Kardiowertery

Zespół wydłużonego QT (long QT syndrome, LQTS)

.. ...otrzymywać beta blokery nawet w bezobjawowym przebiegu tego zespołu. Dodatkowo stosowane są preparaty magnezu. W przypadku gdy farmakoterapia jest nieskuteczna wszczepia się kardiowerter - defibrylator ( ICD )...

Kardiowersja

.. ...przeprowadza się za pomocą kardiowertera - defibrylatora. Standardowo używa się elektrody mostkowej ( przykładana do mostka pacjenta ) i elektrody koniuszkowej ( przykładana do ściany klatki piersiowej na lewo i do dołu od lewego sutka ). Rzadziej wykorzystuje się ułożenie elektor tył -..

Migotanie komór

.. ...defibrylatora ( ICD ). Jest to urządzenie podobne do rozrusznika, które rejestruje rytm serca i w razie wystąpienia migotania komór przeprowadza defibrylację za pomocą elektrody wszczepionej w mięsień sercowy...

Kardiowerter-defibrylator (ICD)

.. Kardiowerter - defibrylator ( ICD, ang. implantable cardioverter defibrillator ) to urządzenie podobne do stymulatora serca, które wszczepia się u pacjentów grupy zagrożonych nagłym zgonem sercowym ( nagłe zatrzymanie krążenia – NZK ). Są do przede wszystkim pacjenci z napadowymi częstoskurczami..

Zespół Brugadów

.. ...pierwszych trzech odprowadzeniach przedsercowych ( V1 - V3 ). Leczenie zespołu Brugadów polega na zabezpieczeniu chorego przed nagłym zatrzymaniem krążenia. Wszczepia się kardiowerter - defibrylator ( ICD )...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 39

.. ...zakwalifikowano do wszczepienia kardiowertera - defilibratora.Byłam kilkakrotnie w szpitalu i nigdy o tym nie słyszałam! Prawdopodobnie popełniono błąd nie wpisując mi tego badania do karty.Proszę o wiadomości na temat tego zespołu; czy moje życie było narażone, czym się objawia /mam..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 55

.. ...tzw. defibrylatora - kardiowertera. Toteż podał Pan za mało danych, tylko wynik holtera oraz informację, iz arytmia jest uciążliwa. Pana holter nie zarejestrował istotnej arytmii komorowej, natomiast ma Pan prawie 3.000 przedwczesnych pobudzeń * nadkomorowych * , pochodzących z..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 57

.. ...sercowego mam az wszczepiony kardiowerter a mam28 byłem sportowcem i wszystko legło w gruzach ale cóz wiem wiolcia ze trzeba zyc i mimo tej arytmi nie poddawac sie A no właśnie, nie trzeba się poddawać, ale czasem są takie chwile, że człowiek już nie daje rady...Wydaje się, że już nikt..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 12

.. ...kariowertera? bo ja mam kardiowerter od 2 lat i lekarz wspomniał o ewentualnym zabiegu, ale nie wiem czy to wogle możliwe. Witam mam na imię Kinga i jestem ( odchodzącą od zmysłów )mamą 11 letniej córki. W tamtym roku we wrześniu moja córka miała atak 237 uderzeń na minutę w tym roku 28..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 54

.. ...zabiegu wszczepeniu kardiowertera, zabieg został wykonany w Ochoju. Minał juz miesiąc a nadal się źle czuje, serce pracuje jak chce, raz szybko, wolno, zatrzymuje sie, zażywa obecnie betablokera Concar...może trochę przekręcilłam nazwe leku..ale nadal samopoczucie nie najlepsze, jeszcze..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 60

.. ...zeszłym roku wszczepiony kardiowerter,który niestety daje ostatnio o sobie znać i częstuje mnie potężnym strzelaniem co do przyjemności nie należy ale ratuje życie. Zyczę zdrowia .Pozdrawiam. W lipcu 20099 zrealizowany został film,którego tematem jest ablacja.Polecam.Mam nadzieję,że..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 61

.. ...się na wszczepienie mi kardiowertera - defibrylatora gdyż bez tego pewnie już by mnie nie było wśród żywych. asiu czemu?? co ci bylo? ja mam czestoskurcz nadkomorowy i lekarze mowia ze od tego sie nie umiera tylko ciezko z tym sie zyje,czasami sa okresy ze czestoskurcze sa rzadko a..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 14

.. ...czeka na wszczepienie kardiowertera a co jest u Ciebie Zuraw Akurat sie sklada ze ja mam wszczepiony Kardiowerter - Defibrylator od 13 lutego tego roku.Sam zabieg nic strasznego nie boli znieczulaja miejscowo.zycze powodzenia. dziękuję bardzo, że odezwałeś się ZU.Tylko że w tym przypadku..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 15

.. ...już po wszczepieniu kardiowertera, czuję się fatalnie, serce wali jak oszalałe! Nie wiem czy dobrze zrobiłam, myślałam, że umiarowi to serducho, niestety jak łomotało tak łomoce.Cordaron mam odstawiony od 2 tyg.Nie wiem czy to w końcu coś się wyjaśni, bo nikt tak naprawdę nie wie co..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 5

.. ...wypadłem z kolejki do kardiowertera. Pozdrawiam wszystkich. spionizowaniu a co to jest tak czytam i ciesze sie że tak ci sie poprawiło prawie każdy przeszedł to co ty w mniejszym lub wiekszym stopniu a leki to sa te same tylko odpowiedniki lub lepsze odpowiednio dobrane dle kazdego..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 7

.. ...proponuje mi wszczepienie kardiowertera - defibrylatora.Czuję się żle to fakt,dawki leków mam już optymalne - leczę sie już półtora roku.Pozdrawiam. Myniu, mój mąż ma bardzo podobną sytuację, LV 7,42; LA 5,36; RV 3,94 niedomykalność zastawki mitralnej III/IV st.Frakcja niby 23% ale już..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 9

.. ...musze brać. Mam równierz kardiowerter wrazie czego ale miejmy nadzieje że nie bedzie potrzebny. pozdrawiam wszystkich Do Marii38 i Moniki: Ostrzeżenie o interakcji z digokyną w przypadku Inspry jest najparwdopodobniej dopisane w konsekwencji takich obserwowanych po spironolu ( oba leki..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 13

.. ...niewiem czy słyszeliście o kardiowerterze medtronic że były wadliwe jeśli ktoś coś wiecej wie to prosze o kontakt pa Mario, moje słowa traktuj tylko w ten sposób : * ... Hezjod pisał w Teogonii, że kiedy odcięte części ciała Uranosa ( pokonanego przez Kronosa ) wpadły do morza w pobliżu..

Ablacja przez dr. Koźluka - Str. 2

.. ...mam wszczepione icd kardiowerter defibrlator chetnie tez w tej dziedzinie wymienie sie doswiadczeniami mam 2 lata wszczepiony Pozatym jest oki robie wszystko na co mam ochote nie trace zycia na myslenie o chorobie POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE I ZYCZE DUZO ZDROWIA Michał, jeżeli mogę..

Ablacja - Str. 4

.. ...wszytym defibrylatorze - kardiowerterze? Witam Mam 22 lata. Pan dr Fuglewicz wyznazył zabieg ablacji na częstoskurcz nadkomowowy ( 240 i więcej miałem już z 8 razy oraz migotania ) w tym miesiącu, który od 2 lat mnie męczy nic nie idzie funkcjonować, pracować. Chciałem zapytać czy jest..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD)

.. ...przerostową,mam wszczepiony kardiowerter - defibrylator.Poznam osoby o * podobnych zainteresowaniach * gg640796. gg640796 Iława Jarek Hello. Też jestem chora, mam podobnie jak Jarek kardiomiopatię przerostową, też mam ICD,bardzo chciałabym o tym porozmawiać z kimś kto jest w podobnej..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 2

.. ...WAM ja mam wszepiony kardiowerter od roku, napewno zyje sie z ,,nim * * * * pewniej ( w sensie ze wrazie czego uratuje mnie ) ale nadal nie jestem jescze z nim do konca oswojona moze dla tego ze mam 28 lat i troche sie go wstydze, a moze dla tego ze osoby ktore poznaje i Im mowie to mam..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 3

.. ...wiem nic o inplantacji kardiowertera ( defiblyrator ). Jak wygląda zabieg, ja się z tym żyje, jakie są zagrożenia, instrukcja obsługi. Proszę o pomoc! Pozdrawiam. Cześć,mam to cacko już od 2 lat i żyje się z tym raczej normalnie,zabieg trwa do godziny i wykonywany jest w znieczuleniu..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 4

.. ...Witajcie mam wszczepiony kardiowerter. W lipcu 2007 roku miałam zatrzymanie krążenia w mechanizmie migotania komór. Jestem po dwóch ablacjach w Lublinie. Niestety one nie dały pozytywnego rezultatu. Nadal mam zaburzenia rytmu. Bardzo szybko się męczę. Biorę na stałe concor10,i..

Częstoskurcz komorowy - Str. 2

.. ...przyjaciel nie ma takiego szczęścia... Kardiowerter naprawdę może uratować życie, mimo że nie zawsze... A powiedzcie mi skąd u was, tak młodych ludzi się bierze częstoskurcz??? czy macie kardiomiopatię?..

Kardiomiopatia przerostowa

.. ...szpitalu, wszczepili mi kardiowerter i powiedzieli, abym żyła normalnie... Na początku, zupełnie bez wiedzy, nie miałam pojęcia co ze mną będzie się działo, jak będzie postępować choroba, ciężko to znosiłam, ale teraz... po prawie dwóch latach, oswoiłam się z tą myślą, zaczęłam, w miarę..

Kardiomiopatia przerostowa - Str. 2

.. ...namówić na wszczepienie kardiowertera - bronię się bo się boję. W chwili obecnej chciałabym zdecydowac się na ciążę i po raz kolejny nie wiem czy ryzykować zajście bez tego sprzętu czy najpierw sobie go wszczepić a potem próbowac. Bardzo prosze o kontakt osób, które są w podobnej..

Kardiomiopatia przerostowa - Str. 3

.. ...lat mam wszczepiony kardiowerter a w tamtym roku mialam juz wymieniony na nowy gdyz w starym zaczela szwankowac bateria...do tego kiedy wszczepili mi po raz pierwszy kardiowerter mial jakas wade fabryczna i w ciagu miesiaca 10 razy mi sie wyladowal...nie polecam nikomu...dla mnie to bylo..

Kardiomiopatia przerostowa - Str. 4

.. ...lekarze chcą Wam wszczepić kardiowerter, bo ta dwójka ludzi nie miała takiej szansy. Migotanie komór może się pojawić bez żadnych sygnałów ostrzegawczych. Pozdrawiam i życzę zdrowia. Witam Was serdecznie dawno tu nie bylam ale to z braku czasu, u mnie narazie jest ok niebawem bedzie juz..

Ablacja w Poznaniu dr A. Baszko

.. ...częstoskurcze( mimo wszczepionego kardiowertera jego stan był bardzo ciężki ) Obecnie w ciągu 4 miesięcy miał tylko 9 epizodów i jeden częstoskurcz trwający zaledwie 10 sekund 9 ( odczyt kardiwertera ). Zabieg udany. Druga część ablacji - jeśli będzie dalsza porawa - niekonieczna. Czuje..

Częstoskurcz komorowy a migotanie komór - Str. 2

.. ...komór i wszczepiono mi kardiowerter - defibrylator. Nadal żyję ( ponoć cud ). A wy co przeżyliście? Mój adres:anna.kwapien@wp.pl Objawy migotania komor - zatrzymanie krązenia DO łUKASZA Ja mam ok 3000 dod. skurczów komorowych na dobę ( na lekach - Betaloc zok 50 ), czy to już dużo i czy..

Arytmogenna kardiomiopatia prawej komory

.. ...zastosowano wszczepienie kardiowertera defibrylatora, poniewaz czestoskurcze nie ustepowały. hmm.. z poczatku bylo trudno sie przyzwyczaic do spokojnego trybu życia ale teraz jakos sobie radze. Jak ktos chce pogadać to zapraszam na gg 7951433 albo mozna pisac na poczte andrzejiglar@wp.pl..

Arytmogenna kardiomiopatia prawej komory - Str. 2

.. ...wszczepilem sobie kardiowerter juz ok.15 razy mialem atak i za kazdym razem dostalem strzala i juz po kilku minutach jest normalnie zdecydowanie polecam tym z ciezkimi obiawami moj adres endriu430op.pl..

Wszczepiony defibrylator

.. ...przerostową.Mam wszczepiony kardiowerter - defibrylator.Szukam osób o * podobnym zainteresowaniu * .Iława gg640796 MAM WAŻNE PYTANIE !!!! Odbywałem karę 6 lat pozbawienia wolności 6 miesięcy przed końcem kary dostałem przerwę w karze bo moja żona , miała zatrzymanie akcji serca była..

Jak działa kardiowerter-defibrylator?

.. ...jak działa itp?! Czekammmm www.cm - uj.krakow.pl/kardiologia dlaczego pytasz odpisz mam wszczepiony kardiowerter to nic zlego to pomaga po kilku miesiacach zapominasz ze go masz moj adres endriu430op.pl..

Szybkie tetno II

.. ...ablacji dawniej byl kardiowerter. Z moich informacji wynika, ze w klinikach od 5 lat nie bylo zadnego tego typu powiklania. Powtarzam od 5 lat, a nie od 6sciu...zreszta najwazniejsze monia, ze wszystko za toba i szczesliwie przez to przeszlas. Kika w aninie lezysz przed zabiegiem na tej..

Kardiowersja

.. ...zewnętrznego defibrylatora( kardiowertera ) stanowią tzw. łyżki które przykłada się w okolice mostka i koniuszka serca - aby poprawić przewodzenie prądu przez skórę stosuje się specjalny żel. Zabieg wykonuje się w krótkotrwałym znieczuleniu ogólnym ze względu na ból związany z przepływem..

Stymulator serca - a świadczenia?

.. ...roku ma wszczepiony kardiowerter, ma częstoskurcz komorowy i niedokrwiennośc serca( tak to lekarz określił ) Super podejscie do zycia i jak w tym kraju ma byc dobrze?Mlodzi i leniwi dodatkowo robia na siłe z siebie inwalidow - ZALOSNE!Cyt * dlatego sciemnialam bo zalezalo mi zeby ta..

Operacja zastawki aortalnej i mitralnej

.. ...pamietam. Wszczepiono mi kardiowerter czyli defibrylator czuje sie z tym pewniej ale lęki zostały i chyba będą do końca życia. Jednak sie cieszę że mam nowe życie i chce przestrzec wszystkich aby nie lekcewazyli nigdy swego serca ja troche je zlekcewazylem a mam dopiero 28 lat...

Wszczepiony defibrylator serca ICD

.. ...3miesiecy wszczepiony kardiowerter,miaiem 2razy ataki [kilka wyladowan]mam migotamie komor jestem na roznych lekach typu opakorden,lekarze zastanawiaja sie nad ablacja.Nigdy nie mialem problemow z sercem zaczelo sie to nagle.Czy ktos ma podobny problem i moze cos doradzic?pozdrawiam. Ja..

Wszczepiony defibrylator serca ICD - Str. 2

.. ...przeciwskazania do wszczepienia kardiowertera? PREZECIWSKAZAnIa: 1 ) VT lub VF spowodowane odwracalną lub przemijającą przyczyną ( np. świeży zawał, hipokaliemia ) 2 ) trwały VT 3 ) VF wskutek preekscytacji 4 ) rokowanie u chorego z innych powodów jest złe 5 ) miejscowe lub uogólnione..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 246

.. ...jestem po wszczepieniu kardiowertera - defibrylatora... wykryto u mnie wydłuzony odzinek qt, miałam bardzo podobne objawy do twoich z tym, że dodatkowo mdlałam i traciłam przytomność nawet na kilkanaście minut... Wielu lekarzy jest niedoświadczonych i to jest przykre... Po zawiezieniu..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 18

.. ...póżniej wszczepiono mi Kardiowerter - defibrylator serca oraz stwierdzono Kardiomiopatie rostrzeniową , jest to choroba nie uleczalna prowadząca do transplantacji serca i w tym kierunku jestem leczona. Pozdrawiam i dbaj o siebie prosze bo większość młodych ludzi lekceważy chorobę, nie..

Stymulator serca i solarium?

.. ...stymulator a dokladnie kardiowerter defibrylator ale ja niestety nie moge korzystac z solarki ale nie wiem jak ty najlepiej zapytaj lekarza on udzieli Ci najlepszej odpowiedzi Ponieważ mam już drugi ICD i nadal ble wieńcowe zainteres. mnie koro bezinwazyjna. Czy z tym aparatem można..

Inplantacja kardiowertera defibrylatora

.. ...gdzie miałaś wszczepiany kardiowerter. Mam dwa miejsca gdzie mogę go wszczepić i nie wiem które wybrać. 1. 4 Szpital wojskowy z polikliniką we Wrocławiu. 2. Częstochowskie Regionalne Centrum Chorób Serca i Naczyń w Częstochowie. Jestem w kropce a muszę mieć to wszczepione po rozległym..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 25

.. ...2004 wszczepiono mi kardiowerter - defiblirator serca. Moglo by byc super gdyby nie stwierdzono u mnie Kardiomiopatii Rostrzeniowej. Obecnie jestem zakwalifikowana do przeszczepu serca... Witam wszystkich po mojej kolejnej dlugiej nieobecnosci. Musze dodac moj optymistyczny glos do tego..

Operacja wczepienia pierścienia serca

.. ...rok temu wszczepiono kardiowerter wyniki nie są zadawalające tymbardziej że ma uszkodzone zastawki serca. Męczy się ostatnio to nawet nie wychodził z domu. Nie wiem czy ta operacja to dobry pomysł?Chciałabym uzyskać fachową radę i dowiedzieć się o szansach.Tym bardziej że operacja będzie..

Pytanie do Piotra, dostałam zatrzymania krążenia

.. ...tylko jedną wątpliwość kardiowerterów - defibrylatorów raczej nie wszczepia się pacjentom u których zatrzymanie krążenia czy migotanie komór wystąpiło jako reakcja polekowa. Czy po tej anginie nie wystąpiło czasem u Ciebie zapalenie mięśnia sercowego, które mogło spowodować jego..

Zatrzymanie akcji serca u zdrowego młodego mężczyzny

.. ...zaleca sie wszczepienie kardiowertera defibrylatora w celu zabezpieczenia przed kolejnym zatrzymaniem. Czesto migotanie komor wystaepuje u zdrowcyh silnych sporotowcow i niestety przyczyny nie sa znane. Pasuje przeprowadzić badanie elektrofizjologiczne serca ( EPS ) - programowaną..

Nieporządane działania leków pozawałowca

.. ...alergologa? pozdrawiam Do Kardiowertera. Proszę do mnie zadzwonić - 0501 232 804.Podam Panu źródła. Pozdrawiam Pana. Może spróbuj też zajrzeć do słownika ortograficznego, pożądane i niepożądane mają * ż * w sobie. tutaj zagladaja ludzie ktorzy potrzebuja wsparcia i pomocy,a jak tobie sie..

Problem ustawienia wskaźnika krzepliwości krwi

.. ...wszczepiono mi ICD czyli kardiowerter - defibrylator serca i poziom wskaznika jeszcze bardziej byl niestabilny , a sintrom zwiekszano mi na coraz wieksze dawki, bralam juz 10mg i clexsane w brzuch. Stwierdzono u mnie kardiomiopatie i skierowano na konsultacje w celu zakwalifikowania do..

Arytmia serca czy kardiowerter i rokowania

.. ...wypowiedzieć na temat kardiowertera .Kto ma go wszczepiony i jak funkcjonuje na codzień.Mam 65 lat i mi to proponują .Co robić nie wiem czy mam wybór.Mam silną arytmię.Jest to wina przewodzenia impulsów a nie wada genetyczna czy miażdżyca tylko dodatkowe skurcze .Serce słabe pracuje na..

Co dalej z orzeczeniem ZUS?

.. ...kardiowerter - defibrylator. Waldek, tak decyzja przyjdzie do miesiąca,na pieniążki możesz poczekać trochę dłużej,moja żona czekała prawie 2 miesiące,życzę dużo zdrowia ,idzie wiosna wszystko będzie dobrze...

Dr Rath Medycyna Komórkowa a choroby układu krążenia

.. ...info.Pozdr. E=mail - kardiowerter@gazeta.pl Stosujemy z mężem preparaty Dra Ratha. Bogu Dzięki i Zespołowi Dra Ratha, że one są. Pozdrawiam. Oczywiscie ze Medycyna Komórkowa to ratunek dla nas wszystkich!!! Wazne informacje jesli chodzi o medycyne komórkowa otrzymacie panstwo na stronie:..

Nerwica w ciąży - Str. 103

.. ...i wszczepienie tacie kardiowertera. Od tamtej pory w nocy chodzę i nasłuchuję czy wszystko w porządku a przy każdym głośniejszym stuknięciu zrywam się na nogi czy to aby nie tata ma jakieś problemy. Z tego wszystkiego to on chyba najlepiej z nas się teraz czuje... No a teraz właśnie..

Inspra - Str. 2

.. ...ojciec ma od miesiąca Kardiowerter, dostał dodatkowo insprę - lekarz mówi że ma go to ochroni przed zatrzymaniem serca. Wszystko ok cena trochę wysoka ale można ponegocjowac ( kupiłem ) 50mg x 30 tab za 62PLN Ja również biorę Insprę ale czasami trudno dostać podobno niemcy często u nas..

Dziwny rytm w sercu i wysokie tętno

.. ...skonczylo sie u niej na kardiowerterze. Ale przynajmniej zyje. Pozostaje czekac. Bo na badanie fizjologiczne w ciagu pol roku nie mam co liczyc - terminy sa ostre. Jesli chodzi o Ciebie - to skurcze dodatkowe - mam je od 5 lat - gdy sa mocne tez jestem blady.Niestety,potrafia byc..

Złe samopoczucie, zawroty głowy, mdłości i kołatania serca

.. ...sprecyzowac,rozrusznik kardiowerter do przerywania b.szybkich rytmow czy rozrusznik stymulator do niwelowania pauz pracy serca? Zawsze mam z tym problem... pozdrawiam cieplo stymulator do pobudzenia rytmu serca,rowniez pozdrawiam Dziekuje za odpowiedz,nie mam wszcepionego rozrusznika ale..

Echo serca, płatki wypadające do lewego przedsionka

.. ...szpitalu na wszczepienie kardiowertera lekarz robiący echo zażartował czy chce zobaczyć swoje serce. Odpowiedziałem: nie dziękuje jeszcze od tego widoku sie rozchoruję. Grunt to dobry humor a fachowcy są od tego... Dzięki : ) Tylko, że ja mam 23 lata a sie czuje jakbym już kończyła swoje..

Puka kostucha? napady częstoskurczy - Str. 4

.. ...się w momencie zagrożenia i hamuje arytmię BEZINTERESOWNY,możesz napisać co ci powiedzieli w Aninie,czy znaleźli przyczynę częstoskurczy i co dalej? Będę wdzięczna,bo mam to samo i nie chce mi sie życ!..

Jaki styl życia przy kardiomiopatii

.. ...czy ma tez inna nazwę? Kardiowerter zakłada się gdy istnieje niebezpieczeństwo wystapienia migotania komór, a tak jest na pewno 4przy kardiomiopatii przerostowej i arytmogennej dysplazji komorowej. Kardiowenter przy kardiomiopatii ,ma zastosowanie,kiedy zawiedzie leczenie..

Dwie kardiomiopatie razem?

.. ...kardiowerter to się nie wahaj Sorry, dopiero doczytałam, że ten udar miał przez kardiomiopatię. Jeżeli masz jeszcze dzieci to je badaj, bo u mnie kardiomiopatie dotyczyły dwójki moich dzieci. Pozdrawiam..

Praca kierowcy a kardiowerter

.. ...kilka miesięcy temu kardiowerter - defibrylator będzie mógł wrócić do pracy jako kierowca ciężarówki.Dziękuje za odpowiedzi. Cześć mam na imię Marek mam 53 lata i kardiowerter od 03.08.2008 wróciłem do swojej pracy( naprawa pralek ) dzwigam pracuje przy prądzie,robię po 110 - 130 km..

Ciągle włączający się kardiowerter!

.. Kto może pomóc! Mam kardiowerter i ciągle się włącza, nie umieją mi pomóc. Leże w szpitalu. Moze jest felerny?? To musza Ci go wymienic jesli włącza sie bez powodu?? Przeczytaj art w Faktach . * .Rozruszniki zabójcy * tam dowiesz sie ,ze jest to mozlwe.Ja miałam wszczepiony felerny ale sie nie właczał bez..

Mocno podwyższone tętno w stanie spoczynku

.. ...- icd - wszczepialny kardiowerter defibrlator POZDRAWIAM MICHAŁ28 Dziękuję za odpowiedzi. Miałem chwilową poprawę ale znów to wraca. Dziś na 15:15 jestem zarejestrowany do lekarza. Jednak jestem na 99% pewny że to nie nerwica. Nie martw się. Jestem w trochę gorszej sytuacji - moje tętno..

Po koronografi powstał zakrzep

.. ...szpitala i bedzie miała kardiowerter i znowu bedziemy czekać na dobre wiadomości. Witam i dziękuje za współczucie. Mam nadzieję,że już jest dobrze i mama czuje się lepiej ,zdrowie powraca do normy . Czytam wpisy ponieważ, nadciśnienie , stresy dopadają nas wszystkich i czasem lepiej..

Bransoletki dla posiadaczy kardiowertera

.. ...grudnia mężowi wszczepiono kardiowerter - defibrylator. Mam do Państwa prośbę i propozycję. po przeczytaniu broszury zorientowałam się, że posiadacie paszporty informujące o wszczepieniu, ale gdyby komuś z Was coś się stało i nikt nie poinformowałby ratującego o kardiowerterze, to można..

Rozrusznik / symulator a kardiowerter - defibrylator

.. ...rozrusznik/symulator a kardiowerter - defibrylator. Mój Brat ( niskie tętno ) miał mieć dziś wszczepiany rozrusznik, nastąpiła zmiana decyzji, jutro będzie miał wszczepiany kardiowerter - defibrylator. Szukam w internecie, ale nigdzie nie mogę znaleźć jasnej odpowiedzi na to pytanie...

Identyfikator na szyję lub na rękę kardiowerter-defibrylator

.. ...szyję lub rekę dot. kardiowerter - defibrylator.Kazdy po wszczepieniu kardiowertera - defibrylatora dostaje taka kartke A4, ktora powinien nosic caly czas przy sobie, poniewaz sa tam zawarte informacje na temat typu wszczepienie itp, itd. Wiem, że w USA sa takie identyfikatory, ktore..

Poznań ul. Długa - Klinika Kardiochirurgi Uniwersytetu Medycznego

.. ...Długiej,wszczepiał mi kardiowerter - defibrylator pod koniec sierpnia.Niewiem czy Dr.Błaszyk tam pracuje?Pozdrawiam Do zico: Witam! Dzieki za informację! Oboje tam przyjmują - dowiedziałam sie w międzyczasie. Nie wiem, do którego z tych dwóch lekarzy iść na ewentualny zabieg. Byłam u obu..

Stymulator - rozrusznik

.. ...Jesli jest ktos chetny a i ktos komu tzreba pomóc chetnie słuze pomoca : ) Mam 29l zycie mi nagle runęło ale ... No trzeba wrzucic na luz i życ dalej bo wielu rzeczy nie zmienimy : ) moje gg 19405491..

Kierowca z rozrusznikiem serca

.. ...kupić ). Co prawda mam kardiowerter defibrylator ale to jest wielkosciowo podobne, no i w tym samym miejscu umiejscowione. Też jestem kierowcą,i też mam stymulator.Kiedy jeszcze pracowałem otrzymałem takie zaświadczenie( udało mi się trafić na ludzkiego lekarza ),ale mogę nie zapinać..

Zadyszka u męzczyzn po zawale

.. ...wprowadzeniu stentów, a także kardiowertera defibrylatora. Ma 45 lat i miesiąc temu trafił do szpitala z powodów zadyszki. Zadyszka pojawia się nawet w czasie spoczynku, nie tylko przy wysiłku fizycznym. Polega ona jakby na * nie pompowaniu * powietrza do płuc mimo silnych wdechów...

Kardiowerter defibrylator-ICD

.. Z moim kardiowerterem dzieje się coś złego .Podczas pierwszej Strasznie fajnie udzielilas nam informacji :D. Hmm moze to jest pierwszy przypadek ze ktos zszedl na drugi swiat podczas pisania na tym forum ;P. Troche ironii nie..

Uszkodzenie żyły podczas inplantacji kardiowertera

.. ...wszczepiony defibrylator kardiowerter, ale tak nieszczęśliwie się stało, że zostałala uszkodzona żyła i trzecia elektroda została umieszczona nie tam gdzie powinna być. Teraz ma mieć drugi zabieg, aby tę elektrodę przeszczepić we właściwe miejsce. Czy kogoś też to spotkało. chcielibyśmy..

Wymiana kardiowertera / defibrylatora

.. Witam wszystkich miło.Mam pytanie do kogoś kto miał niedawno wymieniany defibrylator.Chciałabym się dowiedziec ile to trwa.Jakie jest po tym zabiegu samopoczucie i kiedy można opuścic..

Szukam osób z wszczepionym kardiowerterem / defibrylatorem

.. ...ja mają wszczepiony kardiowerter. Mam go on pieciu lat i wnet czeka mnie jego wymiana .Może ktoś z Was już jest po takiej wymianie i zechce o tym ze mną porozmawiac.Pozostawiam moj numer gg4961294 Witam! Ja mam wszczepiony kardiowerter defibrylator od czerwca tego roku . Jak na razie..

Wymiana diod w rozruszniku serca

.. ...wszczepiony defibrylator - kardiowerter ICD,z powodu arytmi i migotania komór.mąż ma 35 lat.dla syna dostałam skierowanie do kardiologa,tyle tylko, że musimy czekać 3 tygodnie na wizytę.do tego czasu nie wiem jak mam się zachowywać,jeśli synek znów się żle poczuje.i czego mogę się..

Ablacja

.. ...teraz mam wszczepiony kardiowerter defibrylator ale nadal jest źle i prawdopodobnie czeka mnie krioablacja :( * A jakie mogą być jeszcze skutki uboczne ablacji - podbno cała druga strona zgody przed ablacją jest zawalona możliwymi komplikacjami... * tak, nie czytaj tych 4 stron A4 / bo..

Wyładowania defibrylatora kardiowertera

.. ...Czesc,ja mam wszczepiony kardiowerter - defibrylator od kwietnia tego roku,i mialem 9 wyladowan,warto sie zglosic do szpitala celem sprawdzenia dlaczego * strzelil * ja tak przynajmiej robie.Pozdrawiam czesc,ja tez mam wszczepiony w tym roku kardiowerter - defibrylator, od lutego,tego..

Kardiowerter-defibrylator

.. ...ja mają wszczepiony kardiowerter - defibrylator. Ja mam, w czym mogę pomóc ? Ola, jak długo masz już ICD ? Kardiowerter - defibrylator mam dwa tygodnie, z chorobą ( zespół Long QT ) borykam się od 2 roku życia, mam 23 lata. Hej Ola Mam icd od 3 lat : ) Ale zapraszam prywatnie moje..

Czy ktoś czeka na transplantację ?

.. ...styczniu było wszczepienie kardiowertera ICD . Lekarza coraz częściej mi mówią o konieczności transplantacji , miałem już nawet pewne badania kwalifikacyjne . Nie wiem co o tym wszystkim sądzić . Teraz to raczej wegetacja niż życie , bo wszystko mnie męczy . Proszę o wsparcie modlitewne..