Kaszel po wysiłku

Niewydolność serca

.. ...nycturia ), suchy męczący kaszel kaszel w nocy, ochłodzenie kończyn, kołatanie serca ( uczucie nierównego bicia - potykania serca_, bóle wieńcowe, zawroty głowy i utrata przytomności podczas wysiłku fizycznego. Podział niewydolności serca. Niewydolność serca dzielona jest na niewydolność..

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

.. ...napięcie mięśniowe wywołane kaszlem lub przez pneumothorax. Ból w klatce piersiowej obserwowany podczas próby wysiłkowej może być spowodowany napadem astmy. Zapalenie opłucnej daje ból podczas wdechu. Często daje się wysłuchać szmer tarcia opłucnej. W związku z dwufazowym przebiegiem..

Rak płuc

Rak płuc

.. ...najczęściej pojawia się kaszel, po pewnym czasie dołącza się krwioplucie. U palaczy może dojść do zmiany rytmu kaszlu - kaszel który zwykle występował tylko rano, nagle zaczyna męczyć przez cały dzień. Chory może również być stale osłabiony, może dojść do zmniejszenie się wydolności..

Przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP)

Przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP)

.. ...Podstawowym objawem jest kaszel z odkrztuszaniem wydzieliny z drzewa oskrzelowego. Pojawia się także duszność i spadek tolerancji wysiłku. Rozwija się nadciśnienie płucne. Z czasem uszkodzenie układu oddechowego jest tak znaczne, że chory nie może funkcjonować bez aparatu tlenowego...

Duszący kaszel

.. ...dręczy ją ciężki duszący kaszel.Występuje nie tylko podczas wysiłku ale także podczas snu!Diphergan nie pomaga!Ludzie pomocy co może pomóc? Witam . Prosze natychniast zrobić USG serduszka.. Kaszel to czesta zapowiedź , że coś nie tak z zastawką.. Wiem to niestety z własnej praktyki...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 301

.. ...wystąpić po długotrwałym kaszlu lub wymiotach. * Ich charakter może czasami imitować dolegliwości wieńcowe, tymczasem są to głównie bóle pochodzące z mięśni klatki piersiowej. * Typową cechą bólu jest jego nasilanie się przy ruchach i ustępowanie wkrótce po zaprzestaniu wysiłku. * Nie..

Nie wiem jakie badania mam wykonać

.. ...bardzo duża duszność - kaszel - mrowienie dłoni - trzęsące się dłonie - * powrót do siebie * trwa ok.30min 3.Bez wysiłku, w stanie spoczynku: - częste duszności - bóle narządów układu pokarmowego, szczególnie z prawej strony pod żebrami Oprócz tego: mam zazwyczaj niskie ciśnienie, tętno..

Czy to naprawde nerwica? aj z lekarzami

.. ...mogę złapać powietrza. Kaszle by nabrać wdech i to tak automatycznie zaczynam kaszleć i często mam bardzo płytki oddech. Nie mogę ćwiczyć na lekcji w - fu, energicznie tańczyć i czegokolwiek co wymaga wysiłku bo bardzo szybko się męczę. Często serce mnie kuje co niektórzy nazywają..

Nadmierne pocenie przy wysiłku i wysokich temperaturach - Str. 2

.. ...mojego menu to mąki, kasze, mięso, kanapki, mleko, sery - surówki i sałatki dziwnym trafem zwykle pomijałem. No i oczywiśćie słodycze - jadłęm je tonami - źle, że rodzice mi na to pozwalali, bo dość wcześnie pojawiła się u mnie kandydoza w postaci pryszczy na twarzy, torsie, plecach. Dla..

Problemy z sercem, nadciśnienie, zawroty głowy i omdlenia

.. ...lata? ) ma intensywny kaszel, w szczególności gdy przebywa wśród osób palących ( ja na szczęście nie palę ). Również praca polega na wytężonym wysiłku fizycznym. Ma 55 lat i nie chce wogóle rozmawiać o pójściu do lekarza, albo tłumaczy że nie stać go na wizytę. Jak bardzo poważne są te..

Dziwne uczucie *duszenia* przy głębokim oddechu

.. ...była w normie. Dawniej kaszel po wysiłkach większych, sporadycznie duszność ( 2 x w noce w dzieciństwie ), a poza tym podczas zapalenia oskrzeli a dopiero od zeszłego roku i silnych stresów uczucie niepełnych wdechów i problemy z nadmiernym myśleniem o oddychaniu i dolegliwości jak Ty...

Przestałem brać leki Bisocard 5 , Inhibace 5 i inne czy wrócić do leków

.. ...Pozadrawiam I napady suchego kaszlu po wysiłku jeśli krótki spacer lub wejście na 3 piętro można nazwać wysiłkiem: - ) no to juz lepiej nic nie pisz. spuchniete kostki i nogi tez sa skutkiem nadcisnienia,a to ze sporadycznie to zalezy od wartosci cisnienia w danym dniu. opamietaj sie i..

Kucie w sercu i ostry suchy kaszel wystepujący w nocy?

.. ...po 23 ostry i suchy kaszel,który męczy go do rana.W nocy często chodzi do toalety.Po wysiłku( np:wyjściu na 4 pietro ) robi sie czerwony i serce bardzo szybko mu bije.Mama dała mu Validol,i Milocardin po której na jakiś czas jest mu lepiej.W poniedziałek ma wizyte u lekarza to..