Kiedy boli tarczyca

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 26

.. ...chyba dlatego, że się kiedyś chwaliłam, że mnie nie boli w ogóle... Wykrakałam Witam: ) Kredeczka ma rację z tymi hormonami! Kiedy zaczynały się moje dolegliwości sercowe, a EKG niczego nie wykazało, mój lekarz z miejsca skierował mnie na badanie hormonów tarczycowych. W moim przypadku..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 6

.. ...temperatura rośnie wtedy kiedy się ruszam, kiedy coś robię do 37.5 Jak leżę to jest wszystko ok. Mam częste uderzenia gorąca. Okropne bóle stawów, bioder ( biodro jedno operowane w 2007r - ubytek kości ) i ból łokcia ( boli mnie ciągle od 2 miesięcy ) W grudniu wykonałem kolonoskopie,..

Ból głowy / skroni

.. ...studiuje juz 2miesiace i nadal mnie boli. badania mam dobre, i tomografie tez robilam, teraz czekam juz od września na wizytę u endokrynologa, która będzie w lutym !! bo prawdopodobnie to coś z tarczycą....

Ból w potylicy - co to może być?

.. ...Obserwuj siebie, jak kiedy się czujesz. Sprawdzaj w spoczynku tętno i temperaturę. Mnie podobnie boli głowa z tyłu od niedoczynności tarczycy, początkowo wyniki były dobre, nawet byłam w szpitalu i nic nie wykryto. Po 3 kwartałach pogorszyły się wyniki. Temperaturę masz mieć 36,6 w 3..