Ketonal zastrzyk

Cukrzyca

Cukrzyca

.. ...doprowadzić do kwasicy ketonowej i do zgony chorego. Jedynym leczeniem jest podawania insuliny w zastrzykach ( lub w pompie ). Dawki i rodzaj insuliny dobiera się według wieku, wagi chorego i przede wszystkim odpowiednio do ilości i jakości spożytych pokarmów. Wykonywanie zastrzyków i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1002

.. ...zbić temperatury dali ketonal w zastrzyku troszke przeszlo ale po pol godziny znowu wrocilo goraco w karku i glowie myslalam ze plone i jeszcze te dreszcze a nog wogole nie czulam dale mi relanium nie minelo 10 min i po wszystkim. dzucha, to co opisujesz to byl silny stan lekowy. Strach..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 86

.. ...żołądek. Brałam też ketonal, paracetamole i nawet zastrzyki z pyralginy. Wojtek pisałeś, że chudłeś i nadal chudniesz. Czy to nie złośliwość losu? Ja z objawów nerwicy tego właśnie nie mam i Ci zazdroszczę, bo mi by się przydało...a tak to walczę i z nerwicą i z nadwagą... Gosia20 ładnie..

Silne kłucie i bóle pod prawą łopatką - Str. 2

.. ...neuralgie i dali mi ketonal w zastrzyku . dzis ide do lekarza bo dalej boli.pracuje fizycznie wiec nie moge sobie pozwolic na taki dyskomfort.a mam 36lat pozdrawiam witam!ja rowniez od 6tygodni odczuwam straszny bol pod prawa lopatka i po prawej stronie klatki piersiowej,ja mam to..

Odwodnienie - Str. 3

.. ...zrobiono EKG dostałem chyba ketonal w zastrzyku, recepte na antybiotyk i skierowanie do szpitala jakby się to powtórzyło ale potem było już OK. Więc szczerze powiem że przy takiej pierwszej tachykardii to stres jest większy niż przy zawale( przynajmniej takim który ja miałem ). Tyle że..