Kaszel po jedzeniu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 810

.. ...cudownie że żyjesz, Ćwierkasz jak ptaszek na wiosne : - ). No własnie każdy w nerwicy wsłuchuje sie w swoje wstrętne objawy a Ty to pokonałaś. Ja dziś rano przygotowałam obiad, nakarmiłąm dziciaka ( jeny ile ja zdrowia tracę - jak patrzę na jego jedzenie - z zegarkiem w ręku 50min...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1061

.. ...nabieram dużo powietrza i odkaszluję dwa razy i znowu nabieram powietrza i tak i odkaszluje i tak do ustąpienia objawów i koniecznie myślenie pozytywne np. o pięknych chmurach, dobrym jedzeniu o czym kolwiek byle miłym. Ktoś na forum pisał, żęby pisać na kartce : Jestem zdrowa, jestem..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 712

.. ...namalowanego przez M.Kaszube pt: * * Konne love story * * ,oraz z chodzieżowskiej zastawy obiadowej.Od męża dostałam biżuterię i laptopa a od synów moje ulubione perfumy eternity - CK. Widzę ,ze u Was po świętach tak jak przed nimi,nie wiele się zmieniło co mnie bardzo..

Brak tchu i częste ziewanie

.. ...po infekcji z ostrym kaszlem.Najpierw czułam uciski w szyi, bóle, kłucia potem suchość w gardle i kłopot z nabraniem powietrza, częste westchnienia, ziewanie ale jakby wynuszone oraz odchrząkiwanie zwłaszcza podczas jedzenia lub po.Często później mam chrypę.Byłam juz chyba u wszystkich..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 18

.. ...jedzeniu miałem lekki kaszelek. w gardle jakby mi coś stałó - uczyłem się połykać ! Sidi, Najczęściej w nadbrzuszu po bokach i dół brzucha też różnie no i odbijania po jedzeniu. Można szału dostać. Marzena..

Nerwica w ciąży - Str. 93

.. ...mleczka ( nie lubi żadnych kaszek ) co dwie godziny, a nieraz i sześć potrafi bez jedzenia wytrzymać. W nocy jest tak że zjada butelkę ok. 23 - 24 i zasypia. Budzi się ok. 5 - 6, zjada butlę i dalej śpi tak do 9. Oczywiście wszystko zależy ile zje w ciągu dnia bo jak mało to w nocy..

Uczucie duszenia, przedmiotu w gardle

.. ...Próbuje to odkrztusić, kaszle. Wczesniej tego nie zauważałem, jednakże ostatnio zaczęło mnie to dusić. Co ciekawe - raz jest wszystko OK, po czym przez kilka dni odczuwam efekt duszenia, robi mi się słabo. Ostatnio mam już problem z jedzeniem, nic nie chce mi przejść przez gardło - taki..