Kleksan

Sintrom czy kleksan?

.. ...mozliwość przejścia na kleksan. Wiem tylko tyle, że jest to lek w formie zastrzyku. Proszę o radę dotyczącą tego lekarstwa... Jak prezentuje się on w porównaniu do sintromu. Jaka jest jego cena? Sa jakieś skutki uboczne? Dziękuje z góry za każdą infomację na ten temat. Pozdrawiam Dobry..

Rozbieżności w opiniach lekarzy co do operacji aorty wstępującej

.. ...przeciwzakrzepowe - popularne * kleksiki * Zastawka bilogiczna to gwarancja 10 lat i reoperacja ale nic nie przyjmujesz. Na koniec dodam tylko,że co do odwlekania operacji to z wiekiem jest znacznie gorzej tolerowana narkoza i gojenie jest wolniejsze ale decyzja należy do Ciebie...

Problem ustawienia wskaźnika krzepliwości krwi

.. ...heparyny w brzuch ( KLEKSAN ). Po operacji pojawił się problem z ustawieniem wskaźnika krzepliwości. Po około 30tu dniach udało się doprowadzić do wymaganych 35 - 45%. Po kolejnym miesiącu wskaźnik wzrósł do ok. 55 - 65% mimo dodawania dawki Sintromu do dzisiaj nie chce się unormować i..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 933

.. ...nadął że walnął bąka z kleksem. Forsy też żadnej nie dostaliśmy, tylko Grzesio przez tydzień musiał wietrzyć pokój bo się tam wejść nie dało. To chyba jednak tylko politycy tak potrafią. My mamy jeszcze za mało wprawy. Swoją drogą to w tym sejmie musi być niezły smród, jak tyle polityków..

Sztuczna zastawka + leki a wpływ na przyszłe dziecko

.. ...przechodzę na heparynę tz. kleksan bo acenocumarol może uszkodzić płod ale związane to jest z moim krwioobiegiem czyli kobiety a nie mężczyzny więc nie musisz się obawiać : - ) pozdrawiam Witam Asiu: ) Hmm miło czytać takie odpowiedzi. Mam nadzieję że jakoś się uda. Pozdrawiam serdecznie..