Kiedy niskie a kiedy wysokie ciśnienie

Leki i nadciśnienie tętnicze IV stopnia

.. ...Powiem tak, na oddziale kiedyu powiedziałam czym sie leczę lekarze się smiali. Bo podobniez ten lek działa tylko 6 godzin i co potem ? Teraz dobrano tak, ze musze mierzyć i decydowac czy brac dawke czy nie. Najczęsciej nie, bo mam znów drugie jak dla mnie niskie. Ale najważniejsze, że..

Dodatkowe skurcze - Str. 65

.. ...troll :D Idiota, może kiedyś doświadczy tego co my i wtedy zrozumie ... póki co żarty sobie stroi - niech mu na zdrowie idą : ) wesołych świat o( a )siołku. stracatella Ale idiota! Wymyśla sobie coś z głowy. No ale niech mu tam. A w ogóle. Co myślicie o ciśnieniu 165/117 i pulsie 101?..

Niskie ciśnienie, wysoki puls serca a operacja plastyczna

.. ...minutę, ciśnienie od kiedy pamietam mam niskie z małymi wahaniami ok 95/55 . Czy te niskie ciśnienie i wysoki puls serca może byc przeciwskazaniem do operacji? Nie wiem...dzisiaj mierzyłam ciśnienie, dalej niskie, ale puls był w normie... Poradźcie proszę! Nikt nic nie wie na ten..

Bardzo wolne bicie serca

.. ...Pozdrawiam. 22, a trenowałaś kiedyś jakikolwiek sport a niedawno z tego zrezygnowalas ?? Witam Do Moniki: Idź do lekarza pierwszego kontaktu. Jeśli on nic nie zrobi, to zażądaj skierowania do kardiologa, Niskie ciśnienie tak samo jak wysokie - leczy się. Pozdrawiam. Nie trenowałam nic...

Kołatanie serca, niskie ciśnienie, wysoki puls, zawroty głowy

.. ...czuje ucisk a najgorzej kiedy chcę sie skoncentorwać dłuższy czas na czymś. Jeżeli chodzi o moj puls to przez jakiś czas bije normlanie pjawia sie dodatkowy skurcz a potem przez 2 sek. nie ma nic ( serce jakby stawało )i znowu, czesem bije normalnie i jest tylko ten dodatkowy skurcz. To..

Mam 14 lat, niskie ciśnienie, wysoki puls, i bóle głowy

.. ... I jeszcze jedno - kiedy masz te bóle głowy jaka jest pogoda - może jesteś po prostu meteopatą. Ja mam te same problemy, bóle głowy są OKROPNE...mam je już od około 1,5 roku. Często zasypiam i budzę się z bólem głowy, dziś w nocy obudziłam się, bo tak mnie bolała że to mało powiedziane,..

Niskie ciśnienie krwi i wysoki puls w ciąży

.. ...diphergam i chyba od kiedy go przyjmuję mam takie niskie ciśnienie. Czy ten lek może mieć wpływ na obniżenie ciśnienia. A jeżeli nie, to czy takie ciśnienie i puls jest normalne na początku ciąży? Jeżeli ktoś wie coś na ten tamat, to bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję. Witam Cię..

Niskie ciśnienie i wysoki puls

.. ...kilka lat.Najgorzej było kiedy mialam 50/30 puls 95.Omdlenie i uderzenie przy tym.Zwichnieta noga.Nazajutrz poszłam do lekarza.Po czy pani doktor przepisala mi relanium i spytała,czy mąż mnie nie bije i czy może chcę zrobić obdukcję...Odechciało mi sie leczyć,ale chyba nie mam innego..

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...serce i cała lewa ręka. Kiedyś miałam też obfite miesiączki, a teraz nie dość że są bardzo nieregularne to jeszcze bardzo słabe. Czasem mam wręcz za niską temperaturę, innym razem gorączkę, jestem blada, mam drgawki, trudności w oddychaniu, nie mam apetytu ( do niedawna miałam bulimię,..

Niski puls i wysokie ciśnienie

.. Witam , mam 30 lat, kiedys grałem w piłke nozna przez pare lat w klubie, potem sietkówka i siłownia . Obecnie pogram nieraz w niedziele i porobie pare podciagnię na drązku. rano jak mierze cisnienie to mam mniej więcej 155na 90 wieczorem 135 na 85, róznie. Puls rano u mnie wynosie ok 45 i tak do 50 w ciągu..

Niskie ciśnienie wysokie tętno

.. ...mirzę codziennie rano kiedy jestem wypoczęta, pracuje intensywnie i nerwowo nie odważyłam się zmierzyć to po wysiłku. Wiem że muszę udać się do lekarza ale czasami warto pogadać też z ludźmi może troszkę uspokoją. A co do przesypiania złych dni to nie działa ; - ) Pozdrawiam i dzięki za..

Dziwny stan serca

.. ...lat na nadciśnienie. Kiedyś miałem wysokie ( 240/140 puls 120 ), teraz mam relatywnie niskie ( 130/80 puls 65 ). Zdiagnozowano „nadciśnienie samoistne”, choć mówiłem lekarzom, że przez 13 lat byłem nałogowym alkoholikiem, palaczem i baaardzo źle się odżywiałem. Przez..