Klinika Bochenka

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 9

.. ...Katowicach w Pierwszej klinice kardiologi gdzie spotkałem się z profesorem Andrzejem Bochenkiem .Wspaniały człowiek można powiedzieć podarował mi drugie życie ponieważ tylko on w Polsce zechciał mnie operować F. wyrzutowa lewej komory wynosiła 24%.Operację wykonał na bijącym sercu z..

Sztuczna zastawka na jak długo wystarczy? - Str. 2

.. Tereso! To było w klinice prof. Bochenka. Jestem teraz pod jego kontrolą. Nie kwapi się on do reoperacji. Zalecił mi spadek wagi, wtedy parametry powinny się poprawić. Moje samopoczucie nie wskazuje na konieczność interwencji kardiochirurgicznej. Zastawkę wszczepił mi dr Skiba, równie znakomity. Obecnie jest..

Klinika na Ochojcu - skierowanie na bajpasy

.. ...internecie i wszyscy polecają klinikę w Katowicach na Ochojcu. Jestem z Kalisza i nie mam pojęcia co zrobić zeby dostać skierowanie do tej kilinki Pani Malgosiu bylem operowany wKatowicach Ochojcu przez prof.Bochenka polecam 100% skutecznosc swietni lekarze icaly personel ,znakomita..

Model sztucznej zastawki serca

.. ...Ochojcu.I nazwisko Szefa Kliniki Prof.A.Bochenek tez Ci cos mowi chyba. Pozdr. i Zycze Ci Zdrowka i 100 letniego cykania. A jako takiego rankingu sie nie prowadzi. A uwiez Mi bo mam w rodzinie lekarza wlasnie pracujacego w Katowicach - Ochojcu.Jeszcze raz Zycze Ci zdrowka Hej.No i co..

Bajpasy - Kraków J.P.II czy Katowice Ochojec?

.. ...ręką na sercu polecam I Klinikę Kardiochirurgii w Katowicach - Ochojcu pod kierownictwem profesora A. Bochenka. Jest tam znakomity zespół specjalistów ( nic nie ujmując lekarzom z Houston ). Mój mąz miał operacje na by - passy w Krakowie w szpitalu Jana Pawła II i gorąco polecam ten..

Stymulator serca, by-passy i Katowice Ochojec

.. ...załatwić skierowanie do tej kliniki. Mam już umówioną wizytę prywatną do jednego z lekarzy . Czy Ktoś z Was miał podobny stan zdrowia? Dziękuję za podpowiedź Zyczę zdrowia i wesołych świąt. mamba1957 Ja także byłem na operacji wszczepienia by - passów w Klinice prof. Bochenka, który..

Ochojec przereklamowany - Str. 2

.. ...zastanawiaja gdzie isc bo klinika prof Bochenka stoi na wysokim poziomie i wystarczy tylko czasem zrozumiec ze personel to nie maszyny i nie wystarczy tylko narzekac i zadac bo place skladki to mi sie nalezy. pozdrawiam Reguła wszędzie jest taka sama , pacjenci wyleczeni chwalą a nie..

Kardiochirurg z kliniki w Zabrzu

.. ...dobrego kardiochirurga z kliniki w Zabrzu, zajmującego się wykonywaniem zabiegów pomostowania aortalno - wieńcowego ( bypassy ) jak bajpasy to najlepszy jest profesor Bochenek Dziękuję za odpowiedz, jeśli możesz podać jakiś namiar na gabinet prywatny prof.Bochenka, to bardzo proszę...