Kaszel i ból w plecach

Ból pleców i w klatce piersiowej

.. ...utrzymuje się jeszcze lekki kaszel oraz bóle.. Ból w klatce piersiowej, w środku, ale odczuwalny na plecach, czasem jedynie z przodu. Dokładnie jakby po prawej stronie prawego płuca, od łopatki troszkę w dół. Brak przy tym duszności, pocenia się i innych tego typu objawów. Zastanawiam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 317

.. ...Nic mu nie jest tylko kaszel, ale oskrzela i reszta czyste. I to mnie cieszy. Natomiast nie cieszy mnie fakt, że nawet na chwilę nie przestała mnie bolec klatka. Doszły do tego bóle w plecach na wysokości klatki. I pieczenie. Kurcze kiedy to się skończy. Nie wiem jak w czasie porodu mnie..

Dziwne dolegliwości - bóle po lewej stronie pod żebrami

.. ...wiekszym wdechu,przy kaszlu,smianiu sie,nadmiernym wysilku.. wystepuja glownie w nocy( szczegolnie jak leze na plecach ) oraz...na kacu,badz..nagle,bez powodu,mimo iz siedze w miejscu i jestem spokojna.Moj ogolny stan zdrowia jest dobry,chociaz moja * pieta Achillesową * od lat jest..

Dziwne trzymanie w plecach

.. ...to miałam duszności, kaszlałam i miałam mocny katar. Taki lekki katar mam nadal. Nie wychodze nigdzie bez chusteczek bo żeby troszkę ale sie z nosa leje codziennie. Miesiąc po rzuceniu palenia miałam robione badania płuc i wyszły dobrze. Więc myślę że to nie od płuc ale może od serca?..