiologii Ak.Med.w Warszawie ul. Banacha 1a. * Zespół Ablacyjny pod kierunkiem Dr n.med. Edwarda Koźluka. Czas wykonania mapy serca - 2h 10 min Czas zabiegu - 1h 50min. Po zabiegu rytm zatokowy 80/min. RR 116/78mmHg Nakłucie w pachwinie, mocny ucisk po zabiegu i bez..

Prywtne klinki - jakie ceny zabiegów ablacji?

.. ...skierowania przez prof. Walczaka z Warszawy który przyjmuje a aninie na alpejskiej. Cena ablacji w Centrum Kardiologii na Płowieckiej w Warszawie od 10.000 do 13.700 + koszty badań dodatkowych,leków i pobytu...

Ablacja jeszcze raz

.. ...to tylko w Instytucie Kardiologii w Warszawie!!! Jeśli trzeba będzie to mogę mieć 4,5 6 ablację, a co do ryzyka no cóż male dzieci maja wstawiane stymulatory. Coś za coś. Taka jest prawda. Albo się męczymy albo idziemy i dostajemy szansę na lepsze. Ja zaczynalem się śmiać i dostawałem..

Ablacja to nic strasznego

.. ...prof. Walczaka Instytu Kardiologii w Warszawie - jest najlepszy!!! W pracowni jest jeszcze Łukasz i Paweł, dwoch młodych wspaniałych. Tą trzecią ablację miałem robioną przez pachwine i szyję. Spoko - stres jak u denstysty. Obecnie chodzę na siłownie 3 razy w tygodniu i juz jadę 70kg na..

Dobry kardiolog w Wa-wie

.. ...najszybciej - wizyta u kardiologa. No właśnie, gdzie w Warszawie jest dobra klinika kardiologiczna, możecie polecić jakiś dobrych konkretnych lekarzy??? pozdrawiam i z góry dziękuję, Michał Z tym wypadaniem to podobno 80% ludzi ma jakieś... Też to mam, ale bylem u dr. Jacewicz na w..

WPW i inne objawy

.. ...zabieg ablacji w Centrum Kardiologii Anin w Warszawie pod kierownictwem Pana Prof. Franciszka Walczaka i Pana Dr. N.Med Łukasza Szumowskiego, już nie mogę się doczekac. Chciałem zapytac o sprawę następującą, od 2 miesięcy mam chroniczne bóle w okolicy zołądka, przez jakiś czas po..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 5

.. ...u lekarza oczywiście kardiologa. WITAM SERDECZNIE NERWICOWKI : ) Przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam lecz dostalam prace i wyslali mnie na szkolenie do Warszawy no i coz wszysstko zaczelo sie od nowa ale nie zamierzam sie poddac.Stres zwiazany z nowa praca,ktora jest bardzo..

Migotanie przedsiomków - Str. 2

.. ...kontrolną wizytę do kardiologa mam nadzieję, że odstawi mi leki i nadal będzie ok. Pozdrowienia i głowa do góry. Czy moglibyście polecić dobrego kardiologa w Warszawie? Chrestna mojego męża miała migotanie przedsionków a dziexń później dostała udaru mózgu. Potrzebujemy specjalistę celem..

Migotanie przedsiomków - Str. 3

.. ...zarejestruj się do Centrum Kardiologii Anin Warszawa ul. Płowiecka 37 na wizytę u Prof. Walczaka , a ten wspaniały specjalista i ciepły człowiek poprowadzi Cię w odpowiednim kierunku.Powodzenia, trzymam kciuki za pozytywna decyzję! Będę czekał na wiadomości od Ciebie. Uff !! Pewnie wiele..

Ablacja w CK Anin - Str. 5

.. ...stycznia, polacam. Centrum Kardiologii Anin, NZOZ, ul. Płowiecka 37, 04 - 501 Warszawa recepcja, tel. 022 509 14 60 - 62, recepcja@ckanin.pl . Ja najpierw byłam na konsultacji u profesora, potem ablacja w CK Anin, tez polecam : ) http://www.ckanin.pl/ dzięki za odpowiedź. wczoraj byłam u..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 25

.. ...tygodnie temu w Instytucie Kardiologii w Aninie w Warszawie przeszłem operacje poprzez wymiane zastawki aortalnej i część aorty. Decyzja o zabiegu została podjęta głównie ze względu na aorte ( tętniak 5,8 ). Będąc w wieku 38 lat, mając rodzine nie była to prosta decyzja ale w końcu..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 26

.. ...pozaustrojowym w Instytucie Kardiologii Warszawa Anin ( http://www.ikard.pl ). Usunięto mi zajętą procesem zapalnym zastawkę pnia płucnego, wszczepiając w jej miejsce homograf płucny. Jak mi powiedziano to zastawka biologiczna ze zwłok młodego chłopaka. Operacja trwałą ok 8 godzin i..

Kardiolog Warszawa - telefony, adresy, ceny

.. ...lecz nie za drogiego kardiologa Waszawie? Pozdrawiam Ponawiam pytanie. Pozdrawiam może jakbyś opisała na temacie jakiego kardiologa szukasz to może byłoby łatwiej? ja niestety nie znam nikogo w warszawie. powodzenia i pozdrawiam Właśnie : ) jakiego kardiologa? Jeśli chodzi o zaburzenia..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 24

.. ...podobnym dylematem, choć kardiolog twierdzi, że w moim przypadku dylematu nie ma: - ) Zaproponowano mi ablację na Kaczej w Warszawie. Moj problem, polega na tym, że wprawdzie migotania zaczeły mnie się w tym roku, i mam je niezbyt często, ale - czy to normalne, że każde kończy się..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 30

.. ...I Katedra i Klinika Kardiologii Warszwskiego Uniwerystetu Medycznego, ul.Banacha 1a 02 - 097 Warszawa, fax 22 - 5991957 Gabinet prywatny ( niestety nie mam państwowej poradni - to moja porażka: ) Centrum Medyczne WUM ul.Banacha 1a blok F. Zapisy telefoniczne 22 - 5991801 do - 03. Adres..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 59

.. ...od zaburzeń w Centrum Kardiologii Allenort w Warszawie przy ul. Płowieckiej tel. 225091460 prof. Walczak lub pani dr Ewa Szufladowicz ale tam też trzeba czekać, są kolejki jak wszędzie. Moje zaburzenia to napadowe migotanie przedsionków, z którymi walczę już prawie 10 lat, oczywiście..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 21

.. ...ze owszem - operacje kardiologiczne ratują, ale w niektórych przypadkach może nastąpić nadciśnienie płucne. Czasami jak mam zadyszki ( a również jestem astmatykiem ), wiem, że przyczyna nie leży w oskrzelach ale w sercu. Pozdrawiam do monika147: Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc w..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 4

.. ...wrześniu widze się z dwoma kardiologami od omdleń ( z gdańska i z warszawy ) oraz z neurologiem i hipertensjoologiem. mająjakieś pomysły i mam nadzieję że coś sie uda zrobić no ja już nie moge wytrzymać. do tego mam coraz więcej problemów z pamiecią. nie wiem co się dzieje, a żeby było..

Zastawka mitralna - gdzie wykonać operację? - Str. 4

.. ...przykładu polecam Instytut Kardiologii im.Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Aninie ( Warszawa ). Równiez prosze o przesłanie owego poradnika jak życ ( co wolno, a czego nie ) z tą zastawkaą. Mój email: dawidstruk@o2.pl gg:9635308. ______________________________ -..

30 lat i coś z sercem? czy to możliwe?

.. ...być? Co zasugerować kardiologowi jak do niego pójdziemy?:( Czy to może być coś powaznego? Byliśmy u zwykłego internisty, powiedział że to pewnie przemęczenie, zbadał węzły chłonne i podobno ok, ale objawy nie sutępują...:( Będę wdzięczna za szybką odpowiedź. Iwona, Warszawa Nikt na to..

Udar niedokrwienny lewostronny a sztuczna zastawka

.. ...wsierdzia .Więc minie z neurologi na kardiologie 5 tygodni leżałem.Potem karetką do Warszawy na operacje serca.2 lata mineło i czuje się dobrze a najgorszy był udar bo to tej pory mi pisanie słabo idzie...

Poszukuję dobrego Kardiologa w Warszawie

.. ...podanie nazwiska dobrego kardiologa czy innego specjalisty, który przytrzyma dziadka przy życiu, ponieważ jak sie dowiedziałam dzisiaj z badań wynikło, że miał już stan przedzawałowy. Z głory bardzo dziękuję..

Będę miała ablację Warszawa Płowiecka

.. ...polecam wszystkim Cetrum Kardiologii Allenort w warszawie przy ulicy Płowieckiej. Naprawde warto sie poddać temu zabiegowi, który jest realną szansą na normalne szczęśliwe życie !!! Pozdrawiam serdecznie Martusia_82 i Ania24 możecie zaglądacie tu jeszcze? Możecie mi coś więcej powiedziec..

EKG wysiłkowe w Warszawie

.. ...Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedż i poświęcenie czasu. Darek MEDSERVICE Przychodnia Kardiologiczna ul. Świętokrzyska 18 ( na I piętrze ) Telefon: 829 - 92 - 56,57,58 Specjaliści z Anina i Akademii Medycznej...

Siniejące dłonie

.. ...byłem już u nie jednego kardiologa w warszawie i kazdy mowi to samo : * Serca ma pan wporzatku , wszystkie badania tez. Powinno to minac po ukonczeniu 18 lat. * A ja mam juz skonczone 19 :] Przepisał mi leki za 100zł które wykorzystuje w niecały miesiąc a i tak niema poprawy. Czy sa..

Dr Rath Medycyna Komórkowa a choroby układu krążenia - Str. 2

.. ...azotu... ) zainteresował kardiologów klinicystów z Warszawy. * Aronox * - bo tak brzmi nazwa tego preparatu jest stosowana z powodzeniem przez tych lekarzy. Podobnie jest z wit. C, ale tą naturalną oraz lizyną i proliną,itp...! Panie Szymek? Ne zauważył szanowny pan, że jeszcze więcej..

Inspra

.. ...ostatnio dostała go od kardiologa z Instytutu Kardiologii w Warszawie zamiast spironolu po którym czuła się osłabiona. Powiedział że ten lek jest lepszy. Mój ojciec go bierze od niedawna, od jakiś 2 - 3 tygodni z tego co mi wiadomo. Jest po 2 zawałach. Ojciec nie czuje się jakiś..

By-pasy wstawiane w Aninie

.. ...skorzystacie z konsultacji kardiologicznej i kardiochirurgicznej prywatnej w Warszawie np. Medservice tel.0228299257 . Tam przyjmują lekarze z Anina. Można do Echokard tel 0228225772. Może do Poradni Kardiochirurgicznej Przykliniczej tyko trzeba mieć skierowanie od lekarza rodzinnego i..

Rajd rowerowy dla pozawałowiczów z Warszawy i okolic

.. ...patronatem Instytutu kardiologii w W - wie, oraz firmy dystrybującej leki na serce między innymi Plavix. Mam już aprobatę Instytutu , teraz jestem na etapie zbierania chętnych.Pozdrawiam. ankietę zaraz wypełnię. wypełniona Serdecznie dziękuję za pomoc! Tak sobie myślę że może warto..

Cena za pomyślne wykonanie ablacji

.. ...bez łapówek Klinika Kardiologii WIM CSK MON ul. Szaserów 128 Warszawa Klinika Kardiologii ale do zabiegu muszą być wskazania ( zyski dla pacjenta muszą być wyższe niż ryzyko zabiegu ) Ablacja to zabieg na sercu, nie ma gwarancji, że się uda. Ludzie, nie warto myśleć o łapówkach ani w..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 48

.. ...moją głową, no i do kardiologa w pn jesli mi sie uda zanocowac u cioci blisko Warszawy, bo z Częstochowy dojeżdżac to masakra by była co chwila. Myśle że też muszę sie wybrac do okulisty bo miewam czasem tak jakby cos latało mi przed oczyma, ja yego nie widzę, ale taka jakby fala czy coś..

Branie propranololu a skutki uboczne

.. ...klucia,dusznosci nie ida do kardiologa.to jest jakis idiotyzm.Nie bede opisywala perypetii z lekarzami,ktorzy zlekcewazyli moj bol w klatce piersiowej/w szpitalu w warszawie/i tylko przytomnosci mlodej pani doktor zawdzieczam ,ze skonsultowala moje EKG z pracownia hypodynamiki - 48godz..

Zawał serca, czy naprawdę jestem na to za młoda?

.. ...poszukiwania od dobrego kardiologa - najlepij z polecnia - ską jesteś z warszawy - jeśli tak to podam Ci namairy do swojego tylko bedzies zmusiała podac mi swoje gg. Jesli nie to popytaj tu na forum. Jak go znajdziesz i powiesz mu o swoich obawach napewno wysle Cię na potzrebne badania -..

Przepływ lewo-prawy przez IAS u niemowlęcia

.. ...tylko dwóch lekarzy kardiologów dziecięcych,chciałam zapisac dziecko do drugiego ,ale niema szans,taka koleja zawsze,a tylko 2 dni w tygodniu przyjmuje po pare godz. mamy teraz wizyte za tydzien,zobaczymy co powie doktor też myślałam o konsultacji w innym osrodku,może w warszawie..

Znajomi arytmii i nerwicy z Warszawy i okolic:-)

.. ...wynikami poszłam do mojego kardiologa , no i opowiedziałam mu że teraz mam takie objawy jak zawroty , senność , apatia . wyniki były ok. po rozmowie stwierdził objawy depresyjno - lękowe i dostałam coaxil. ja sama wiem że mam to wszystko na tle nerwowym . na przykład dziś na badania..

Czy to może być częstoskurcz?

.. ...uchwycony czestoskurcz. Ja polecam od arytmi serducha dokotra KOZLUKA przyjmuje w szptalu Banacha w Warszawie,i doktora Walczaka przyjmuje w Centrum Kardiologii Allenort na ulicy Plowieckiek Warszawa Anin..

Dziwne mocne uderzenia serca i silny niepokój - Str. 2

.. ...takim przypadku żaden kardiolog nie jest w stanie pomóc choremu.Jak jest jakaś patologia i z niej wynika arytmia to z pozoru jest łatwiej dla osoby z arytmią ,bo w tym przypadku wiadomo w czym rzecz,ale leczenie arytmii w żadnym przypadku nie jest proste a wręcz trudne.Nie każdy mieszka..

Fallot

.. ...miałam w Instytucie Kardiologii w Warszawie - Aninie w 1998 r. Niewiele więc wiem o polskich ośrodkach kardiochirurgii dziecięciej, poza tym, że najlepsze są w Łodzi ( Insytut Centrum Zdrowia Matki Polki ), Warszawie ( Centrum Zdrowia Dziecka ) i Zabrzu. Na forum Fundacji znajdzie Pani..

Prof Andrzej Biederman: prosze o pomoc

.. ...Biederman z Instytutu Kardiologii na Alpejskiej w W - wie? Pozdrawiam, serek Z tego, co wiem, w Centrum Kardiologii Allernot przy ul. Płowieckiej w Warszawie. Tak, http://www.ckanin.pl/lekarze/biederman.html a tutaj strona: http://www.ckanin.pl/ Moja subiektywna ocena - bardzo bardzo..

Weryfikacja badania echokardiograficznego -Pomocy chca mnie kroić !

.. ...Polecam Ci udać się do kardiologów uważanych za najlepszych w tej dziedzinie czyli Anin( Warszawa ) albo Zabrze albo Kraków. Nie masz co czekać, musisz zrobić wszystkie badania i uzyskać opinię specjalisty. Jesteś młody, więc będziesz mieć zastawkę mechaniczną, taką na 100lat. Młody..

Bardzo wysokie ciśnienie po rzuceniu palenia...

.. ...Medycznej, oraz Klinice Kardiologii AM w Warszawie, udowodniono, że wyciąg z Aronii pozwala dość skutecznie regulować nadciśnienie tętnicze, zapobiega odkładaniu się cholesterolu w ściankach tętnic, oraz chroni przed chorobami serca. Spadek ciśnienia notowano zaledwie po sześciu..

Sanatorium po operacji zastawki w Aninie - Str. 2

.. ...wczesna rehabilitacja kardiologiczna, dla osób zaraz po operacji do 6 tygodnia? Witaj Ela 58!!!! Ja czegoś tu nie rozumiem....dlaczego kardiolog ze szpitala rejonowego nie chce wystawić wniosku do szpitala sanatoryjnego????? Przecież takie wnioski są wysyłane do NFZ do Warszawy i to oni..

Zwężenie zastawki dwudzielniej... Pilnie !!!

.. ...pilnej. Musi ją przebadać kardiolog, najlepiej dziecięcy. Skierowanie do kardiologa musi dac lekarz rodzinny, ale na wizytę czeka się kilka miesięcy, więc najlepiej poprosić lekarza o skierowanie do szpitala. Nie wiem, w jakim Pani mieszka mieście. W większych są odziały kardiologii..

Wsteczny przepływ krwi płodu

.. ...Popieram! Trzeba poszukac kardiologa prenatalnego : - ) A jesli potwierdzi się przypuszczenie wady serca, zgłosić się do ośrodka specjalizującego się w leczeniu konkretnej wady. Najlepsze są w Łodzi, Krakowie - Prokocimiu, Zabrzu, Poznaniu, Warszawie. Zapraszam na forum Fundacji Serce..

Ubytek miedzyprzedsionkowy ASD2

.. ...razy. Polecam Instytut Kardiologii w Warszawie - Aninie, Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu, szpital im. Jana Pawła II w Krakowie, szpital kardiologiczny w Katowicach - Ochojcu. Ja akurat mam inną wadę serca, ktorej częścią był ubytek międzykomorowy ( VSD ), jestem po 3 tradycyjnych..