Klimuszko

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 43

.. ...opakowania kazdego zola. o.Klimuszko pisze, ze ziola sa skuteczne w nerwicy serca , poniewaz dzialaja ogolnie uspokajajaco , zmniejszaja pobudliwosc samego serca, przywracaja normalny rytm jego skurczow , ulatwiaja przeplyw krwi przez naczynia wiencowe. Rp.( skladniki podane są w gramach..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 145

.. ...trzeba robic przerwy.Np. KLimuszko radzi w swojej ksiazce, by w przypadku koniecznosci dlugotrwalego picia ziol, nalezy robic 3 - 4 - dniowe przerwy w miesiacu, po ktorych mozna kontynuowac leczenie. Sprobuj jak i ja pic Activie rano na czczo.Najlepiej z suszona sliwka , swietnie..

Wysokie stężenie trójglicerydów poziom 717

.. ...iAspat.Zastosuj zioła klimuszki odtruwające wątrobę,następnie ,,Cynarex * * lub wyciąg z karczocha,Venoforton na poprawę krążęnia i przeciwmiażdżycowo [to nalewka ziołowa z herbapolu.Odżywiaj sie wg.diety antycholesterolowej.Staraj sie schudnąć 5 - 7% masy ciała.Już samo schudnięcie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 454

.. ...ziółka na nerwice ojca Klimuszki czy cos one mi nie zaszkodzą no nie ?? moge se je pić?? kupiłam je pół roku temu ale piłam pare razy i przestałąm może jak bede pić systematycznie to mi pomoże no sama już nie wiem ; - / Dorotko pani Dermatolog powiedziala,ze nie zaszkodzi go usunac )jest..

Nerwica w ciąży - Str. 119

.. ...spróbujesz w herbapolu jakies klimuszkowe albo inne . chodzi mi o to,że mieszanki ziól są mocniejsze, lepiej działają. ja dziś lepiej, bo mnie nie trzęsie, do tego mam naprawiony komputer, i gram sobie w moje ulubione gry i jakoś dzialam. kontakty z ludzmi bardzo pomagają przy nerwicy,..

Lexapro - Str. 4

.. ...celu,piję też zioła Ojca Klimuszko na nerwicę Ale ja mam 100 metrów do pracy a przejście ich sprawia mi ostatnio taki problem jak wyprawa w Himalaje... Po dwóch tygodniach powinnaś poczuć się lepiej,porozmawiaj z lekarzem,może trzeba zwiększyć dawkę do 10 mg,jeżeli tak żle się czujesz...

Zawroty głowy, ,,mocne ,, bicie serca, ciśnienie podwyższone

.. ...zacząłem od ziół księdza dr Klimuszko i od kompotu z firmy AKUNA. Jestem pod stałą kontrolą psychologa.Moje problemy zaczęły znikać.Jeśli nie masz dziewczyny to zacznij od tego. Znajdż swoją drugą połowę.Jeśli masz jakieś pytania to pisz. Postaram Ci pomoc. Walczę z tą chorobą od 10lat i..

Problem z jelitami

.. ...czczo zalecał ojciec Klimuszko,twierdząc,że dzięki temu znikną problemy z jelitami Do szklanki wody ja dorzucam plaster cytryny.Twoje toaletowe problemy prawdopodobnie znikną po wprowadzeniu czasu zimowego.Wg medycyny chińskiej max, energii w jelicie grubym trwa od godziny 5 dd godziny 7..

Jak to jest z tymi lekami?

.. ...książki zielarskiej klimuszki wzięłam zprzepis na mieszankę ziołową odtruwającą wątrobę.Wyniki CK kinazy się poprawiły,ale nie wrócą już chyba do normy,bo lekna cholesterol uszkodził wątrobę.Był to Simvachol - nie bierzcie tego goowna!Na podtawie doswiadczeń z obniżaniem cholesterolu dla..

Nadciśnienie w młodym wieku a sprawność seksualna

.. ...mieszankę ziołowa wg. Klimuszki.Wszystkie zioła po 50gramów - - - - - :1].morszczyn pęcherzykowy, 2].Ziele jemioły, 3].Kwiatostan głogu , 4].Owoc głogu 5]. ziele skrzypu polnego 6. ]. Owoc róży , 7].Korzeń kozłka 8]. Kwiat bzu czarnego 9]. Liść ruty .Wszystkie zioła wymieszać [po 50 g..