Kilkudniowy ból głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 31

.. ...jeden przykład - miałam kilkudniowy ból głowy, zawsze pojawiał się znikąd, w tym samym miejsu i był nieprzyjemnie pulsująco - przeszywający.Panikowałam do momentu aż zaczęłam szukać miejsca na karku, blisko kości podstawy czaszki i znalazłam - miałam tak spięty mięsień, ze gdy tylko go..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 541

.. ...się.Zastanawiam się czy te kilkudniowe bóle głowy to nie jest jeden z objawów nerwicy.Obserwuję dokładnie swoje ciało,samopoczucie i zdarzyło mi się już coś takiego 2 albo 3 razy.Mianowicie właśnie te bóle głowy - taki ucisk w skroniach,ból w karku.Po paru dniach takiej mordengi..

Nerwica, depresja, załamanie, dziwne odczucia

.. ...swojej nerwicy to miałam kilkudniowe bóle i tak mocne, że aż promieniowały do skroni i na oczy, niesamowite wrażenie jak przy gorączce, a temperatura ciała była w porządku. Oczywiście te bóle głowy to tylko jeden z objawów jakie mi dokuczały. Dochodziły do tego nudności i potworne..

Czy to nadmiar potasu?

.. ...posmak metaliczny ). Kilkudniowa biegunka i niechęć do spożywania pokarmów, pojawiający się okresowo tępy ból głowy i bezsenność - to kolejne objawy. Do tego doszły skurcze mięśni i ogólne osłabienie. Po kolejnym tygodniu, czyli parę dni temu, tata zaczął się uskarżać na bóle mięśni, na..