Kaszel a ból brzucha

Ból po prawej stronie i *przeskakujące* żebro

.. ...towarzyszył niesamowicie silny kaszel. Od 3 dni pojawił się ból, po prawej stronie ciała, praktycznie na krawędzi ciała, nieco promieniujący na placy, jest to na wysokości pępka, może ciut wyzej, na wysokosci ostatnich zeber. Bol jest silny, uczucie przypomina jakby cos chcialo mi..

Ból po prawej stronie i *przeskakujące* żebro - Str. 2

.. ...jak to ująłeś podczas kaszlu. Ból mógł pojawić się w wyniku przemęczenia mięśni klatki piersiowej i mięśni brzucha spowodowanych intensywnym kaszlem. Mogło dojść do powstania długu tlenowego i tym samym do wytworzenia się w mięśniach kwasu mlekowego, który bardzo * uprzykrza * pracę..

Nieporządane działania leków pozawałowca

.. ...osłuchowo - czysto/ kaszel bez odksztuszania/ zaczerwienienie skory twarzy, rąk, wysypka na skórze, sp - lątanie, bóle brzucha nagłe itp, wystarczy. Może ktoś potrafi doradzić co zmienić w lekach, moi kardiolodzy różnie się do tego odnoszą. Otóż biorę: Opacorden 200, Mononit 100, Tritace..

Ból po prawej stronie pod żebrami po kaszlu

.. ...tygodniu ostrego,suchego kaszlu nagle rozbolał mnie brzuch po prawej stronie pod żebrami. Miejsce to robi się sztywne - da się wyczuć jakiś jakby guz przeskakujący. Przeszywający ból tylko kiedy kaszlę lub gdy w inny sposób bardzo napnę mięśnie brzucha. Po kilku dniach od tych bólów boli..

Kaszel od miesiąca i zapalenie górnych dróg oddechowych

.. ...coś bardzo niepokoi. Kaszle już od miesiąca , najpierw coś z zatokami , potem zapalenie górnych dróg oddechowych. Lecz kaszel nadal jest , jestem nałogowym palaczem , nie oczekuje postów * przestań palić * tylko oczekuję pomocy bo ja już się wykańczam. Mam katar , zatkany nos. Ostatnio..

Ból brzucha

.. ...kilka dni bardzo mocno kaszlałem, czy ten ból brzucha może być od tego mocnego kaszlu? Przez 5 dni przyjmowałem antybiotyk Zinnat, dziś jest ostatni dzień, do tego ketonal w tabletkach i jakiś lek chyba osłonowy, jakieś bakterie czy jakoś tak... : ) Powinienem z tym iść do jakiegoś..

Lekki ból z prawej strony brzucha

.. ...zdjęcie tam gdzie mnie mniej więcej boli www12.speedyshare.com/files/23064533/download/c1thumbyb6.jpg Prosze o szybką odpowiedz Dodam że jak kaszle to też czuje a jak uciskam to miejsce to nic nie czuje..