Kardiologia Warszawa Anin

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 55

.. ...się do najbliższego kardiologa, najlepiej pracującego w ośrodku który jest w stanie wykonać badanie elektrofizjologiczne i ablację, tam uzyska Pan szczegółowe informację. Pozdrawiam - Radosław Lenarczyk Ewa dzięki za radę.Słyszałam też że najlepiej robią w Warszawie Anin prof Walczak,czy..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 62

.. ...z Poznania - cudowny kardiolog, wspaniałe podejście do pacjenta i wspaniały fachowiec. Dostawałam różne leki min Digoxin oraz dziesiątki innych. Potem okazało się, że można taki przeprowadzić zabieg ablacji - mój lekarz skontaktował się z Instytutem Kardilogii w Aninie w Warszawie -..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 15

.. ...zadzwońcie do Centrum Kardiologii Anin, to prywatna klinika, ablacja jest refundowana z funduszu, nic się nie płaci za zabieg, co prawda to w Warszawie ale naprawdę warto: ) Nie czeka się długo na termin, ja czekałam 2 miesiace, tylko dlatego, że nie miałam szczepienia na żółtaczkę...

Częstoskurcz - ablacja - Str. 36

.. ...pytanko czy Centrum Kardiologiczne Allenort to to samo co Centrum Kardiologiczne Anin, bo na ich stronce to raz tak nazwa, raz inna. I sama się juz pogubiłam. Chodzi mi o CK na Płowieckiej 37 w Warszawie. http://www.ckanin.pl/ Pozdrawiam serdecznie, Beata do Beaty pojade jeszcze raz za..

Ablacja - Walczak, Czerwiński, Wojnarowa

.. ...wykonać w Instytucie Kardiologii w Warszawie z Panem Prof Franciszkiem Walczakiem i Dr. Ewą Szufladowicz na czele. Uważam że są najlepsi w tej dziedzinie. Pozdrawiam serdecznie. Witaj. Umówiłam się już na wizyte do pana prof. Walczaka w CK Anin. Mam termin na 26 stycznia. Czy dobrze..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 11

.. ...Wszystkim polecam Centrum Kardiologii Anin lub Instytut Kardiologii w Warszawie z Panem Prof. Franciszkiem Walczakiem na czele. Super lekarze. Pozdrawiam serdecznie. Trzymajce kciuki. Mirek gdzie ty się podziewasz? Mam nadzieję, że tym razem wszystko się uda. 3mam kciuki. Napisz jak..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 16

.. ...Chodziłam prywatnie do kardiologa. Miałam do wyboru ablację w Warszawie ( termin 6 m - cy ) albo Anin ( ok. 1 roku ). Wybrałam W - wę, jestem zadowolona i jest ok. Pozdrawiam Dzięki Aniu witam, ja tez czekalam w Zabrzu na ablacje, juz ponad 2 lata, a mialam czekac jeszcze drugie tyle, bo..

Będę miał ablację! Anin Warszawa

.. ...mial ablacje w Centrum Kardiologi Anin w Warszawie 28.02.2007. 8.30 rano, cholernie sie boje, trzymajcie za mnie kciuki! Pozdrawiam Wszystkich Artur Witaj!!! Czy ty jesteś tym samym Arrrturem, który pisał nam o dr Walczaku? W Centrum Kardiologii piszesz - to sporo Cię to będzie..

Będę miał ablację! Anin Warszawa - Str. 2

.. ...Walczakiem? Centrum Kardiologii Anin, ul.Płowiecka 37, telefon do recepcji - 0 22 509 14 60, wizyta u pana profesora kosztuje 225 zł, warto się zapisac, byłam więc wiem co mówię: ) Hej ja 22.01.07 byłem na konsultacji u Pana Profesora Franciszka Walczaka, w Centrum Kardiologii Anin przy..

Będę miał ablację! Anin Warszawa - Str. 3

.. ...i Walczak - Centrum Kardiologii Anin NZOZ ul. Płowiecka 37 04 - 501 Warszawa recepcja: tel. 022 509 14 60 - 62 fax 022 509 14 63 Obu polecam, jestem po ablacji właśnie w CK Anin : ) 07 października 2009 minął rok od ablacji. Czuję się wspaniale. Zabieg wykonał dr Szumowski, w czasie..

Operacja zakładania bajpasów i wymiana zastawki - Str. 4

.. ...za odpowiedź. Jeden kardiolog mówi operować, inny czekac i obserwować. Kto operował twoją mamę? Jestem z warszawy, więc blisko mam Anin, ale może lepiej zasięgnąć rady Krakowa. Czy profesor Sadowski jest najlepszy w kwestii zastawek? Czy przeprowadza osobiście operacje? Jak czuje się się..

Po ablacji - Str. 5

.. ...Hej ja polecam Centrum Kardiologii Anin i pana Prof. Franciszka Walczaka, tam wykonuja juz ablacje w ramach NFZ pomimo tego ze to prywatna klinika. Pozdrawiam serdecznie. Witam wszystkich serdecznie. Jestem 10 dni po ablacji ( 28.02.2007r ) Miałam wykonany zabieg w Centrum Kardiologii..

Szybkie tętno - Str. 10

.. ...nad drzwiami to Kinika kardiologiczna Warszawa - Anin ( czy cos takiego ). Na razie oprocz pewnego balaganu w ustalaniu terminow ablacji i lekkim niedoinformowaniu nic a nic nie moge zlego powiedziec. Pytajcie ! Pozdrawiam ! Artur, a bierzesz jakies leki? tzn zapewne jakeis brales przed..

Ablacja przez dr. Koźluka

.. ...ale wybrałem Instytut Kardiologii w Warszawie - Anin ponieważ wole aby przy ablacji byli obecni tacy lekarze jak np Pan Prof Franciszek Walczak, Pani Dr. Ewa Szufladowicz czy Dr. Łukasz Szumowski, jest to jednak najlepszy zespół do ablacji, wiem bo miałem już jedną i szczerze powiem, że..

Palenie papierosów a WPW

.. ...znacie jakis dobrych kardiologow w Legnicy lub okolicy ktorzy wykonuja ablacje? ps. cholernie sie tego boje. Pozdrawiam Mobby Hej mobby ja mieszkam niedaleko Ciebie, mogę Cię zabrać do Centrum Kardiologii Anin lub do Instytutu Kardiologii w Warszawie ( też Anin ) we Wrocławiu wykonują..

Kardiolog w Warszawie

.. ...przyjmuje na Plowieckiej i chyba na Walicow ) Polecam Panią Dr. Ewę Bujnowską i Panią Dr. N. Med Ewę Szufladowicz, koszt wizyt w granicach od 110 do 130zł. Centrum Kardiologii Anin na ul. Płowieckiej 37...

Ablacja - Str. 6

.. ...iść do ckanin ale mój kardiolog polecił mi wrocław. Fakt ze do wrocławia mam 50km a do warszawy 400 ale mi nie przeszkadza odległość tylko chce znaleźć dobrego specjaliste. O aninie dużo dobrego czytałam niestety o wrocławiu malo ludzi pisze. Witam!!!!Proszę doradzcie co zrobic??Od..

Kardiolog (LQTS)

.. czy ktoś wie gdzie w warszawie prywatnie przyjmuje dr elżbieta włodarska z anina. proszę o..

Kardiolog w Zabrzu

.. ...zapytac czy wiecie jaki kardiolog w Zabrzu jest dobry ?? Chozdi mi o lekarza dla dorosłytch Pozdrwaiam i dziękuje za ospowiedz ps. moze powiedzcie u kogo Wy sie tam leczycie moje Gg: 5441681 Ewentualnie prosze o jakies kontakty w Warszawie ?? tylko do kogos normalnego w aninie dr Konka..

Spradzony kardiolog na terenie Warszawy

.. ...sprawdzonego ( kompetentnego ) kardiologa? Będę bardzo wdzięczna za szybką odpowiedź. Niestety z powodu przeprowadzki muszę pożegnać się z dotychczasowym lekarzem i szukam równie sympatycznego na terenie Warszawy. wiesz w sumie nie dam ci namiaru na zadnego ktorego sprawdzialm a bylam..

WPW i inne objawy

.. ...zabieg ablacji w Centrum Kardiologii Anin w Warszawie pod kierownictwem Pana Prof. Franciszka Walczaka i Pana Dr. N.Med Łukasza Szumowskiego, już nie mogę się doczekac. Chciałem zapytac o sprawę następującą, od 2 miesięcy mam chroniczne bóle w okolicy zołądka, przez jakiś czas po..

Migotanie przedsiomków - Str. 3

.. ...zarejestruj się do Centrum Kardiologii Anin Warszawa ul. Płowiecka 37 na wizytę u Prof. Walczaka , a ten wspaniały specjalista i ciepły człowiek poprowadzi Cię w odpowiednim kierunku.Powodzenia, trzymam kciuki za pozytywna decyzję! Będę czekał na wiadomości od Ciebie. Uff !! Pewnie wiele..

Ablacja w CK Anin - Str. 5

.. ...stycznia, polacam. Centrum Kardiologii Anin, NZOZ, ul. Płowiecka 37, 04 - 501 Warszawa recepcja, tel. 022 509 14 60 - 62, recepcja@ckanin.pl . Ja najpierw byłam na konsultacji u profesora, potem ablacja w CK Anin, tez polecam : ) http://www.ckanin.pl/ dzięki za odpowiedź. wczoraj byłam u..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 25

.. ...tygodnie temu w Instytucie Kardiologii w Aninie w Warszawie przeszłem operacje poprzez wymiane zastawki aortalnej i część aorty. Decyzja o zabiegu została podjęta głównie ze względu na aorte ( tętniak 5,8 ). Będąc w wieku 38 lat, mając rodzine nie była to prosta decyzja ale w końcu..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 26

.. ...pozaustrojowym w Instytucie Kardiologii Warszawa Anin ( http://www.ikard.pl ). Usunięto mi zajętą procesem zapalnym zastawkę pnia płucnego, wszczepiając w jej miejsce homograf płucny. Jak mi powiedziano to zastawka biologiczna ze zwłok młodego chłopaka. Operacja trwałą ok 8 godzin i..

Zastawka mitralna - gdzie wykonać operację? - Str. 4

.. ...przykładu polecam Instytut Kardiologii im.Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Aninie ( Warszawa ). Równiez prosze o przesłanie owego poradnika jak życ ( co wolno, a czego nie ) z tą zastawkaą. Mój email: dawidstruk@o2.pl gg:9635308. ______________________________ -..

EKG wysiłkowe w Warszawie

.. ...Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedż i poświęcenie czasu. Darek MEDSERVICE Przychodnia Kardiologiczna ul. Świętokrzyska 18 ( na I piętrze ) Telefon: 829 - 92 - 56,57,58 Specjaliści z Anina i Akademii Medycznej...

By-pasy wstawiane w Aninie

.. ...skorzystacie z konsultacji kardiologicznej i kardiochirurgicznej prywatnej w Warszawie np. Medservice tel.0228299257 . Tam przyjmują lekarze z Anina. Można do Echokard tel 0228225772. Może do Poradni Kardiochirurgicznej Przykliniczej tyko trzeba mieć skierowanie od lekarza rodzinnego i..

Czy to może być częstoskurcz?

.. ...uchwycony czestoskurcz. Ja polecam od arytmi serducha dokotra KOZLUKA przyjmuje w szptalu Banacha w Warszawie,i doktora Walczaka przyjmuje w Centrum Kardiologii Allenort na ulicy Plowieckiek Warszawa Anin..

Fallot

.. ...miałam w Instytucie Kardiologii w Warszawie - Aninie w 1998 r. Niewiele więc wiem o polskich ośrodkach kardiochirurgii dziecięciej, poza tym, że najlepsze są w Łodzi ( Insytut Centrum Zdrowia Matki Polki ), Warszawie ( Centrum Zdrowia Dziecka ) i Zabrzu. Na forum Fundacji znajdzie Pani..

Weryfikacja badania echokardiograficznego -Pomocy chca mnie kroić !

.. ...Polecam Ci udać się do kardiologów uważanych za najlepszych w tej dziedzinie czyli Anin( Warszawa ) albo Zabrze albo Kraków. Nie masz co czekać, musisz zrobić wszystkie badania i uzyskać opinię specjalisty. Jesteś młody, więc będziesz mieć zastawkę mechaniczną, taką na 100lat. Młody..

Sanatorium po operacji zastawki w Aninie - Str. 2

.. ...wczesna rehabilitacja kardiologiczna, dla osób zaraz po operacji do 6 tygodnia? Witaj Ela 58!!!! Ja czegoś tu nie rozumiem....dlaczego kardiolog ze szpitala rejonowego nie chce wystawić wniosku do szpitala sanatoryjnego????? Przecież takie wnioski są wysyłane do NFZ do Warszawy i to oni..

Ubytek miedzyprzedsionkowy ASD2

.. ...razy. Polecam Instytut Kardiologii w Warszawie - Aninie, Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu, szpital im. Jana Pawła II w Krakowie, szpital kardiologiczny w Katowicach - Ochojcu. Ja akurat mam inną wadę serca, ktorej częścią był ubytek międzykomorowy ( VSD ), jestem po 3 tradycyjnych..